הופעה כל כך טובהההההההההההה

LOLI152

New member
גם נעמן סקסי:)

הוא עשה קולות לבד לדניאל..? זה פשוט נשמע טוב! גם ספי עושה קולות לדניאל בד"כ:O

hodayoyo

New member
מתן אפרת

וכדאי שתזכרי
והגיטריסט, אם אני לא טועה ואני די בטוחה שלא, זה נעמן טל. לפעמים גם גיל לואיס מתפקד על תקן הגיטריסט ואיפה ספי?!?? (אפרתי, הבסיסט) [נ.ב... לא באמת הייתי פה, את מדמיינת
]

../images/Emo214.gifהודיה פה!../images/Emo99.gif

מתן אפרת הזה הוא משהו!
ונו, אני לא יכולה לזכור הכל ..זאת בסך הכל הופעה ראשונה שלי, אבל אני מודה שאת מתן אפרת אני אזכור לנצח הנצחים כי הוא זה שאמר לי "בטח" ללכת לראות את דניאל והסביר לי איך להגיע אליו ("שמאלה ושמאלה") הייתי יוצאת עם הבנאדם הזה
!!!! וזאת הייתה הופעה עם הרכב ממש מצומצם..

../images/Emo214.gifאתה עוד תהיה בהופעות..

זה הכל עניין של זמן.. לקח לי כמעט עשרים שנים להיות בהופעה שלו! חכה קצת.. אצלך זה יגיע מהר יותר

נכנסתי בתקוה

למצוא מישהו שהיה שם. גם אני באתי. מרחק של שעתיים וחצי נסיעה הלוך ועוד שעתיים וחצי חזרה. אבל היה שווה@ מה זה שווה! כל כך נהנתי. תגידי....יש אפשרות להשיג את האימייל שלו. מתי ההופעה הבאה? איפה?

../images/Emo214.gifעניתי לך אתמול ../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

לאן ההודעה נעלמה?!
אני ממש שמחה לדעת שלא הייתי היחידה מהפורום שם (חבל שאת לא כותבת בפורום יותר
), איפה ישבת?! אני ישבתי באמצע השורה השניה, הייתי עם מעיל סגול... (ומצלמה
) אני מכירה את ההרגשה של ההשקעה בשביל להגיע להופעה, והכי שווה..זה שהיא באמת השתלמה
אפשרות להתכתב איתו יש דרך ה-Myspace שלו
ההופעה הבאה, כפי שנכתב בהודעת "חדשות דניאל" שבהמשך העמוד תתקיים במהלך חודש ינואר, יחד עם יהונתן גפן! אשמח לראות אותך פה לעתים קרובות יותר
המייספייס של דניאל

רק עכשיו ראיתי את הודעתך

תודה רבה רבה על התגובה ישבתי עם הבת שלי בצורה הראשונה- את ישבת באלכסון ממני כך שהייתי למעשה מימינך בשורה הראשונה אני מנסה לכתוב עכשיו דרך הכתובת שננת לי. באמת המון תודה

תודה הדר על כל התמונות היפות

ממש מגבירות את החשק להופעה ואחרי תשעה חודשים (אבל מי סופר...) אפשר להודות שהתגעגעתי. וכן, הוא הכי יפה (משונה קצת להשתמש במילה הזו..) שהוא עומד ומדבר איתך- בגובה העיניים, יודע מי את , וממש ממש אנושי. (תדעי שגם אם לא היית מנהלת הפורום, הוא היה מזהה אותך בפעם הבאה שתבואי. וממש אין בעיה לדבר איתו אחרי הופעה - רק לתת לו כמה דקות של אויר בין לבין...) . הוא אמר משהו מענין במהלך ההופעה ?

../images/Emo214.gifאיזה כיף לראות עוד מישהי בפורום ../images/Emo9.gif

אני שמחה לדעת שהגברתי לכולכם את החשק, בתקוה שיהיו עוד הופעות שכולנו נוכל להגיע ולהנות מהן ביחד
(אצלי זאת הייתה ההופעה הראשונה..) האמת שלאף אחד לא הייתה אפשרות בכלל לגשת אליו
פעם אחת "התגנבתי" למקום שהוא היה אמור להיות בו ולא ראיתי אותו, בפעם השניה ראיתי את מתן מתחיל לארוז את הדברים, אז עליתי על הבמה וביקשתי לראות את דניאל והוא אמר לי איך להגיע... הוא אמר כל מני דברים מעניינים, למשל ש"מישהו לרוץ איתו" להיט בחו"ל..ושהדבר היחיד שטוב בישראל ואין במקומות אחרים, זה שיש דוברים לשפות שלהם שמתרגמים הכל..ושזה ממש מפריע (תנסו לדמיין את מישהו לרוץ איתו ב
בשפה גרמנית!!) והוא סיפר קצת דברים שכולנו כנראה כבר יודעים
שהוא התחיל לעבוד על אלבום הבא, על "הסודות" שנכתב עבור דנה עדיני וכמה שהיא מיוחדת בעיניו... צריך להגיע לעוד הופעה (ויהיה נחמד אם גם את תשארי פה איתנו!!!
)

למעלה