להצביע
להצביע
להצביע

../images/Emo214.gifלהצביע../images/Emo41.gifלהצביע../images/Emo41.gifלהצביע../images/Emo124.gif

חברים יקרים, אתם חייבים לעזור לכפיר לעשות קאמבק ושישמיעו אותו ברדיו!!!
כרגע, נפתחה הצבעה ראשונה ב"שיפוט המהיר" של רשת ג', אתם צריכים לבחור רק 3 שירים מהרשימה ולהצביע! בבקשה בבקשה בבקשה, תבקשו מחברים, תבקשו ממשפחה, וגם אתם - תעזרו לכפיר לחזור למצעדים!!
http://www.iba.org.il/gimmel

Miss Nat

New member
שאני אבין..

כדי להציע צריך להירשם לאתר הזה כל פעם מחדש? בכל מקרה הצבעתי :)

../images/Emo214.gifלפי מה שאני הצלחתי להבין

צריכה להיות דרך להרשם ולהכנס עם שם משתמש, אבל לא ממש התעמקתי, אני תמיד מעדיפה להרשם מחדש
במיוחד כשמדובר בתהליך מהיר וקצרצר..

אקורדים לראש בחול ../images/Emo6.gif

טוב, זה די גרוע בגלל שאין לי קאפו. אז זה לא נשמע כמו בשיר. אני חושבת שאם תשימו קאפו על הסריג הראשון או אפילו על השני... זה כבר יישמע יותר - אני עם הקול אלט שלי מסתדרת עם זה. אני דורשת תגובות "זה לא בדיוק האקורדים
." מובן?
_ AM DM פתאום הגיע זמן לחשבונות הנפש AM DM בין כל המסכות אני פוחד ללבוש שוב את פניי AM DM זה כבר לא משנה במה טעיתי אמש E AM מחר אני אוכל לטעות ישר מהתחלה AM DM ואין מה לאכול ולא נותר עוד קסם AM DM ואיך שזה רומנטי להיות אחד קצת מיוסר AM DM גומר את הקפה, בוהה בכוס בעצב E AM היא לא מראה לי כלום, לא מגלה לי שום דבר DM AM מחר אהיה גדול DM AM עד אז ראש בתוך החול B FM אולי בסוף את תגלי E DM הבטחתי לך קיימתי לי. AM DM עכשיו אני ישן, חולם בתוך רכבת AM DM רוצה לקום בזמן כדי לרדת בול בתחנה AM DM צריך כבר להודות, איבדתי את הדרך AM DM הילד הקטן יראה לי שוב את המטרה. -

../images/Emo214.gifזה לא בדיוק האקורדים!../images/Emo88.gif

יותר מדי קל מכדי להיות אקורדים לשיר של כפיר

למעלה