מסכמים את השבוע בפורום של סימה!

nitzan111

New member
טוב, אני אענה רק על שתי השאלות האחרונות

כי כל השאר כבר קצת משעממות ולא קורה אצלי שום דבר חדש, החרא נשאר חרא, והטוב? אממ... נשאר חרא! בקשר לאביב- אני מאד מאד מאד מקווה שלא!!! רוצה גשם! ובקשר לתחפושת- not me

SSJILAN

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? LIE, גירסא אקוסטית מההופעה בלבונטין
יש לי שם סולו P-: שיר השבוע בכללי? HEAR MY TRAIN COMIN' - ג'ימי הנדריקס הדבר הכי טוב שקרה השבוע? הקלטתי קטע אינסטרומנטלי חדש אחרי הרבה זמן שלא הקלטתי
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? לא הסתרקתי והאפרו לא במיטבו
תכנית שראיתם השבוע? כחולים (גירסא אחרת ל"קצרים"- יש בהוט) מאכל השבוע? מפרום\שניצל\פלאפל\מוקפץ... נראה לי שאני יבחר במוקפץ כי הכנתי אותו 3-4 פעמים השבוע חח.. בילוי השבוע? קידוש
חח שאלת הבונוס שלי - אתם מאמינים שהאביב בדרכו לישראל? באופן רשמי הוא מגיע ב21 למרץ לפי מה שאני זוכר מכיתה ג'.. אבל אני מצפה לו בקוצר רוח :p יש לי חולצה קצרה חדשה של ג'ימי הנדריקס וחולצות קצרות דורשות אביב\קיץ :) ויש לי עוד שאלה! מי מתחפש השנה!? אני אני אני! לא יודע עדיין למה, אבל אולי לליצן חח P-:

../images/Emo214.gifחבר'ה, תפרגנו לו!!!!../images/Emo47.gif

נמצא פה הגיטריסט של סימה, קוראים לו אילן סבח..והוא מוכשר בטירוף! [כל הנגנים של סימה יואדמו, כרגע זכו לאידום אילן ומתן...שאני מקוה לראות הודעות שלו בקרוב
]

msld

New member
גו סבח!

רשמת הרבה.. מה אני ירשום? האם אני אדום?

moriboy666

New member
מסכם.

שיר השבוע של סימה?- שיר השבוע בכללי?יש מכה הדבר הכי טוב שקרה השבוע?לא הרבה הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?היום נבלע לי הכרטיס בכספומט כוסאמו. תכנית שראיתם השבוע? כל מניח מאכל השבוע?ספגטי בולונז בילוי השבוע?הופעה של כפיר ויש לי עוד שאלה! מי מתחפש השנה!? לא אני.

moriboy666

New member
אוייייי חחחחחחחחחחחח שחכתי שכבר עניתי על זה

חחחח אני מתבלבל כבר בין הפורומים חחחח תסלחו לי

למעלה