שרשור היכרות ראשון

../images/Emo214.gifאתה מזכיר לי את עצמי שזה מפחיד. ../images/Emo12.gif

באמת. אני מקוה שתשאר כאן עוד הרבה זמן ושזה לא רגעי, מחכה לנו עוד דרך ארוכה בפורום... פעם היו אומרים שאני חונקת. היום אני נרתעת מזה. אל תשאל אותי מה עדיף, בכל דבר יש יתרונות ויש חסרונות.

Kettercat

New member
תורי? ../images/Emo12.gif

שם: מאיה גיל: 21 אזור מגורים: ר"ג תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: עצלנית תכונה שאתם שונאים בעצמכם: עצלנית
ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: (1) אני טסה לטורקיה שבוע הבא, תקנאו
(2) סוגדת לג'ף באקלי (סתם נזכרתי כי הוא מתנגן לי ברקע) ו.... האמממ... (3) יש לי תוכי מדבר ומגניב

moriboy666

New member
סוף סוף מישהו קרוב ..../images/Emo13.gif

מאיפה את בעיר? ג'ף באקלי זמר ענק. חבל שאני לא שומע אותו יותר. ולמה לקנאה? זה תורכיה. זה כמו בארץ בדיוק..רק שפה אחרת וקלאב מד...תהני.!

Kettercat

New member
ג'ף באקלי מדהים.

האמן הכי אהוב עליי בכל הזמנים, כנראה.
ואני מאיזור אלוף שדה
טורקיה זה באמת כמו בארץ, אבל לא הייתי בחו"ל מ-2003 (!!!) אז אני מתרגשת
תכלס זו הייתה אמורה להיות טיסה לאירופה שהתחלפה די ברגע האחרון...

moriboy666

New member
אם ישאלו אותי מי האומן הכי אהוב עלי בעולם

יהיה לי ממש קשה לענות.. בארץ אני יכול להגיד אביב גפן - בעולם.. אולי רוג'ר ווטרס ופחות בגלל הקיירת סולו.. אני משיכון ותיקים. האמת שגמני לא הייתי בחול מ2003 (אם המסע לפולין נחשב חול..) לפני כן הייתי בטור של חודש לגיוס תרומות בארצות הברית בשוויץ ועל המג'יק 1 לטורקי יוון וקפריסין..

מנחם שאני לא הכי גדולה פה

שם: סהר גיל: 16 שלושה דברים שהיתי רוצה לצעוק: לכו להזדיין כולכם
האמת אין לי

../images/Emo214.gifפחחחח../images/Emo6.gif

זה מה שהיית רוצה לצעוק? שכולנו נלך להזדיין?
את יכולה לספר מאיפה את בארץ, מאיזה כיתה את ואת מי את הכי אוהבת בעולם= וככה נדע עלייך קצת יותר
[סתם, את לא חייבת
]

אוקי

קריית שמונה כיתה י"א הכי אוהבת בעולם את המשפחה ואת החבר הקודם
זמר מועדף- דניאל זילברשטיין שאת הפורום שלו אני מנהלת. מספר 1577 אנימנהלת את פורום מייקל לואיס גם. חשבתי שזה יהיה מעניין אבל הוא משעמם אותי אז אני עוזבת בקרוב את הפורום של מייקל. מחכה בינתיים למחליף.

../images/Emo214.gifקרית שמונה זה רחוק ממני ../images/Emo12.gif

דניאל זילברשטיין. יש לו שיר אחד ממש, אבל ממש, אבל ממש ממש ממש טוב. אני לא זוכרת את השם שלו, יש לי אותו באמפי [החלטתי לתת לו הזדמנות
] ושמעתי את השיר בלופים לפני כמה ימים
ומייקל לואיס הוא סתם אחד מהעיר שלי. XD

moriboy666

New member
פינת הקיצוניות וציניות החדשה שלי

מייקל לואיס. הוא מצדיק את השואה הגרעינית הבאה אלינו לטובה. סמל של טמטום ואידיוטיות. כל כך נמוך... זה הכל. אל תקחי ללב סהר אין בזה שום דבר נגדך. בהצלחה בהמשך הניהול

../images/Emo126.gif שלום! ../images/Emo9.gif

שם: נטע [מנטה] גיל: 16 ו8 חודשים
אזור מגורים: חור אי שם במרכז הארץ תכונה שאתם אוהבים בעצמכם:סקרנית, תכונה שאתם שונאים בעצמכם:קנאית
[עובדת על זה] ושלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע עליכם: אני אוהבת לשיר, אני אוהבת לשיר, אני אוהבת לאהוב.

חיכיתי לפורום הזה!../images/Emo9.gif

שם: דניאל
) אזור מגורים: יהוד city
תכונה שאתם אוהבים בעצמכם: ספונטנית
תכונה שאתם שונאים בעצמכם: ביישנית
שלושה דברים שהייתם רוצים לצעוק שכל העולם ידע: אממ אין לי מושג..

למעלה