סיכום שבועי

../images/Emo214.gif../images/Emo160.gifסיכום שבועי../images/Emo73.gif

שיר השבוע של סימה?
שיר השבוע בכללי?
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?
תכנית שראיתם השבוע?
מאכל השבוע?
בילוי השבוע?
שאלת הבונוס שלי - חיה שאתם אוהבים?

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? רוצה כמו פעם שיר השבוע בכללי? מאור כהן- שיר של יום חולין הדבר הכי טוב שקרה השבוע? ראיתי את המשפחה:) הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? אני רוצה גשם
והוא לא בא:( תכנית שראיתם השבוע? הישרדות מאכל השבוע? פסק זמן
:) בילוי השבוע? לא ממש ביליתי השבוע. שאלת הבונוס שלי - חיה שאתם אוהבים?
:)

../images/Emo214.gifכנראה שאין מאושרת ממני

שאין גשם
סופסוף אין מחלות ושטויות...

nitzan111

New member
well

שיר השבוע של סימה? לא שומעת... שיר השבוע בכללי? אממ... אממ... אין לי מושג. אין לי אף פעם שיר ספיציפי
הדבר הכי טוב שקרה השבוע? אוי... מצאתי תוכנית חדשה למצטיינים באוניברסיטת תל אביב שאני מה זה רוצה להתקבל אליה
. רק הבעיה היא שנורא נורא נורא קשה...וגם לקחתי את תעודת הבגרות שלי מבית הספר, לא שזה כל כך טוב, אבל שיהיה
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? אני צריכה לכתוב מכתב על עצמי ועל ההישגים שלי בעבר ותוכניות לעתיד
בשביל התוכנית למעלה, ואני פשוט ש-ו-נ-א-ת לכתוב על עצמי. תכנית שראיתם השבוע?כלום, למי יש זמן לטלוויזיה? מאכל השבוע? מממ... סנדוויץ' טונה של הקפיטריה בסאקלר
(הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב...). בילוי השבוע? מי מבלה? שאלת הבונוס שלי - חיה שאתם אוהבים? כלבים כלבים כלבים...וספיציפית במבינו כמובן

../images/Emo214.gifמה אני יכולה להגיד לך?

את תגשימי את החלומות הכי גדולים שלך [וגם של אלו שיכלו להעיז לחלום ולא לעשות כלום בנידון..פשוט כי אין להם את היכולת המדהימה שאת התברכת בה
]
וכשתהיי רופאה, אני אסדר אותך ב'כללית'
כי אני כאן...בשבילך
^למרות שבמקרה שלנו את יותר בשבילי

מסכמת../images/Emo9.gif

שיר השבוע של סימה? נשארת!!! שיר השבוע בכללי? אם הוא ילך....-הראל סקעת הדבר הכי טוב שקרה השבוע? חופש של שבוע הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? הכרתי מישו שחשבתי שיהיה נחמד ובסוף גיליתי שהוא לא נחמד כמו שחשבתי
תכנית שראיתם השבוע? הישרדות מאכל השבוע?שוקולד בילוי השבוע?בית! שאלת הבונוס שלי - חיה שאתם אוהבים? ברווז

moriboy666

New member
young girl, get out of my mind

שיר השבוע של סימה?. אני גרוע בזה ..נווו שיר השבוע בכללי?פורגיב מי של אוונסנס הדבר הכי טוב שקרה השבוע?כל מני בקטנות כזה הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?כל השאר תכנית שראיתם השבוע?בטיפול השרדות מאכל השבוע?שניצל של אימא בילוי השבוע?לא מבלה שאלת הבונוס שלי - חיה שאתם אוהבים? יש לי חתול בבית וזה אחרית הימים כי אני לא אוהב חיות בכלל אוהב טיגריסים. החיות הכי יפות בטבע.

../images/Emo214.gifיאאא!!!תתחדששש!!!!יש כבר שם?

בדיוק היום איזה ד"ר אחד הביא לפגישה את החתול שלו... ג'ינג'י יפהההה
[ואני ממש לא מחבבת חתולים..חוץ מזאת של אחי שהייתה שלי בעבר
] זאת התחלה טובה גל!

moriboy666

New member
להתחדש על מה?

הוא פה מזמן.. לדעתי את כבר יודעת.. לא? כבר כמה חודשים.. הוא פרסי שמן מצחיק ובדרך להיות ג'ינג'
אחיות שלי מתארות את האבא שלו כגארפלד שמן במיוחד
עזבי את כל זה אין לו ריח כמעט. אז הוא לא מפריע. בנתיים הוא רק משיל מלא פרווה ונהיות לו רסטות אם לא מסרקים אותו

../images/Emo214.gifאו שלא ידעתי או שלא זכרתי...

בכל אופן, אני שמחה לגלות שאתה חובב חתולים מתחיל! ידעתי שאתה עוד תפתיע...

למעלה