סיכום שבועי

../images/Emo214.gif../images/Emo23.gifסיכום שבועי../images/Emo14.gif

שיר השבוע של סימה?
שיר השבוע?
אלבום השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?
תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע?
מאכל השבוע?
בילוי השבוע?
הפתעת השבוע?
תכנונים לשבוע הבא?
שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן
תרגישו חופשי להיות חופשיים בעולם מלא אפשרויות

סכמ"ש..

שיר השבוע של סימה? האמת שלא שמעתי... שיר השבוע? מבול- קרן פלס אלבום השבוע? הדבר הכי טוב שקרה השבוע? שיחה מצחיקה עם חברה:) שבהחלט העלתה לי חיוכים. הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? הפיגוע אתמול..
תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע? הישרדות. בילוי השבוע? לא ממש ביליתי. הפתעת השבוע? אין. תכנונים לשבוע הבא? בעיקר ללמוד. שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן: אמ.. כשהיא תגיע, אני אחזור אלייך עם תשובה

../images/Emo214.gifיש לך זמן לשמוע עד הסיכום הבא ../images/Emo8.gif

מבול של קרן פלס

tamir r

New member
עונה../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? רוצה כמו פעם
שיר השבוע? Nicole Scherzinger - Happily Never After אלבום השבוע? Nelly Furtado - Loose (כמה שהוא ישן יחסית הוא מעולה
) הדבר הכי טוב שקרה השבוע? קיבלתי במבחן 103
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? אין=] תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע? בובות, הישרדות
מאכל השבוע?
תותים
בילוי השבוע? לא היה משהו מיוחד
הפתעת השבוע? גם לא
תכנונים לשבוע הבא? להתחיל להכין משלוח מנות
שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן? אהבה לוקחת זמן
צריך להכיר את הבנאדם כדי לדעת שהוא באמת מתאים לך
שבת שלום!

../images/Emo214.gifנוסטלגיהההההה../images/Emo99.gif

פעם ממש הייתי מכורה לשירים של נלי
סחטיין על המאה ושלוש[!]
ושיהיו לך עוד המון שבועות נטולי דברים מעצבנים

../images/Emo214.gif"את הפרח הכי יפה בעולם" ../images/Emo99.gif

שיר השבוע של סימה?"את נשארת" במיוחד בגלל שהתווכחתי עם מישהו על המילים שלו
שיר השבוע?"מה יהיה איתי, אמא" של איה כורם. אלבום השבוע?איה כורם החדש
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?להעיר אותי אתמול בחצות ולגרום לי להתארגן במשך חמישים דקות, להיות בים מ2 עד 4 לפנות בוקר, לאכול במסעדה על הים ב4 לפנות בוקר, לחזור הביתה כשהים כבר מתחיל להיות כחול.... לא יכלתי לבקש הרבה יותר
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?נראה לי שמרגע לרגע אני מתחילה להיות חולה...ואני עדיין בהכחשות... צריך להיות בריאים וחזקים כשיש המון עבודה
תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע?העדפתי להשלים שעות שינה
מאכל השבוע?שניצללללללללל בים!!!!!!!!!111
בילוי השבוע?יום שישי האחרון בהופעה של כפיר. הוא שלא הוריד ממני את המבט ולא הרפה לשניה. כפיר שאמר לי שהוא הכי גאה בי. ובכלל, כל מה שהיה ביום שישי החל מ1 לפנות בוקר... זה נגמר בערך ב6 לפנות בוקר. הפתעת השבוע?מישהי מהפורום של כפיר, שנפגשתי איתה פעם ראשונה בהופעה של כפיר בשבוע שעבר, "עלתה" על זה שהיא מכירה אותי יותר מ3 שנים, היא קראה בבלוג שלי כל כך הרבה זמן...
תכנונים לשבוע הבא? 1. אני צריכה להכין ברכה ממש יפה ומושקעת כעת כדי שמחר בעבודה ישמחו!
2. אני חייבת להרגיש יותר טוב . אני מרגישה חולה
3. חייבת להכין ברכות מרגשות לאמא ואחי. לקחת את המתנות שלהם. לדאוג לגרום להם להיות מאושרים ביומולדת. 4.
שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן? רוצה להאמין שכל דבר יכול להיות אפשרי.

moriboy666

New member
מסכם..ומקווה לא לשכוח שעניתי על זה פה כבר../images/Emo6.gif

שיר השבוע של סימה?אני גרוע במוזיקה עברית.אין לי סבלנות לזה=\ שיר השבוע?יש כמה.. לא משהו ספציפי אלבום השבוע?יש כמה...... הדבר הכי טוב שקרה השבוע?ההופעה בחמישי ולפגוש אנשים הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?חרדות תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע?עכשיו אני באמצע מרתון בטיפול מאכל השבוע?לא זוכר .. אכלתי הרבה את הלב בילוי השבוע?הופעה של אביב גפן בהאנגר הפתעת השבוע?לא הופתעתי מי יודע מה... תכנונים לשבוע הבא?אין שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן קודם כל אני מאמין באהבה ממבט ראשון כן. אבל זה תלוי בהרבה דברים אגב זה אחלה סרט.!!! תראו אותו

../images/Emo214.gifאיך.איך.איך.

איך יכול להיות שלא היית אתמול בהופעה של כפיר בתל אביב?<
היה מפוצץ ביום חמישי בהאנגר?

moriboy666

New member
לא היה לי כוח לכלום..

והייתי בדיכאון .. לא שעכשיו אני לא.. ההופעה של אביב התישה אותי לגמרי נפשית ופיזית חוצמזה שאם הייתי יוצא אז הייתי הולך לנועם
כי הרבה זמן אני רוצה... אגיע לבארבי ב...מתי שזה.. לא זוכר. חח יו הדרי עמדה לידי בשורה הראשונה הדר שממש היתה דומה לך.. אבל היא הייתה פאקצה ומאילת

עונה

שיר השבוע של סימה? פיי..שאלת השאלות חחח שיר השבוע? יש המון!!!! אלבום השבוע? כנסיית השכל,כפיר אפשטיין הדבר הכי טוב שקרה השבוע? שהוא התחיל ושהאינטרנט הסתדר לי הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? שהאינטרנט נדפק לי שבוע שעבר תוכנית טלויזיה שראיתם השבוע? הישרדות,נמלטים(היה חזק)פשע מין העבר,ואיייייי והמלצה לסרט חזקקקק....קלאב מת-הגרסא הלא מצונזרת...ואיי סרט אימה הורג מצחוק!!!!!מצחיק ומפחיד
....קומדיית אימה...תראווו... מאכל השבוע?שוקולד,צ'יפס וכל הדברים המשמינים שלא נגעתי בהם השבוע בילוי השבוע? מחשב! הפתעת השבוע? שזכיתי בסינגל תכנונים לשבוע הבא? ביייתתת!!חופש שבוווועעע לא יצאתי לטיול כמה טוב בבית... שאלת הבונוס שלי - מאמינים באהבה ממבט ראשון, או בזה שאהבה לוקחת זמן מאמינה בשתיהם...לכל אחד זה משו אחר...ועל כל אחד....אני יכולה לאהוב במבט ראשון(לא ממש אהבה אהבה) וזה יכול לקחת לי זמן..תלוי

moriboy666

New member
אויש זה סרט כלכך דפוק וצפוי..

ויש אחד הרבה יותר גרוע שאני לא מבין הורדתי אותו "מוות לדוגמניות העל"
אני כבר לא בטוח שהאלופה זה תת רמה לידו.. אין כמו מת לצעוק! חעחעחע

וקלאב מת זה סרט הורגג!!כמה צחקתייי

איך הרוצח הוריד לו את הראש חחח....וכל הקטע של האגס במבוך

למעלה