אין שידור של האח הגדול כל יום כיפור |בו

דורון

New member
../images/Emo216.gif אין שידור של האח הגדול כל יום כיפור |בו

ברוכים הבאים לאירן
אגב בכל העונות בכל העולם של האח הגדול, הופסקו הצילומים רק פעמיים. אנחנו נהפוך את הנתון הזה לשלוש. http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/790/411.html

aviad99

New member
טוב.. בטח לא רוצים שנראה אותם אוכלים.. ../images/Emo3.gif

יNOT

New member
חחח אז מה נותנים להם "פס" חופשי?!

הם מבחינתם יידעו את זה? אנחנו נפסיד אתה ה
ואת האורגיות
(אבל אם אין פיקוח, זה לא יכול להתגלות כמציאות בדיעבד ) הם יוכלו לעשות מה שהם רוצים בבית בלי להיות מצולמים, בריתות, "עניינים", וכל זה בלי ה"אח גדול" ,יאללה שיישחררו אותם הביתה , מה הטעם ?! (צר לי אבל ההפקה היו צריכים לבחור את מועד התוכנית יותר טוב, לא ייתכן שהם "יופתעו" מיום כיפור , ועכשיו זה "מילכוד 22 " שוב. (שמתם לב שההפקה מכניסה את עצה כל הזמן למצבים האלה?! ) אם ישדרו את התוכנית , יכעיסו את האוכלוסייה הדתית בארץ, אם לא יישדרו את התוכנית הם בעצם הרסו את כל הפורמט ואת כל הרעיון מאחורי התוכנית.

יNOT

New member
אם אין משגיחים על המשגיחים

אין לזה תועלת, עד עכשיו ראינו איך השגיחו עליהם כשעשו "בריתות", הצופים הם "האח הגדול" האמיתי בתוכנית אם הם לא שם...אז אין

Jason2

New member
טוב זה רק יום אחד

ואולי רובם צמים אז לא יהיה להם כוח.

אני לא רואה שום דבר פסול,

אני לא דתי אומנם, מה שיפה בכיפור זה האחדות וזה קורה מעט לצערי ארצנו... יום אחד לא יהרוג אף אחד, אנחנו בכל זאת מדינה יהודית וחלילה, אני לא דוגל בכפיה דתית אבל יום כיפור הוא דוגמא טובה לשמירה על הסטטוס קוו וכבוד לאחר ואת זה אומר אחד שרוב השנה חיי חיים חילונים לגמרי. תפסיקו כל הזמן להשוות, אנחנו ישראל וצריך להתאים את התוכנית לפה כמו שעושים בכל מדינה בסה"כ... אגב, ארה"ב לא פחות שמרנית מישראל ושם הצביעות הטלוויזיונית חוגגת, אירופה פתוחים יותר ואפריקה הם סיפור אחר אין צורך להתקומם על כל דבר.

יNOT

New member
זה לא התקוממות זו רק הבחנה

אין טעם בתוכנית בצורה כזו...כל הנאום שלך על אחדות העם ושמירה על סטטוס קוו לא משנה את העובדה שהתוכנית תישאר בלי "שומרים", "האח הגדול" לא שומר על כללי המשחק, ובכלל, וכמו שכבר ציינתי בתוכנית הזו רק הצופים הם באמת "האח הגדול". השוואה למדינות אחרות לא פותרת את הבעייה שההפקה הכניסה את עצמה בבחירת התאריכים לתוכנית.

תעשה לי טובה

וכל הצנזורה שיש? וכל הקטע שם מדברים על הדחות כשזה אסור? וכל הקטע שהביאו לרנין מכתב מחבר שלה בקול שלו כשזה אסור? ואלף ואחד קטעים שמראים שההפקה הזו היא לא כמו הפקות אחרות? אז יום כיפור אחד, שנחשב (גם אם לא בעיניך) ליום מקודש, לא יהיה שידור. תתמודד. מפה ועד אירן יש עוד כברת דרך.

יNOT

New member
בדיוק כל הסיבות שמנית

הם הסיבות למה התוכנית תיהרס בלי הצופים ,כן אפילו אם מדובר ליום אחד. באותו יום אתה יכול להפסיד עשרות בריתות, שלל של מערכות יחסים רומנטיות , משולשי אהבה, וכו... כן יידאגו לך לתמצית היום, אבל איך אפשר להאמין להם כשגם בשידור המרכזי בחרו לא להתייחס לענין של "הבריתות" שנעשו בווילה. הפסקת השידור אומרת שמכניסים בימוי בצורה חד משמעית לתוך התוכנית.

לפי הטון שבו ההודעה שלה נרשמה,

אני חושב, שהיא בסה"כ מסכימה איתך לגבי כלל תוכנית אך לא עם ההתעקשות שלך לגבי יום כיפור, שזה דבר די מובן שלא הפתיע אף אחד וגם די מקובל...

נכון

אם כל כך הרבה חוקים הופרו לא יקרה כלום אם דווקא הדבר הזה שמקודש בעיני רבים גם יקרה. בכל הפעמים שהייתה צנזורה יכולת להפסיד המון. תאמין לי שביום כיפור הם יהיו כל כך מותשים מהצום שלא יהיה להם כוח לכלום, וגם אם הפסדת ברית או ריב אחד, אתה תישאר בחיים.

יNOT

New member
"אם כל כך הרבה חוקים הופרו"

כן ברור לי שכל כך הרבה חוקים הופרו, אז אם מפירים את החוקים כל הזמן ,והמטרה של המשחק מתפספסת אז מה הטעם בכל זה?! רק הרדיפה אחר הכסף? (ההפקה , ומשתתפי הווילה ) לפי דעתי אם כבר אז כבר , שחררו דיירי הווילה הביתה, ושיפסיקו לעבוד על אנשים. כל מה שתראו שקורה בווילה באותו היום יהיה סובייקטיבי לעריכה של ההפקה, זה דפוק לדעתי. ואין לי שום בעייה עם מה שמקודש בעיניי רבים. אני מאמין ש"יום כיפור" לא נפל "משמיים" וידעו על זה לפני שהשיקו את התוכנית ובכל זאת אמרו: לא שמים *** על הצופים, אנחנו נחזור אח"כ, ומה שייקרה ייקרה בווילה בלי ידיעתם , יום אחד, לא ימותו מזה " אז נכון שלא נמות מזה אבל את המשחק זה הורס, אני יכול להבין ולקבל ש ב HOT הם ישביתו את השידור אבל לא באינטרנט.(למרות שאני לא צופה באינטרנט, מדובר על העיקרון של שמירה על האמת והסטנדרט של התוכנית )

זה קצת כמו

כל האנשים שמסכנים את החיים שלהם בתירוץ של "גם לחצות את הכביש זה מסוכן אז מה לא נחצה את הכביש?" מה אתם באים להגיד שאם יש משהו אחד לקוי בעולם אז נהרוס את כולו כבר?

ועוד דבר אחד,

בערב הסעודית התוכנית ירדה לאחר שבוע אתה באמת מאמין שזה מצבנו
אני עוד לא נתקלתי בארץ בתוכנית שירדה מהמרקע, ונעשו פה לא מעט סרטים וסדרות על הסיכסוך ישראלי-פלשתנאי שהעבירו ביקורת קשה על הצד הישראלי.. אז זה שאנחנו עם קמבינות וככה אנחנו אוהבים גם את הריאלטי שלנו זה משהו אחר. אני חושב, שלפעמים יש גם מעבר לרדיפת בצע של ההפקה, הישראלים אוהבים התערבות וקומבינות שמפלפלות מעט את העניינים. לכן, אני גם כמעט בטוח, שאם היית מעלה פורט אמריקאי כל שהוא וכפי שהוא לא בטוח שהוא היה מתאים לקהל הישראלי...

יNOT

New member
ממש פוסט מבולבל

אני לא בטח שאתה סגור על עצמך מה היה הרעיון המרכזי שרצית להגיד. מה הקשר של ערב הסעודית?! באמת.....היו תכניות בארץ שירדו מהמרקע...נדמה שלא היתה תוכנית כזו ב 10 שנים האחרונות. (עדיין לא מבין את הקשר...). אתה אוהב את הריאליטי שלך עם קומבינות?! אתה נראה לי מפספס את כל המטרה של הריאליטי. הישראלים אוהבים התערבות שמפלפלת את העיניינים בתוכנית אם הם יכולים לראות את זה קורה, אם לא, מבחינתם אמרת "נחתנו על מאדים" . אם התכוונת לפורמט אמריקאי ,אז אתה פשוט טועה , גם ככה מדובר פה ב RIP OFF ואם כבר זה היה צריך להיות עד הסוף , "העיברות" של התוכנית פשוט הורס כמה מהמאפיינים הכי חשובים של התוכנית, ואל תגיד לי שההפקה לא ידעה על יום כיפור ולא יכלה להתכונן אחרת. הם בחרו פשוט לקחת "יום חופש" ולתת לשוהים בווילה יום חופש ובכך הם הרסו את כל מה שהם ניסו לבנות. זה העובדות הייבשות , לא קשקושי יחצ"נים.

יNOT

New member
איך אתה יכול לומר את זה?

הרי 24 שעות אתה לא תוכל "להדביק" בחזרה, לא יוכלו להראות לך 24 שעות בתוכנית המרכזית, אוליי הם יקליטו את זה ויישדרו את זה ב VOD אבל זה רק בשביל לעשוק אנשים (כי זה בתשלום ). בכל מקרה אם יגידו לך : "זה העיקר שהיה ביום כיפור" תוכל לומר או שהם משקרים לך, כמו שהתעלמו מהבריתות שנחתמו בווילה או שבאמת ה 15-45 דקות זה באמת עיקרו של יום. בכל מקרה זה סובייקטיבי לעריכה, זה ההבדל בין לייב לבימוי ,ולסרט ערוך. אתה לא מסכים?

למעלה