אין שידור של האח הגדול כל יום כיפור |בו

אליהו1919

New member
רעיון

צריך לתת למישהו אחד או שניים אנשים שאנחנו סומכים עליהם לשבת ולצפות בכל ה24 שעות לראות מה היה, לסכם את הדברים החשובים שקרו, להקליט את הקטעים שישפיעו על המשחק, ולהביא אותם לציבור.

Come Alive

New member
חבל שאין לפחות באינטרנט,

אם אנחנו בוחרים לגלוש באינטרנט כנראה שגם ככה אנחנו מחפשים מה לראות ומה לעשות.. וכנראה שאנחנו לא בדיוק שומרים על הכל או משהו.. אז שצופי האינטרנט יראו את מה שמתרחש בבית האח הגדול.. איזה דברים כבר יכולים להיות במצלמות הסטטיות.. אנשים היסטריים הרבה יותר מדי וחבל

האמת? זה דיי צבוע .

על פי ההלכה היהודית יותר חשוב לשמור את קדושת השבת מאשר את יום כיפור . איכשהו ברבות הימים שמירת יום הכיפור הפך לעלה התאנה של החילוניים בכל הנוגע לקשר ליהדות . אני מבחינתי לא חושש מקומבינות ודברים שהצופים יפסידו . כאדם עובד בהחלט קורה לי שאני לא צופה בתכנית במהלך יממה שלמה . וזה לא כזה אסון ואפילו שומר על פרופורציות . אבל גם אי אפשר לטעון שיום כיפור תפס את ההפקה לא מוכנים . ואם זה תוכנן כך מההתחלה אז יש בזה פגם מסויים בתיכנון . כי הפסקת השידור ליום אחד פוגע באחד מהסממנים של התוכנית שהוא הנגישות לתוכנית 24/7 . אבל זה יהיה מאוד משעשע אם נניח דווקא ביום כיפור יתקיים אקט מיני בין שי לנעמה ( אם היא לא תודח עד אז ) או אקט מיני בין ג'ני לשפרה ( אם היא לא תודח עד אז ) או אקט מיני בין לאון לערן ( אם הוא לא יודח עד אז ) ...

למעלה