אירועים להערב והלאה - לכאן!

shama pub

New member
ליין רגאיי חדש בשכונת פלורנטין

פאב פלורנטיני חדש וגאה מריץ כל שלישי ליין רגאיי החל מ 22:00 ועד אחרון הלקוחות הרצל 68 תל אביב שכ' פלורנטין אז נתראה ShaMa

SUPERSONIC SOUND בת"א (12.9) וחיפה (14.9)

למי שעדיין לא יודע... בקרוב מאוד ינחת פה אחד הסאונדים הגדולים ביותר כיום, סופרסוניק סאונד, מברלין! יגיעו PANZA, הבעלים והסילקטה, יחד עם SPIDER האם.סי. יחד איתם יהיו כל החיזוקים הדרושים מהסאונדים הישראלים - איימר ומיילורד בתל אביב, אבויה ורודבוי בחיפה. המסיבה בת"א תתקיים בערב ראש השנה, יום רביעי 12.9, במועדון הקומפורט13 שבפלורנטין. (60-80 ש"ח) יומיים אח"כ, יום שישי 14.9, הדאנס יצפין לחיפה, במועדון הסיטיהול (50 ש"ח) כדאי ומומלץ לקנות כרטיס במכירה מוקדמת! זול יותר, חוסך תור בכניסה וכו’... לשאלות ובירורים נוספים: 0544300054 / 0544302959 www.myspace.com/supersonicisrael

איאנדאי

New member
הלילה בסלואו ! 07/09 ../images/Emo197.gif

ראסטות ניכבדות הלילה איימר סאונד מארחים את בלאד א ראן ואבויה הולך ליהיות טרוף... מחצות 40 שח כולל כוס שמפניה סלואו משה המחוגה 4 פלורנטין

../images/Emo99.gif אחלה תצלום../images/Emo124.gif

פליקס?
היה פאנן אתמול
שבת שלום כפרא, זו השבת האחרונה של השנה :) -כשף!

DuBsYs

New member
יום שישי, 14.9 GANJAH VIBES בסלאו משה

אני יודע שהרבה אנשים יחלקו עלי, אבל בשבילי זו המסיבה המנצחת לראש השנה, יגאל גנג'ה וייבס מגיע מחוזק בפרה-אמפ להציף את הסלאו משה בבאסים עמוקים. אז תשאירו קצת אנרגיה אחרי סופר סוניק והפסטיבל סאונד סיסטם של יער ותגיעו לערב שיתגלה כהפתעה של החג.

וגם הסאונד סטיישן שלי ושל שידן ייתן בראש!!!

מי שלא שמע מועדון מחוזק בפרה-אמפ, לא היה במסיבה אדירה באמת בחיים שלו! TRUST ME!!! יחד עם שני הגדולים - יגאל בובטה המכונה גאנג'ה וייבס וברק המכונה סקאנקרייד, נגיע גם אנחנו - טרז'ר סאונד סטיישן, כדי לפתוח את הערב. אחת ההופעות הראשונות שלנו, כשהקונספט הוא פשוט מאוד: כל מה שנשמע לנו טוב, כל הפנינים שיצאו מג'מייקה משנות ה- 50 ואילך (בעיקר עד לאמצע שנות ה80, אבל אף פעם אי אפשר לדעת...). ככה זה עובד בג'מייקה, ככה זה צריך לעבוד בכל מקום מבחינתי - בלי קיבעון על תקופה מסוימת, על משהו מסוים, פשוט כל מה שטוב. סטריקלי ג'מייקן מיוזיק: רגאיי, סקא, רוקסטדי. בערב הזה כמובן הדגש יהיה על תקופת הרוקר'ז הגדולים, בהתאם לכל מה שהולך להיות בערב. לא נהיה יומרניים יותר מדי, רק נבטיח לכם שלפני שצמד הגדולים יעלו על מגדל השליטה, נחמם את כל מי שיגיע לסלואו משה עד שכפות הרגליים שלכם ישרפו מרוב ריקודים!!! הולך להיות כיף גדול, חותם לכם! מקווה לראות שם את כולכם! שיידי קרוגר.

yaarasta

New member
SOUND-Fest Israel יוצא לדרך../images/Emo70.gif ראש השנה../images/Emo70.gif

פסטיבל הסאונד-סיסטמז השני יוצא לדרך!!! בעוד פחות משבוע, בחג ראש השנה, יום חמישי 13.9 מתקיים הפסטיבל השני שהמופע המרכזי שלו הם סאונדסיסטמים.... 10 סאונדים מהמובילים, הצעירים, הוותיקים, המבוססים, והמהפכניים נבחרו השנה להוביל את הפסטיבל לשנה החדשה... כל סאונד יארח על המיקרופון מצמרת ה- MCיז בישראל, ועוד מספר אורחיי כבוד שיעלו למופעיי פריצה, כולל אורח מחו"ל.. (פרטים בהמשך!!) החל מהשקיעה של היום האחרון בשנה העברית, ועד לזריחה של השנה החדשה, NON STOP REGGAE MUSIC
מחיר הכרטיס במוקדמות 85 ש"ח, ומי שרוכש כרטיס במכירה מוקדמת וחוסך 20 ש"ח (שזה חופשי בירה, 2 קולות, 2 מינרלים או 3 צ'אי וכדור שוקולד.... אז מה, לא כדאי??!) בקופות המחיר 105 ש"ח ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת (מומלץ!!!) (רשימת היחצנים נמצאת בהודעה הבאה!) לפרטים נוספים הכנסו לכאן http://www.reggae.co.il/hebrew/Article.aspx?Item=834 לאתר הבית הכנסו לפה: www.myspace.com/sound_fest_israel שימו לב
לכל החבר'ה הצעירים פה, בכניסה תהיה "סלקציה" והגבלת גילאים. 20 + עם הצגת תעודה זהות/חוגר/קצין/מילואים/סטודנט/רשיון. אבל במכירה מוקדמת גם אם אתם בניי 14, אתם מוזמנים לבוא. השערים פתוחים לכל מי שרוצה, רק צריל להזמין כרטיסים מראש, ואז כניסתכם מובטחת!!! אנא ראו הודעה הנ"ל כהמלצה חמה!!! גם אם קניתם היום או מחר, ואתם בסוף לא הולכים, מקסימום תעבירו את הכרטיס לחבר או משהו. לעניינינו: שנה טובה
-יער

בקשר להגבלת גיל (בלי קשר לשאר ההודעה והאירוע)

מזמן לא שמעתי דבר כל כך מטומטם. אם במכירה המוקדמת כל אחד יכול לקנות כרטיס, לא משנה מה גילו, לשם מה נועדה הסלקציה בכניסה? אני מנחש שזה לא קשור אליך ישירות, אבל אני באמת לא מבין מה המטרה כאן, מה יש למנוע... מה בעלי המקום מנסים להשיג, ומעבר לזה - אם אכן תהיה הגבלת גיל בכניסה, איך אתה יכול להבטיח לקטינים שהם ייכנסו אם הם יקנו כרטיס במכירה המוקדמת? נשמע לי לא ברור כל כך, אשמח להבין איך העניין עובד.

JahMighty

New member
לא מבין את הקטע של ההגבלת גיל?

למה במקום הכניסה תיהיה 20+? לא יודע, מה אני היחדי שרואה פה בעיה עם כל הקטע הזה? הרי זה הפקה של הסצינה הפנימית, אנשים שחיים ומבינים רגאיי....לא כך? אנשים שיודעים שרגאיי זה לא מוזיקה לגיל מסוים....ובמיוחד לא האירוע הספציפי הזה...?! נו דיסרסיפקט למהרגנים או משהו ( ההפך, זו הפקה מבורכת...!)....אבל קצת הסברים יהיה נחמד...תודה מראש בלאס!

yaarasta

New member
גילאים? הסברים

טוב. אז בואו אני אספר לכם משהו על סצינת הרגאיי בישראל, ולא רק עליה. (חלקית מנקודת המבט שלי ושל הרבה מאוד אנשים שקשורים ולא קשורים לסצינה ורוצים בטובתה כמובן) מאז ומעולם לא תמכתי ב"סלקציה" או הגבלת גילאים. בתור אחד שהיה עומד בתורים לכניסה למועדונים בדיוק כמו כל אחד אחר, לא הייתי נהנה. היו אפילו מצבים בילדותי בת"א שהלכתי בגלל הפקקים בכניסה, פשוט ראיתי שזה לוקח הרבה זמן, וגם ככה המוסיקה בפנים לא הייתה משהו, אז פשוט הלכנו למקום אחר. עם השנים התחלתי למצוא נחמה מוסיקאלית בז'אנרים "מחתרתיים" או "אלטרנטיביים" ובגלל שארועים אלו היו "ארועיי נישה" למינהם, אז התורים לא היו כ"כ גדולים, והסלקציה הייתה בשביל להגיד שיש, אם בכלל. התורים היחידים שאני זוכר ברגאיי עד לפני שנתיים שלוש היו בעיקר בהופעות והמסיבות של גיל ראסטה בבארבי אחת לחודשיים. קיום ניתן לראות תורים גדולים באין ספור ארועיי רגאיי בישראל. כמובן שהתורים הם להכנס, ולא לעבור "וועדת כניסה". הגבלת גילאים, נועדה למשהו אחד: סדר. השאלה היא של מי. אם יש ליין של מסיבות חיילים, אז המסיבה מועדה לחוגרים. אם יש ליין סטודנטים, אז קהל היעד הוא סטודנטים, ובטח יש הנחה עם הצגת תעודת סטודנט. לכל המקומות האלו מגיעים גם תיכוניסטים. שזה מעולה לדעתי. הבעיה נוצרת שמוצאים חבר'ה צעירים שפוכים מאלכוהול מחוץ למועדון, הבעיה נוצרת שילדות בנות 16-17 "משחקות אותה" גדולות וחכמות ומוצאות את עצמן בסיטואציות מביכות, הבעיה נוצרת שאין "פיקוח" בכניסה, ואנשים מכניסים סכינים, אולרים, בקבוקיי זכוכית וכו' (פאק, בקיוב לפני שנתיים הייתי רואה אנשים שותים בירה מבקבוקי זכוכית שהגניבו לתוך המועדון!!! איך?!!) זה קורה חברים. Trust me אבל בואו נתמקד רגע בעניין הגילאים, ומה הולך להיות שונה בראש השנה שאני אומר לכם שיש הגבלת גיל בכניסה, ל 20+ זאת אומרת שאם אתם מתחת לגיל הנ"ל, ואין לכם כרטיס שרכשתם במכירה מוקדמת, לא תוכלו להכנס. באותה נשימה אני אומר לכם שאם אתם בניי 12, ורוצים להגיע, תרימו צלצול לאחד היחצנים, קפצו לקרמבו או חומוס אבו-דאבי, קנו כרטיס (ואולי אפילו איזה דיסק) ואתם בפנים!! חבר'ה, אנחנו כולנו חברים, אבל בסופו של דבר יש סיבה למה קהל הרגאיי בישראל (בעיקרו) מתחיל בגיל 16 ונגמר בד"כ ב- 22-23. לצערי לא כל אחד (או אחת) רוצה לראות את האחים הקטנים של חברים שלו דופקים שאכטות (או רואים אותו עם ספליף) במסיבות. הסלואו-משה ספג הרבה ביקורות בזמנו מחבר'ה טיפה יותר מבוגרים שהיו מגיעים לשם, ובגלל שלא הייתה הגבלת גילאים, אותם חבר'ה (שבד"כ גם אלו שהחזיקו כלכלית את הבר) פשוט לא חזרו, והעדיפו לשבת בפאב במקום לראות יחדה בת 16 עושה דאטי וואין. שאני רואה "ילדים" או youts רוקדים ונהנים במסיבות שאני עושה או מיחצ"ן זה עושה לי רק טוב. זה אשכרה האור האמיתי בחלק מהמסיבות. אבל לא תמיד ניתן לרצות את כולם. בגלל זה אני "משאיר לכם פירצה בגדר" ואומר לכל החבר'ה הצעירים שקוראים פה בפורום, שמגיבים וממליצים פה על מוסיקה, שיודעים ומבינים עניין ברגאיי, וחיים את זה, וגם לאלו שרק מתחילים לקבל את החיידק הזה, תקנו כרטיסים במכירה מוקדמת, כך תבטיחו לכם את הנוכחות בפסטיבל. עכשיו לסיבה למה: ההפקה השנה צומחת למחוזות טיפה שונים מאלו שאנחנו מכירים. צרפנו עוד גוף שעובד במקביל על קהל יעד שונה. על קהל מיינסטרים. לאלו מכם שראו את הפלייר החדש (הלבן הנפתח) אז זה תוצר שלהם. בפנים יש הסברים על "מה זה סאונד-סיסטם" מי משתתף השנה וכמה מילים על כל אמן וסאונד, ובסוף הסבר קצת על הרעיון היפה והראוי להערכה שלם: ליצור תרבות מוזיקאלית וגיוון ברמה שונה. נשמע לכם פלצני? גם לי. אבל אלו חבר'ה רציניים, שהתאהבו בדאנסהול בחדשים האחרונים. הם נגררים אחרינו להופעות ומסיבות בחודשים האחרונים. ממקומות כמו הקלרה בימי שלישי, הלימה לימה ברביעי, "מקום" בימי שלישי, הסלואו-משה בשישי, סטון לאב, מד פרופסור, ברזילי ועוד ועוד ועוד מקומות, ומתחילים לקבל את החיידק. אלו חברקה רציניים מאוד, שמנסים להביא את היופי של המוסיקה הזאת לקהל הרחב, ובכך להפיץ את המסר. זה כבר טיפה פחות פלצני, ויותר מעניין. הם מתחילים ליצור מעיין "הלם תרבות" לכל הקהל המיינסטרים ששומע MTV ומוזיקה מחרידה לסוגיה, ורוצים לבנות ליין כזה שיאחד בין הסצינות. לא משהו שלא נעשה בעבר, אבל אני אומר לכם, אלו חבר'ה רציניים ומיקצועיים. (יעיד חברינו הטוב נצ'י נץ' שתיקלט באחת המסיבות שלהם לפני חודש: 1,500 צפונבונים רוקדים לצלילי ביני-מאן ואלאפנט.... כבוד!) לעניינינו. החבר'ה האלה עובדים עם קהל גילאים מסויים. במיינסטרים הגבלת גילאים וסלקציה זה מה שיוצר את ה- Hype ואת הרצון והנסיון. אצלנו ברגאיי זה פשוט יותר ייבוש טוטאלי. ובגלל זה, זה לא קורה הרבה. בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד כבר חצי שעה, זה שהגבלת גילאים חייבת לבוא שמשהו צומח, ונהיה גדול. לא בגלל שהו נהיה צפוף ואין מקום לחבר'ה הצעירים, להפך. מי שרוקד ונהנה כל השנה, צריך גם לרקוד ולהנות בראש השנה! ולכן אני לא רוצה להגיע למצב לא נעים עם הקהל הצעיר ששוב (אין מה לעשות) מרגיש מקופח. חבר'ה, הכל סייף, תקנו כרטיסים מראש, ויש לכם את המילה של הדיזאסטה שאתם בפנים. My Word. תהיינה שתיי כניסות: מי שיש לו כרטיס מראש (או שהוא ברשימות) ומי שמגיע לקנות בקופות. בתור הראשון ךא בודקים ת"ז (למעט מקרים חשודים כמובן) ובתור השני כן בודקים. מקווה שעזרתי, אם למשהו יש עוד שאלות בנושא, אתם מוזמנים לשלוח לי מסר או מייל, רק בבשקה אל לפתוח פה דיון נוסף בנושא סלקציה והגבלת גילאים. דנו בזה כבר מספיק, ואפשר קצת לנוח. שתהיה לכולם שנה טובה ומתוקה FULLA REGGAE MUSIC & FAYAHHHH!!!! -יער ומילה אחרונה לשיידי-מאן: מה אתה רוצה, אתה מעל גיל 20, לא?

לי אישית זה לא מפריע

למרות שעשרים יהיה לי בדצמבר, אבל אם אני אגיע אני מאמין (ומקווה) שהחוגר יעשה את העבודה. אני דואג כמנהל לחברי הפורום, שרובם, מה לעשות, לא עברו עוד את הגיל שאפשר להתחיל. תחושת מחויבות של מנהל קרא לזה... יער - סחטיין על היוזמה והכל, אין לי רצון להפוך את זה לריב, ולצערי אני לא מספיק עירני כדי לקרוא את הספר באורך טרילוגיה שכתבת פה, אבל לגופו של עניין זה עדיין לא נשמע לי כמו עירבון מספיק בטוח (ואני אומר את זה בתור הראשון שמעוניין בהצלחת האירוע, אבל גם בתור מי שלא היה רוצה שאנשים ייפגעו לאחר ששילמו מכספם הטוב) לקטינים שמשלמים במכירה מוקדמת. אם מדובר באנשים שהם לא בדיוק "בתוך הפמיליה" ובצירוף הביטוי "למעט מקרים חשודים", בלי להסביר מה הגדרתם בעיני המארגנים (אבל אני מנחש שגם בעלי "חזות של קטינים" עשויים בהחלט להיכלל בהגדרה), זה דבר שאותם קטינים צריכים להביא בחשבון עם קניית הכרטיס. כמי שהיה ילד קטן עד לא מזמן (ולמעשה הוא די כזה גם עכשיו, רק בלי הקטע של הצורך בהצגת ת.ז בבארים), אני מכיר מצוין את ההרגשה המחורבנת של להישאר מחוץ למועדון בגלל הגיל שלך וה"חזות". אני ממש לא מעוניין שזה מה שיקרה לאותם קטינים שיגיעו לאירוע כדי להנות מערב יחיד במינו. מקווה שאני אתבדה, מאוד מקווה.\ ולעניין אחר - קוראי המגזין המחולק חינם ברכבות ובאוטובוסים וכאלה "ישראלי" בוודאי ראו את הכתבה הגדולה (בת חצי עמ', שזה המון בעיתון הזה) על האירוע עם תמונה גדולה של איי-מאר בפעולה. כיף לפתוח ככה את הבוקר... שבוע טוב שיהיה, גיל.

xXx Shiraz xXx

New member
עוד משהו אחד שלא ציינתם

ובתכלס לא הייתה לכם סיבה לחשוב על זה, שזה בעייתי בשביל צעירים כמוני (מהצפון) גם לנסוע לתל אביב לקנות כרטיס וגם לנסוע לחור הזה שהוא עוד יותר דרומי לאירוע עצמו, וזה עוד כסף!! קיצר- זה טרטור רצח לנסוע עד המרכז לקנות כרטיס=[ אני לא חושבת שאגיע וחבל לי כי נשמע לי טעים... תהנו =]

skunkride

New member
מעניין

שהקטע של הגבלת גילאים זה עניין חדש יחסית. אני זוכר שבגיל 16-17 כשהתחלתי ללכת להופעות ומועדונים הייתי נכנס בלי בעיה לכל מקום - פינגווין, ליקוויד, זמן אמיתי, רוקסן, קולנוע ת"א...אף פעם לא הייתה שום בעיה - האמת שהפעם הראשונה שנתקלתי בבעיה של סלקציה הייתה במועדון הווקס הידוע לשימצה בהופעה של מאד פרופסור וארל סיקסטין לפני כמה שנים (עצוב להגיד אבל גם לפרופסור וארל בקושי נתנו להיכנס !!) ככה שבאופן אישי אין לי טראומות של הגבלת גילאים אבל אני בהחלט יכול להבין עד כמה זה מתסכל...דבר אחד שצריך לזכור זה שהסלקציה מגיעה מבעלי המועדונים ולא ממארגני המסיבות שבד"כ ישמחו לקהל מכל הגילאים, מה לעשות שמדיניות של מקום זה דבר שקשה מאוד לשנות...

xXx Shiraz xXx

New member
כן, מדיניות מקום נהפכה למדיניות-כלל ארצית

בערך... נתקלתי ביותר מדי הגבלות גילאים, אבל לפעמים זה נכון. כאילו.. אני די מבינה שלא כולם ששים ורנים לרקוד במחיצת בחורה בת 16 (כמעט
), אבל אני לא מבינה למה באירועים מיוחדים גם יש הגבלת גילאים. הופעות נניח. מאד פרופסור בעין חרוד ישב עלי נפלא, מוזיקה טובה, לא יקר, קרוב, אנשים טובים - מה צריך יותר מזה? ואז התברר לי שלא יכניסו אותי... חבל לי שהפסדתי אירוע נדיר שכזה. שיהיה תהנו לכם בסאונד פסט =]

למעלה