אירועים להערב והלאה - לכאן!

RasPazG

New member
אז בואי ניתן לך פתרון שגם את תהני..../images/Emo124.gif

את, וכל מי שאין לו כיצד לרכוש כרטיס במוקדמות ולהבטיח את כניסתו מוזמן להרשם אצלי... הרשימות אצלי אלו רשימות שיהיו בכניסה(איפה שיער אמר שיכניסו את אלו עם הכרטיסים ועם הרשימות) ומי שיהיה רשום, יובטח לו כרטיס בהנחה (80 כנאמר) אפשר ליצור איתי קשר ב 0546345764 או לשלוח לי פה מסר עם - שם, שם משפחה ומספר טלפון ובלי קשר, הולך להיות שורף אז תבואו...הנה פתרון נוח לכל מי שנתקל בבעיות של האלה:) יהיה חריף
R.P.G

RasPazG

New member
מחררררררררררררררררר../images/Emo124.gif

כל מי שמעוניין להיות רשום(!!) ולהבטיח לעצמו כניסה מוזלת ב85 ש"ח (כל מי שהיה לו רחוק מידי לנסוע לקנות כרטיסים או שסתם לא הספיק..) יותר ממוזמן לדבר איתי ולהבטיח לעצמו ת'כניסה הזאת (ללא סלקציה, ללא הההגבלת גיל המוכרת..) תשלחו הודעה שכוללת את שם+שם משפחה+מספר טלפון למספר 0546345764 מקווים לראות את כולכם מחר...יהיה חםםםםם שנה טובה ומשובחת R.P.G

noynoysh

New member
../images/Emo45.gif

גם אני בתור צפונית קטינה מתוסכלת מאוד! ספק בהגעה... האפשרות היחידה שלי לקנות כרטיס היא ביום האירוע...מה שלא מתאפשר בגלל הגיל וגם המקום די רחוק! אני יודעת שזה לא תלוי במארגנים אבל אני חושבת שאירוע בסדר גודל כזה צריך להיות פתוח לכל הגילאים ועם נגישות גם מבחינת קניית כרטיס וגם מבחינת הגעה. תעשו חיים משוגעים =) אגב שירז...יש מצב לראות אותך ברביעי בורטיגו?

yaarasta

New member
להלן רשימת היחצנים ברחביי הארץ

כמו כל פסטיבל או ארוע גדול, יש יחצנים בכל רחביי המדינה. עבודת היחצן היא לעשות "יחסיי ציבור (להלן יח"צ) היסבה שלא פרסמתי את שמותייהם והמספרים היא בעיקר מחוסר זמן ומחשבה (חבר'ה הפסטיבל הזה זה וואחד עבודה!) וגם דיי ציפיתי שהם יעשו את זה בעצמם. בכל מקרה, קם הצדיק הג'ינג'י והזכיר לי שיש יחצנים עם כרטיסים בערך בכל חור בארץ.. לרכישת כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת (85 ש"ח לא 80): עפולה/ עין-חרוד - זהר 052-8309734 חיפה והקריות: נמרוד - 054-6738756 פרדס-חנה/זכרון: אלה - 050-4209446 חדרה: ראס פז - 054-6345764 הרצליה/רעננה: שלון 054-5553475 ת"א: ירדן 054-5377858 זיו: 050-3227826 חולון: דור - 054-3040420 ראשל"צ/יבנה: עידן 054-7510652 רחובות: יעל - 052-6387977 מודיעין/ שהם: אבידן - 054-6564949 צאלים: דין - 054-7915359 ניתן גם להתקשר לאחד מהיחצנים הנ"ל ולהרשם אצלם בהנחה, למי שקשה לו להגיע ולהפגש. א-ב-ל
חמה ממני: תשקיעו את המאמץ, קנו מראש, פרגנו ליחצנים שמסתובבים שעות על שעות בשמש והלחות של הקיץ הנורא הזה, קנו מהם כרטיסים, ובכך אתם גם מבטיחים ב- 1,000,000% (לא ב 99%, שיידי) את כניסתכם. מי שנרשם פשוט יחכה יותר בכניסה, והולך להיות עמוס.... חבר'ה, אני לא אביא אותכם עשרות קילומטרים מהבית בשביל לשלוח אתכם בחזרה, בגלל זה אני מעדכן אתכם פה! תקנו כרטיסים מראש, תקנו כרטיסים מראש, תקנו כרטיסים מראש!~!~!~!~! זה גם יותר זול (ב- 20 ש"ח) זה גם יותר יעיל, וזה כולה דורש מכם להרים צלצול או לקפוץ לרכוש! ניתן להשיג כרטיסים גם בחומוס אבו-דאבי בקינג ג'ורג' 81, ובקרמבו (במזומן בלבד או באשראי!) כבוד לכולם, ושנה טובה!!!

Chenipeper

New member
'' במזומן בלבד או באשראי '' :)

נשמע אירוע ממש סוחב, אני זוכר שנה שעברה את המסיבה של הסאונד סיסטם באמת שהיה משגע אני ממליץ בחום להיות שם! אם השנה כמו שאני רואה אז לקחו את זה יותר לידיים והשקיעו בטירוף בהפקה אני חושב שיהיה שרפות ברחבה! חבר'ה שיהיה שנה טובה, צ'ני.

xXx Shiraz xXx

New member
אני 91', נדמה לי שרק מהסילבסטר מכניסים

בנות 91... אז כנראה שלא נפגש בורטיגו, אבל מי ידוע? אולי אגלה שאני מקושרת עד יום רביעי ומישהו יקמבן לי כניסה... אם כן, אני אשלח לך מסר =] תהי בריאה

yaarasta

New member
תשלחי מותק

מאוד רוצים שתבואי להנות, פשוט ההפקה תלויה וכרוכה בהרבה דברים שלצערי נפתרים מהם ברגע שמגבילים גילאים. בכל מקרה, כל מי שרוצה, יכול להרשם או לרכוש כרטיס מראש עד ערב חג (12.9) אחרי זה, זה כבר TOO LATE ניתן לשלוח אלינו מייל עם פרטים מלאים וגם להרשם (למרות שמומלץ יותר אצל הייחצנים) [email protected]

yaarasta

New member
(התייחסתי לדבריל בהודעה למטה) לעניין אחר: יש שגיאה בכתבה שפורסמה, וכתוב שייתארחו "אברהם טל ורואי לוי משוטי הנבואה. אברהם טל לא מופיע באירוע, לא היה אמור להופיע, ולא יופיע. הוא מוכשר בטירוף, אבל לא דיברנו איתו בכלל על השתתפות, כך שזה כנראה אי הבנה וטעות במערכת העיתון. עמכם הסליחה, אבל לא תראו הופעה של שוטי הנבואה בפסטיבל, זאת לא המטרה. המטרה היא לראות אמן (רואי לוי) שר על רידמים שסאונד צעיר מנגן לו. כבוד!

לתושבי הצפון - 14 ספטמבר ---כפר יחזקאל

בכצנלסון מתחיל ב 22:00, בירה ראשונה חינם , פריצה של אמן חדש "דניאל קינג סלומון" דגש על רוטס וכשהעיניינים יתחממו ניתן בראגא מי שלא יודע איך להגיע זה ממש קרוב לעפולה , פשוט תגיעו לעפולה וכל אחד יכול להסביר לכם משמה אדיאוס

reggaecoil

New member
27.09.07 SwS Sound (גרמניה) לראשונה בישראל

יס איי!!! רודבוי סאונד ופורטל הרגאיי גאים לארח את הסאונד הגרמני: SwS Sound - אחד הסאונדים המתחזקים בגרמניה ואירופה!!! הם הוציאו השנה רידים חייתי בשם: crazy night שהעיף את רחבות הריקודים בגרמניה השנה! הם אירחו בכבוד רב את רודבוי סאונד לטור שלהם בגרמניה ומגיעים להרים את תל אביב!!! הם מנגנים את כל סוגי הרגאיי מסקא ורוקסטאדי עד דאנסהול וניו רוטס !!! יום חמישי 27-09-07 חול המועד סוכות!!! לבונטין 7 --- 23:30 --- 30-40 ש"ח תמיכה מקומית:: רודבויז --- יסאייה --- אפיקומן לפרטים והנחות::: [email protected] שנה מבורכת לכוולם/ן

למעלה