לכל מי שאוהב משחקי חשיבה

dafgol

New member
חברה שלחה לי קישור במייל

בערב אחזור לנסות ולפצח את שלב 29....סה"כ יש 33 שלבים....עכשיו זה הכי קשה ומתסכל

דפנה איך עברת את 11 הנורא?

דפנה יקירתי תעזרי לי לעבור את השלב המעצבן הזה אתמול אבי היה אמור לנסות לעבור אותו בשבילי אבל לצערנו פרצו לחברים לבית בזמן שהיינו יחדיו במסיבה אז אבי הלך אליהם PLEASE HELPPPPPPPP

dafgol

New member
הנה פתרון שבעלי מצא לשלב 11

אומנם אני לא השתמשתי בו, אלא התמודדתי לבד....אבל הנה לך במסייעת
אני תקועה בשלב 30.....קשה קשה....

frige

New member
אז זהו, שלי אין אפשרות להגיע לשום שלב

במשחק הזה, הילדים ממש לא נותנים לי, בקושי אני מגיעה למחשב. איך שאני פותחת את המשחק, הם לידי וכל מה שהם רוצים זה שאני אפול. את צריכה לראות את שלושתם, עומדים לידי ואיך שאני נופלת צועקים : "עוד" ורוקעים עם הרגליים. פשוט להיקרע מצחוק. אז המשחק שלנו עם זה, הוא ליפולללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל. והנה מה שעשו פה היום, גן חיות. החליטו להתחפש אצלי "רוצים תחפושות". משעמם לי? ממש ממש לא. וזה עוד אחרי ששילשום נסעתי לטיפת חלב ו... איזה פחד, פתאום הכל היטשטש לי, הזעתי בטירוף, הצבע ירד לי מהפנים (לא שגם ככה יש יותר מדי צבע), ישר הרימו לי את הרגליים למעלה, שפכו עליי מים, פחד אלוהים. אני בשבוע 31+1, הלידה צפוייה לתחילת אוקטובר. ת'אמת, מאחלת שאלד בסוכות, כך לפחות חג שני אולי אהיה בבית חולים, מעדיפה שם מאשר עם החמה.
שרית

frige

New member
והנה התמונה

הם החליפו מאז עוד תחפושות. ממש פורים פה. אה, כן, גם הריצפה נראית כאילו התחפשה לפינת משחקים אחת גדולה בחנות משחקים מרוחה במעדן.

dafgol

New member
../images/Emo6.gif מהממים ה../images/Emo66.gifים שלך ../images/Emo99.gif

dafgol

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif הגעתי לשלב האחרון - 33 ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אני לא רוצה שיגמר המשחק אז אולי אמשיך ואסיים רק מחר..... משחק מרתק בחיי

LANIT1

New member
אתמול נכנסתי לשחק ואיזה משחק מגניב חבל"ז

אחלה המלצה ואחלה קישור

לולי72

New member
אני בשלב 19

רק התחלתי אותו. תגידי, איך את מרגישה עכשיו? יובל ישנה, הייתי לוקחת את בר קצת אלי אבל אני לא יודעת מתי היא תתעורר ולירון ישן גם, אז יש לי זמן לשחק בשקט.

S r 35

New member
טוב גם אנחנו נתפסנו

החלטתי לנסות היום לשחק ולראות על מה כל המהומה. הגעתי לשלב 9 ואז ניר גילה את המשחק... ונאלצתי להתחיל מהתחלה: גאה לספר שהילד שלי הצליח לעשות את שני השלבים הראשונים בכוחות עצמו - לבד לבד. את השלב השלישי עם קצת עזרה ממני -את הרוב הוא ידע לבד. ובשלב 4 הפסקתי אותו כי הלכנו לעשות אמבטיה (למורת רוחו). השג לא רע לילד בן שש וחצי
חוצמזה ... דפנה אני מקווה שהצלחת לנוח ושאתם מרגישים יותר טוב.
שרית - הילדים שלך מקסימיםםםםםםםם !!!! גם בתמונות וגם בסיפור שסיפרת עליהם. הצחקת אותי נורא
ערב טוב לכולם

רק אני לא ../images/Emo103.gif משחקת...אין ../images/Emo133.gif !!!

ערב טוב לכולם...........
בימים אלה אני מממש עסוקה !!! זהו , מסיימת את ההשתלמות האחרונה שלי, בתאריך 15-8 ! לכן, אין לי ממש זמן פנוי למשחקים. ואם יש שעה אז אני משחקת עם דניאלה - יוצאת החוצה או שהולכת לרופא שיניים .....כן ...כן.... לעשות
לשן!!! אוף זה סיוט לא רק לכיס אלה כאבים לגוף ולנשמה! ומה שלומכן בנות? איך אתן מרגישות? איך עוברת החופשה אצלכן? עם הילדים? מוסרת חיבוקים
והרבההה

dafgol

New member
../images/Emo106.gif גבירותי ורבותי ../images/Emo106.gif

I DID IT MY WAY
סיימתי את המשחק המדהים והמאתגר הזה.....
יאללה למי יש קישור למשחק מאתגר חדש ?
לכל המשחקים, ובמיוחד לנירצ'ו

לולי72

New member
אני הגעתי לשלב 23

נותנת לעצמי עוד חצי שעה ונראה לאיזה שלב אגיע.

למעלה