סקר - שרשור - ילידי חורף

יובל 42

New member
אכן שיחק באיטליה

וזה כנראה מה שהפיל את קרס שחשב שהוא אירופאי. שיחק עם מרקו יאריץ' וריגודו בבולוניה בקבוצה האגדית של אטורה מסינה אחחח, אני שולף מהראש נתוני ספורט כמו שסנעיר זוכר מפות 500 שלושים שנה אחורה. יאללה סנעיר תן להם מהזיכרון את מפת 500 ליום 14.2.68

ipo18

New member
יש ב NBA גארדים ורכזים שפשוט

תענוג לראות אותם: נאש, מקגריידי, ג'יימס, בילאפס, המילטון (יש לו תנועה בלי כדור פנטסטית), בראיינט ועוד הרבה הרבה..

Shaman dalie

New member
ספורט הוא אומנות לכל דבר.

כפי שישנם מוסיקאים גדולים שהמוסיקה זורמת להם מהאצבעות, ציירים מפורסמים ששולטים במכחול, כך גם ספורטאים דגולים. שליטה מוטורית בדרגת אומנות.

אופס, כללתי את ג'ינו באירופה?

סליחה, הרי אני אוהד של ארגנטינה, ויודע שהוא משלנו. שאראס "קבלן תארים" כמעט בכל קבוצה בה שיחק, כולל הנבחרת. היכולת שלו פנומנלית (אם ראית מה הוא עשה לאמריקאים באולימפיאדה בגמשחק הראשון, תיאלץ להודות שאף שחקן ששיחק פה לא מתקרב ליכולת הזאת). לגבי ההגנה - אני משוכנע שאם זה היה מעניין אותו, הוא היה עושה גם את זה...

cha ching

New member
סלח לי

אז נכון שהוא אחיך ואתה מרגיש צורך בלתי נלאה להגן על שמו אז נכון שהוא האח הקטן ואתה רוצה למנוע ממנו לפלוט שטויות ליד קהל שכזה אז נכון שלמרות כל מאמציך- הוא עדיין מדבר שטויות (והרבה מהן..) קרא לי סקפטית קרא ל חיים יבין על כך שאני כותבת את ההודעה הזאת, כאילו אין לי חיים קרא לי כשהאוכל יהיה מוכן אבל אין ספק שיובל בהחלט נהנה מעודף המשקל שהוא סוחב איתו לכל מקום, אמנם לא במסה אדירה אלא במשקל מטען רגשי כבד המפצה על מוחו הזעיר הקטנטן והעלוב שגורם לו לחשוב שהוא נהנה מעודף המטען הרגשי הזה
פשוט.. עצוב..

מאט 2

New member
נולדתי בתחילת יוני

ודווקא זו אחת התקופות הנוחות בשנה, עדיין לא חום קייצי מעיק, הלחות עוד לא הרימה ראש ומכת השרבים כבר מאחור...

למעלה