לפני ואחרי כניסת השבת

LadyG

New member
אין לי מילים

אשכרה פיקששתי וחשבתי שאתה מתרשל במטלות שלך. קבל את התנצלותי הכנה.

חגי14

New member
סיפורה של O

ספר מדהים, אך אני מוצא הרבה דימיון בינו לבין הספר של המרקיז דה סד: "ז'וסטין או יסורייה של המידה הטובה". ספר לא קל לקריאה,עמוס בתיאורי מין מזוויעים אך יחד עם זאת מעורר הרבה חומר למחשבה.

LadyG

New member
חור בהשכלה

לא קראתי את ז'וסטין או יסורייה של המידה הטובה אבל פולין ריאז' מחברת סיפורה של O או בשמה האמיתי דומיניק אורי בוודאי קראה את המרקיז דה סד. וכן...הרבה חומר למחשבה, קשה להכיל אותו לעיתים ובהחלט מעורר חומר למחשבה.

Jflyaway

New member
זה היה שבוע אינטנסיבי

יש שבועות כאלו - תחלופה גבוהה בעיקר בחומרים מוסיקליים במכונית - אלבומים ושירים מכל מיני קצוות. בתחילץ השבוע חזרתי ל PSYCH POP הבריטי שאני אוהב כל כך, FOREVER AMBER המצויין, COMPLEX המגוון (אייכשהו הם הצליחו להשחיל שם אפילו שיר SKA אחד) , ועוד דברים טובים מאותו הז'אנר, כולם על אותו המדף אצלי: DONTALIANS CHARIOT המרתק בו משתתף אגב גם אנדי סאמרז שכולם מכירים מ POLICE MIKE STEWART SPAN, JOHN PANTRY, THE FLIES, MAJORUITY ONE, אלבומים זורמים למדי... JASON CREST המצויינים שמשום מה עד לשנות התשעים אף אחד לא שמע על עצם קיומם בסיקסטיז, , ו PLEASE שאני מחזיק בשני דיסקים שלהם. כל אלו ירדו למכונית למשך השבוע. ביום ה' קפצתי ל"קצת אחרת" שם רכשתי את JOHNNY WINTER AND שאני כל כך אוהב ויש לי רק בוויניל שרוט כדבעי ההוצאה של BGO כוללת גם את אלבום ה LIVE של אותו ההרכב...כלומר: שני דיסקים במארז. ואני חייב להגיד שההרכב הספציפי הזה של ווינטר, זה שכלל את RICK DERRINGER ןאת RANDY Z, היה ההרכב החם ביותר של האיש. לא רק החומר המוסיקלי המצויין (יותר רוק מבלוז) והנגינה המופלאה, יש גם משהו "לוהט" בסאונד של החברה האלו.. הפקה "בלתי מודרנית" ביחס ל SECOND WINTER הקריספי. ב JOHNNY WINTER AND שומעים את החום של הציוד השפורפרתי הארכאי , מה שנותן לחבורה הזו צליל שאין דומה לו. מבחינת נגינה, לטעמי מיסטר ווינטר דה-אלביינו לא נופל כהוא זה ממיסטר הנדריקס, או ממיסטר דויין אולמן, ובתחום מסויים אף עולה על שניהם (תחום האילתור). לקראת יום שישי התחלתי לחרוש גם אלבום אהוב עלי במיוחד: I WANT OUT של הרכב הגראז' האמריקאי THINGS TO COME, מההוצאות הישנות יותר של SUNDAZED ( תמונה) אלבום פצצה! לא לפספס

Barmelai

New member
אין לי אלא להצטרף ל JOHNNY WINTER AND

שבמקרה הקשבתי לו בתחילת השבוע. ועכשיו אני זומם על המארז הזה גם. את השאר אני לא מכיר, חוץ מ DANTALIANS CHARIOT - הכרות שטחית מדי.

שבוע שלם שהוקדש לאחד ויחיד

אולי האומן הכי מיוחד ששמעתי בחיי - לו ריד. זה התחיל מהבננה שהסקסיות של sunday morning, הרגש של femme fatal, הפרץ גאוניות של heroin והפייבוריט האישי שלי - all tomorrows party הפסיכי על כל השכל. אחר המשיך באלבום נושא המרגש פצצות ש candy says העילאי מתנוסס לו שם מעל כולם וגורם לי להתרגש בפעם המי יודע כמה, וה LOADED הענק פשוט לו ריד פשוט מלך איך הוא השפיע על הלהקה הזאת מהשני אלבומים הראשונים ללכת לכיוון הכיפי הזה שהם יודעים לעשות כל כך טוב .. אחר כך תקופת הסולו ברלין עם the kids המצמרר כל פעם מחדש וכמובן היהלום שבכתר - טרנספורמטר .. אלבום פאקינג מבריק וגאוני ..

Barmelai

New member
תגיד, אדון

מה עם Magic and Loss המאוחר? מכיר? אלבום חובה, לדעתי. עצוב כמו ברלין, אם כי פחות קורע ורידים ממנו.

לא מכיר ...

מה שישתנה שבוע הבא או עוד 21 יום במה זה תלוי ? אם אני ישכנע את המג"ד מספיק חזק שאני לא רוצה עדיין לצאת לקורס מפקדים ושלא ידחוף אותי בכוח להכנה לקורס .. איי .. צרותיו של החיל הפשוט בגדוד הכי ביזארי בצבא הכי ביזארי במזרח התיכון - מילה שלי
בכל מקרה, גם אם לא אראה אתכם הרבה זמן .. אוהב המון ותשמרו על עצמכם =)

jbloo

New member
איזה קטע, אצלי היה שבוע ולוט

לרגל הקופסה המחומשת שנחתה אצלי שבוע שעבר.

melancholy man

New member
אמאור

הפתעה ענקית האלבום הזה, אפל, מהפנט ועם גיטרות שעושות לי את זה בענק, לא באמת אחיד ברמה או בסגנון, אבל מי אמר שחייבים אחידות? אחלה דבר, תודה.

LadyG

New member
עד שהבנתי מה זה אמאור

שאלהים תשמור אותך.....

למעלה