ayumi hamasaki - NEXT LEVEL

GREEN Days

New member
01. Bridge to the sky

[*מצטער מראש על השימוש הרב במילה מגניב, פשוט רוב האלבום הוא כזה (וזה ככה בגלל הסיגנון שלו). כמובן שאני גם מזכיר שאיומי כותבת את המילים של כל השירים שלה.[ האלבום מתחיל עם הקטע מעבר/שיר - Bridge to the sky. שיר קליל עם כל מיני מקצבים אלקטרונים קלים (אווריריים). השיר הזה הוא הגשר לשלב הבא. דיי נחמד להתחיל אלבום בצורה כזאת. (אני תמיד אוהב את ההתחלות האלה).

GREEN Days

New member
02. NEXT LEVEL

שיר הנושא של האלבום והשיר נושא הראשון של איומי שהוא לא בלדה או שיר עצוב. השיר מדבר על השלב הבא (שמגיע בקרוב) ויש במילים אלמנטים המביאים זאת על ידי הבנה של להגיע ממקום אחד למקום אחר, לעבור משלב אחד לשלב אחר כאן יש קשר בין Birdge to the sky שממנו עוברים ל"שמיים", לשלב הבא. אפילו בקליפ ניתן לראות את איומי נוסעת ממקום אחד ליעד אחר, ובסופו היא יוצאת מהאוטו לראות מה נמצא מעבר לנוף. איומי שרה פה על השלב הבא שהיא עוד מעט תגיע אליו. שיר פופ שנשמע קיצי וקליל (בד"כ השירי קיץ של איומי נשמעים ככה רק עם פופ יותר כבד אבל השיר הזה הוא לא שיר קיץ). אחד הטובים!

GREEN Days

New member
03. Disco-munication

אני מת על הקטע מעבר הזה! זה המעבר ששם אותנו ממש בשלב הבא. מתחיל קצב אלקטרוני עם כל מיני אפקטים של נינטנדו ואפקטים כאלה שנשמעים כאילו עלינו רמה! מאוד מאוד מגניב. ניתן להוסיף שהשם מזכיר לי אישית משהו כמו (למרות שלא נראה לי שהמילה הזאת קיימת) discommunication אי-תקשורת שמתנקים מהשלב הקודם ונכנסים לשלב הבא. קונספט מגניב לא? זאת כנראה הכוונה.

GREEN Days

New member
04. EnergizE

בהתחלה ששמעתי שהשיר הזה הולך להיות מאוד חמוד קצת נבהלתי (כי אני לא ממש שומע שירים OVER חמודים) אבל ששמעתי את השיר הזה חשבתי לעצמי. זה לא עד כדי כך חמוד, רק קצת וזה ממש ממש שיר מגניב!!! יש בזה קצב, אנרגיה, השם הולך לפניו. וכמובן בשימוש רוק אלקטרוני שהופק היטב! אנרגטי, אנרגטי, אנרגטי!! יש משהו בשיר הזה שהוא מאוד תופס, דיי קאצ'י. "Put your hands up together keep your heads up together let me sing forever dala dala dala!!"

GREEN Days

New member
05. Sparkle

השיר האהוב עליי באלבום. מאז ששמעתי אותו בפירסומת של הונדה נדלקתי עליו. באלבום יש מלא שירים מגניבים אבל לדעתי זה הכי מגניב והקצב שלו מעולה. בקצרה השיר אומר שאם אתה רוצה משהו - פשוט לך על זה. בלי מעצורים, בלי לפחד ובלי להתבייש, כי אם תחשוש אז זה בסוף לא יהיה שלך. מסר דיי פשוט וקליט לשיר אלקטרוני מעולה ומדליק.

GREEN Days

New member
06. 'rollin

השיר מתחיל במנגינה שקטה [וזה מזכיר קצת את -Marionette -prelude מהאלבום הקודם (GUILTY)] ואחרי חצי דקה מתחיל לאט לאט להכנס הקצב האלקטרוני. השיר מזכיר את הקונספט של השיר של איומי Mirrorcle World שמדבר על איך שהעולם "מתנהל" ומה שקורה בו זורם מאוד מהר שאין זמן להספיק כלום וב - 'rollin שהעולם מסתובב ושלא ניתן לעצורו ובסוף יש אפקט כזה שנשמע כאילו העולם מסתובב מהר והאפקט הזה מגניב לגמרי!

GREEN Days

New member
07. GREEN

השיר היחיד שמוסיקלית אולי קצת שונה מהכיוון של האלבום למרות שלקצב הסיני בהתחלה ובהמשך השיר יש נגיעה אקלטרונית. אחד השירים עם המשמעויות העמוקות באלבום (לכן לא אדבר על המשמעות כי עוד לא הבנתי אותה לגמרי/התעמקתי בה). אני אוהב את השימוש בקצב הסיני (ואפילו הקליפ צולם בשאנגחאי). שיר דיי יפה. (ולא לא טעיתי יש שימוש בקצב סיני, לא יפני) D=

GREEN Days

New member
08. Load of the SHUGYO

אחד הקטעי מעבר הכי מגניבים שיש. זה נשמע כמו פס קול שמתאים לסרט ג'יימס בונד. מתחיל בקצב אלקטרוני ונכנס לקצב רוקיסטי חזק שאומר לנו שהכיוון של הפופ האלקטרוני הולך להשתנות לרוק אלקטרוני. (כמו שידידתי הטובה נוהגת לומר, מדהים.)

GREEN Days

New member
09. identity

שיר רוק אלקטרוני, אנרגטי ואני אוהב שאיו שרה ID ID! לא צריך להסכים לכל דבר, זה הטאג ליין של השיר. שיר דיי חזק ואני אוהב את השימוש באלקטרוניקה בזמן שהסיגנון המנחה הוא רוק.

GREEN Days

New member
10. Rule

השיר סיום של הסרט דרגון בול אבולושן. הסרט כמובן לא הצליח (וחבל שהפיקו אותו בצורה רעה) אבל לפחות דאגו שבסופו יהיה שיר רוק קצבי ומעולה שמקפיץ אותך כאילו אין מחר. אנחנו צריכים לפעול לפי החוקים שלנו ולא של אחרים (מתקשר למסר של השיר הקודם). אני מאוד אוהב את הקטע החזק והקטע הטהור שיש בשיר. (הקטע הטהור שיש לפני הפיזמונים ושיש בגשר). אלמנטים מעולים. איומי נראת סקסית ברמות בקליפ והיא רוקדת מאוד יפה. אהבתי את הכוריאוגרפיה וגם את הקטע עם הציפור שמשתחררת לחופשי בסוף הקליפ (ולא נתונה לחסדי החוקים יותר).

GREEN Days

New member
11. LOVE 'n' HATE

אחד השירים האהובים עליי מהאלבום. שיר שהופק בצורה טובה מאוד ומעניינת לאוזן. איומי סופרת עד שבע והשיר מתחיל כאשר שומעים אותה צוחקת. יש משהו "אורבני" (מזכיר קצב של היפ-הופ) בשיר הזה שזה דיי מושך והקצב מאוד מגניב. השיר מדבר על מישהו שמאוד רוצים אבל הוא יותר מדיי טוב בשביל להיות אמיתי ולכן זה לא ברור, גם אם מאוד רוצים אותו אולי בעצם לפעמים זה בלתי אפשרי. השיר נגמר כאשר איו סופרת עד ארבע ואז סופרת לאחור עד 0.

GREEN Days

New member
12. pieces of SEVEN

הקטע המעבר האחרון באלבום. הוא מאוד יפה, מתחיל כמו מנגינה שהייתה יכולה לשמש לפס קול של משחקי הפיינל פנטסי. אך לאחר מכן פתאום המוסיקה מתחילה להשמע חשוכה מהירה וקצבית עם גיטרות!! ממשהו שהיה רגוע למשהו שנהיה "עצבני" בעזרת הגיטרות שמלוות את הרגש.

GREEN Days

New member
13. Days

הבלדה האהובה עליי בעולם. השיר הזה נהיה הבלדה האהובה עליי בגלל שיש בו איזון טוב של אופטימיות ופסימיות (כמו הקטע מעבר). בלדה מאוד יפה ומתוקה וגם עצובה שמתאימה לחורף. שיר מאוד מאוד מרגש. יש בה עדיין נגיעות של אלקטרוניקה אבל לא יותר מדיי מקצבים ולא במינון גבוה. כמובן שאי אפשר בלי בלדות ובמיוחד הבלדות של איו! כאשר אפשר להוסיף כי יש החושבים ש LOVE 'n' HATE~pieces of SEVEN~Days זאת טרילוגיה משום שהשימוש בספירה עד שבע ב - LOVE 'n' HATE שמדובר על מישהו רוצים אבל זה בלתי אפשרי, הקטע מעבר pieces of SEVEN שמתחיל יפה אך נהיה סוער ו - Days שמדובר בו על מישהו שאוהבים אך אינו מחזיר יותר אהבה... בקליפ יש שם שעון ובשעה שבע (לכן הקשר עם pieces of SEVEN) יש סצינה שאיומי רומזת לחבר שלה שיקנה לה טבעת (ובסוף הוא קונה אותה למישהי אחרת).

GREEN Days

New member
14. Curtain call

השיר שסוגר את האלבום. בלדת פסנתר מדהימה. (זה במלחמה אצלי עם teddy bear בלדת פסנתר שלה מהאלבום Duty על הבלדת פסנתר הכי יפה ואני מודה שהקרב קשה). המנגינה מאוד יפה והמקהלה שמתווספת באמצע השיר מאוד מאוד מרגשת. המבנה של השיר מיוחד הפיזמון חוזר כמעט כל השיר אבל עם קצת שינויים בכל מיני פיזמונים. הקול של איומי פשוט ערב והיא רוצה שנשמע את קולה והיא רוצה לשמוע את שלנו (כאשר שהיא חוזרת על המשפט הזה בשיר פעמים רבות) . כמו שאיומי שרה בשיר, זה שיר אהבה מהלב ודרך מאוד יפה לסגור את האלבום. כמו שהשם של השיר מציע "קידת סיום".

GREEN Days

New member
../images/Emo220.gifלסיכום../images/Emo220.gif

האלבום הזה הוא אלבום מעולה, ,צבעוני מבחינת סיגנונו ומוצק שנשמע חדשני עם נגיעות של רטרו. יש בו שירים קצביים עם סיגנון חדש לאיומי ונסגר עם שתי בלדות מדהימות ומרגשות. חבל שאין עוד שירים אבל יש הרבה קטעי מעבר אבל למרות זאת הם דיי אחלה בלשון המעטה. GREEN גם קצת מרגיש מחוץ למקום אבל זה דיי שולי לעומת העוצמה של האלבום והשיר עצמו יפה ומלא משמעות. עוד אלבום מעולה מבית היוצר של איומי האמאסאקי. D= מצפים ומחכים לעוד! ^__^

tals56

New member
דווקא לא אהבתי את ה"טראנסים" שהיא הוסיפה

לאלבום כשיר... חוץ מזה אלבום יפה וסקירה מעולה!

למעלה