The Weekend Music Show

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif The Weekend Music Show ../images/Emo41.gif

משנכנס סופ"ש מרבים בשמחה. אז-- הסופ"ש כבר כאן, בסימן התחדשות גם בפורום- היה מפגש פורום אורגזמתי + מנהלת חדשה וחיננית לפורום- אז בהחלט ניתן לסכם שבוע בצורה טובה. ועכשיו: # מה שיר השבוע שלכם? # מה אלבום השבוע שלכם? # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! והשבוע: נוסטלגיה בשידור חי! הצצתי בעמוד הראשון ראשון של הפורום הנוכחי (מ-2001) וראיתי פינה לסופ"ש שהגהה צפניה- המנהל הראשון של הפורום. הפינה נקראה: קורבן הסופ"ש והמטרה היתה להתנגח או ללטף אמן/שיר חדש... ולכן- זה בדיוק מה שגם אנחנו נעשה- מחווה לאותם ימים ראשונים! אז- קורבן הסופ"ש הפעם הוא: החדש-- Beyonce Feat. Shakira - Beautiful Liar אוהבים? שונאים? תנו בראש!!! מסכמים בפורום מצעדים! שיהיה אחלה סופ"ש לכולם

kobbar

New member
סופ"ש נעים, נחמד, רגוע, שקט ../images/Emo24.gif

שיר נוראי ברמה שאי אפשר לתאר, הייתי דופק לשאקירה וביונסה האלה מכות רצח, הייתי לוקח את שאקירה לפינה, מושך אותה מהשיערות לאיזו סמטה, בועט בה בבטן, אחר כך נותן לה אגרוף, משתיק אותה, שובר לה את כל השיניים, מוציא לה החוצה את כל המעיים, אחר כך הייתי הולך לביונסה והייתי דוחף אותה מבניין של 47 קומות, ואז הייתי בא ודורך על הגופה, וקופץ עליה ומוחץ אותה עם טרקטור ומרסק אותה ל-833 חתיכות ברדיוס של 100 מטר. אז כמו שאמרתי, סופ"ש נעים, נחמד, רגוע ושקט לכולם

אריה31

Member
מנהל
עכשיו הוא יהיה רגוע../images/Emo3.gif

רדיוס של 100 מטר, המרחק המדויק

../images/Emo82.gifעונה....

# מה שיר השבוע שלכם? המממ...drama queen- נציגי דנמרק באירוויזיון the key the secret-מקום 6 במצעד הדאנס
# מה אלבום השבוע שלכם?לא חורש אלבומים....אוהב סינגלים !
# מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! מהפכת השבוע:מצעד ה90s החדש- מקווה שיצליח הפעם
תמונת השבוע: מקלחת טהורה ! Beyonce Feat. Shakira - Beautiful Liar -להיט גדול..קליפ ענק!

אריה31

Member
מנהל
אחד השירים הטובים באירוויזיון

וגם אני מעדיף סינגלים על אלבומים

אריה31

Member
מנהל
השבוע שעבר

שיר השבוע: עכשיו אתה חוזר בחזרה - מירי מסיקה אלבום השבוע: פסקול הסרט "הלהקה" אירוע השבוע במוסיקה: מיפגש (האמת, כבר לא צריך לספור) ומקסים של פורום מוסיקה איכותי בתפוז את החדש של ביונסה ושאקירה עוד לא שמעתי.. נהנתי לקרוא את ההודעה בסוף השבוע הראשון של הפורום שלנו, נשמע כמו אירוע פרה היסטורי

הלהקה../images/Emo6.gif, מעניין מאיפה זה הגיע..

אתה לא מפסיד כלום (*לדעתי) שלא שמעת תשיר שלהן..

אריה31

Member
מנהל
באמת מעניין חחח

קניתי את האלבום לפני כמה שבועות באילת, וראיתי את הסרט תוך כדי התכתבות איתך חחח לא מפסיד כלום, אבל אני פתוח לא מעט על גלגל"צ, אז אני בטח עוד אשמע והרבה. אולי כבר שמעתי ולא שמתי לב

Karma Killer

New member
יופי דו../images/Emo187.gif

שיר השבוע - Doves - M62 Song Regina Spektor - Samson
אלבומי השבוע- כל האלבומים של THE DOVES Regina spektor - songs regina spektor - 11:11 king crimson - in the court of the crimson king
תופעת השבוע - שוב היה מפגש, שוב לא באתי
שאקיונסה - אחלה קליפ. שיר די מעאפן אבל ממכר. בדיוק כמו היפס דונט ליי רק פחות טוב. הרבה פחות טוב. אבל הצלחה שלו זה כי הוא ממכר.

chernia

New member
מסכםם שבוע

שיר השבוע: kelly clarkson-addicted ורק בגלל שאף פעם לא קרה לי ששמתי שיר כזה יפה נמוך ולא הייתי שלם עם ההחלטה =] kelly
אלבום השבוע:2 אלבומיםם גם ciara-the evolution וגם akon-konvicted beautiful liar- להיט ענק ובעיקר בגלל שאקירה כי היא מוסיפה הרבה מאוד לביונסה! ויותר נכון רק בגלל שאקירה
וגם כי זה שיר קצבי יפה!

omrimayo

New member
שלי...

שיר השבוע? Pierrot The Clown - Placebo. אלבום השבוע... Mark Ronson - Version. תופעה? לאדע... כל פעם שאני רואה את הקליפ של WGACA אני מבייץ... זו תופעה? שאקיונסה - בינוני מדי, לא מתרומם וקצת מעיק מדי... קליפ בסדר... 3/5 בלחץ.

O Twenty

New member
../images/Emo24.gifמה קרוה אישים?

לירן, אני רואה שאתה ממשיך לנסות להחיות איזה פינת סופ"ש - שהי. # מה שיר השבוע שלכם? - שיר שאני חורש עליו כל השבוע: נציגת פינלנד לאירוויזיון הקרוב, קוראים לה חנה! Leave Me Alone. # מה אלבום השבוע שלכם? - אין. # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! - זה חדשות ישנות אבל - "הכל זה לטובה" - סינגל חדש לדנה דנה! Beautiful Liar ואיך יוצא ששוב שאקירה-שאקירה? לפחות הפעם גם ביונסה-סיונסה. חיבור של הדיוה הגדולה ביותר בתחום המוזיקה השחורה עם אחותה מהתחום הלטיני: שזה בעצם ג'ניפר לופז... חמוד. קיצי.

yrutoo

New member
שלי

# מה שיר השבוע שלכם? amy winehouse - love is a losing game ו- john mayer - gravity # מה אלבום השבוע שלכם? amy winehouse - back to black פשוט מעולה! # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! שמארון 5 חוזרים! אהבתי את השילוב בין שתי הענקיות בשיר הזה.. הוא לא מדהים אבל בהחלט לא רע!

mc lyte

New member
שלי ../images/Emo140.gif

# מה שיר השבוע שלכם? Joe - If I Was Your Man Beyonce ft. Shakira - Beautiful Liar Rihanna - Umbrella # מה אלבום השבוע שלכם? האלבום של Pachanga - Recontra Locos Latinos # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?!אממ אין. אז- קורבן הסופ"ש הפעם הוא: החדש-- Beyonce Feat. Shakira - Beautiful Liar אני אישית מאוד אוהבת
אחלה שיר.

just me155

New member
../images/Emo199.gif

# מה שיר השבוע שלכם? Mika - Love Today ענק!
Goo Goo Dolls - Here Is Gone התאהבתי מחדש.. Poets Of The Fall - Late Goodbye כנ"ל
Incubus - Love Hurts (Acoustic)
# מה אלבום השבוע שלכם? Goo Goo Dolls - Gutterflower # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! לא יודעת חח

אני אוהב אותך בית"ר!

# מה שיר השבוע שלכם? אהובה עוזרי - היום שבו זכינו (מירי מסיקה - עכשיו אתה חוזר בחזרה) # מה אלבום השבוע שלכם? בית"ר ירושלים # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! מי זה ארבייטמן?

למעלה