The Weekend Music Show

X Slider

New member
../images/Emo68.gif

# מה שיר השבוע שלכם? - ריהאנה - אדנר מיי אמברלה אלה אלה אה אה אה!
# מה אלבום השבוע שלכם? - אינפקטד - ויסש דלישס # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! - עצמאות 07. פרטים בקרוב! קורבן הסופ"ש: שאקיונסה בלהיט ע-נ-ק-י-! כמובן שאפשר היה לעשות יותר, הפקה רגילה ולא מעניינת אבל פשוט שיר גדול עושה ויעשה את שלו, רמיקסים מעלפייייים!! אנ יבעד

AeroFan

New member
שלי

# מה שיר השבוע שלכם? Incubus- Look Alive Aerosmith- Sick As A Dog The Corrs- Borrowed Heaven Kelly Clarkson- Natural Woman # מה אלבום השבוע שלכם? The Corrs- Borrowed Heaven Incubus- A Crow Left Of The Murder # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?!

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif השבוע שלי!

אלבום השבוע שלי: האלבומים של Rufus Wainwright. זמר מעולה! יופי של אלבומים יש לו, אומנם לא אחידים ברמתם אבל שירים שעושים אווירה מנצחת. אהבתי במיוחד את האלבומים "Want Two" ו- "Poses".
שירי השבוע שלי: # Rufus Wainwright - Shadows # Howie Day - Sunday Morning Song # Sarah McLachlan - World on Fire # Vienna Teng - Say uncle |מלצההההההההההההההההההההההההה| # Little Man Tate - This Must Be Love # Travis - Closer # Incubus - Love Hurts
הכי הכי טוב!!!
אירוע השבוע: מפגש פורום מצעדים!!!! עשה לי את השבוע ללא ספק! פשוט חוויה
שאקירה וביונסה: חוץ מזה שזה מחרמן לאללה זה בינוני ביותר....

אריה31

Member
מנהל
לפחות בחרנו אותו אירוע../images/Emo24.gif

ונדמה לי שאנחנו היחידים

קרנוק

New member
הפורמט הזה מוכר לי מאיפשהו../images/Emo3.gif

שירי השבוע------ Led Zeppelin-Babe I'm Gonna Leave You Joss Stone- Sleep Like A Child Cher - I Found Someone (Live נדמה לי שזה מהבליוו טור The Cure-Lovesong Regina Spektor-Ode To Divorce ***חדשים(יחסית) Within Temptation Ft Keith Caputo - What Have You Done Mika-Love Today Amy Winehouse - Rehab (Hot Chip Remix amy winehouse You Know I'm No Good Infernal - I Won't Be Crying Incubus - Love Hurts JUST JACK - Glory Days דנה אינטר'-הכול זה לטובה ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ אלבום השבוע- המיטב של לד זפלין,דלתות-מוריסון הוטל,רגינה-סובייט קיטש(שנרכש סוף סוף באופן מקורי השבוע!) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ידיעת השבוע- קארין מלקשייקית מנהלת שלישית בפורום!!
מזל טוב!!הופתעתי@ ושמחה שנהניתם במפגש ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ קורבן השבוע- שיר לא משהו.הפקה בשקל,נכתב בדקה,דווקא הקליפ מצחיק בקטע ששתיהן מנענות והעריכה מעבירה את הצופה מהר בין שתיהן ולא ברור מי עושה מה
קרע אותי.מאד מדבק בהתחלה אבל עוד חודש כולם יקיאו ממנו.

ממ

# מה שיר השבוע שלכם? foo fighters-big me linkin park-points of authority my chemical romance-demolition lovers queen-millonaire waltz good charlotte-mountain U2-pride nirvana-silver fall out boy-grand theft a autumn foo fighters-next year weezer-lsland in the sun the killers-sam's town sum 41-what I belive queen-tear it up coldplay-X&Y my chemical romance-I'm Not Okay U2-The fly R.E.M-Try not to Breathe evanescence-untitled Goo Goo Dolls-Amigone No Doubt-Just a Girl Muse-Shine Maroon 5-Secret panic at the disco!-london beckoned songs about money written by machines sugarcult-over snow patrol-gleaming auction Franz Ferdinand-Come On Home blink 182-everytime i look for you aerosmith-sunshine Good Charlotte-Predictable Queen-Now I'm Here Nirvana- You Know You're Right red hot chili peppers- Make You Fell Better nickelback-if everyone cared [גרסת אלבום] Avril Lavigne-Nobody's Fool three doors down-by my side Within Temptation - What have you done evanescence-all that i'm living for panic at the disco!-camisado franz fredinand-this fire Kelly Clarkson-You Found Me justin timberlake- like i love you pink ployd-keep talking the beatels-the lond and winding road Green Day-Paper Lanterns evanescence-weight of the world blackfield-1000 pepole arctic monkeys-choo choo ------------------------------------------------------------------------------------------- # מה אלבום השבוע שלכם?the open door-אוונסנס ------------------------------------------------------------------------------------------- # מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם בעולם המוזיקה?! תופעה של להשיג כסף לאוונסנס;[

Edgar Davids

New member
לה לה לה

מה אלבום השבוע שלכם? Placebo - Meds ללא ספק אלבום השבוע שלי. יש בו כל כך הרבה רצועות מעולות כמו : Follow the cops back home Song to say goodbye Pierrot The Clown Meds Infra Red ועוד. לסולן יש קול ייחודי שאין לזמרים אחד וזה מה שמייחד את הלהקה הזו. מה שירי השבוע שלכם? Placebo - Pierrot The Clown מתוך האלבום Meds המעולה, השיר הזה פשוט כבש אותי. Jet - Rip It Up שיר רוק מקפיץ כל כך! מזכיר לי מאוד את Are you gonna be my girl שלהם. פשוט לשים בפול ווליום לרקוד ולקפוץ!. מהפסקול של צבי הנינג'ה. Ben Lee Tyler - Would you wake up the sun העליתי אותו בפינת הסינגלים החדשים השבוע. בהחלט שיר רוק/פופ נהדר!. Infected Mushroom - In Front Of Me שיר מתוך האלבום החדש של אינפקט מאשרום. לא חופר כמו שני הסינגלים אלא רגוע ונחמד. מזכיר לי במעט את דפש מוד בשירים מסויימים שלהם. mark ronson - valerie(feat. amy winehouse) מתוך האלבום החדש של מארק רונסון. חידוש לשיר הפשוט אדיר של הזוטונס. אישית אני מעדיף את המקור, אבל זה חידוש מעניין עם הקול הייחודי של איימי אז זה נחמד. שאקירה וביונסה עם שיר חרוש יתר על המידה. לא מגיע לו.

ללוווש

New member
יא בייבי!

# מה שיר השבוע שלכם? כל האלבום המופלא של דה פריי אהוביי
Good Charlotte Keep Your Hands Off My Girl - מדהים!!!!!
Myslovitz – Sound Of Solitude - קרדיט לאבי הענק שעשה לי תסופ"ש עם השיר הזה! Pink - Heartbreaker - ענק
# מה אלבום השבוע שלכם? איזו שאלה?! the fray - how to save a life מדהים! ענק! אדיר! מושלם!
כשהייתי ביום שישי בטאוור רקורדס התכוונתי לקנות עד ששאלתי את המוכר אם יש להם את האלבום -הוא אמר שלא..
# מהי תופעת השבוע/תמונת השבוע/ידיעת השבוע שלכם [מה מוזיקה, לא צריך
] אממ יש כמה 1- ליל הסדר
. אין אין אין על הפסח, פשוט אין! 2- נסיעות ויציאות ובילויים
מה הייתי עושה בלי התקופה הזו של החופש. 3- מצה עם שוקולד
4- המפגש הענק שהיה השבוע!!!
5- מינוי קארין למנהלת!!
בהצלחה כפרעליך! # שאקיונסה - סבבות. לא עוצר נשימה אבל כיף לרקוד אותו שבוע טוב

won the game

New member
שיר השבוע שלי הוא:

Mike Oldfield & Maggie Reilly - To France. Beautiful Liar
שיר ממוחזר של שתי זמרות גדולות, ממש חבל. ניסיון פתטי להציל את האלבום האחרון של ביונסה ולשחזר את Hips Don't Lie.

למעלה