Y por eso canto, canto

Rony 05

New member
../images/Emo220.gifY por eso canto, canto

באיזו הופעה (הופעות) של נטי הייתם...? יש איזו חוויה שזכורה לכם במיוחד? * מבלי להזכיר את ההופעה שהיתה אמורה להיות, והתבטלה

היתי בכיתה ז'

וילד מאוד מאוד תמים והתכתי להופעה בבנייני האומה לבדי .. אני זוכר שהשיר הראשון היה טו וננו ושנורא התרגשתי .. וגם עבדתי מאוד קשה כדי להשיג 270 שקל לכרטיס

אני איתך...

גם ההופעה (האמיתית) הראשונה שלי היתה אמורה להיות זו שהתבטלה... כשהיתה את כל ההיסטריה בארץ עוד לא ממש הכרתי את נטליה, ודווקא אז היא הופיעה... עם זאת, כן הייתי במי רוצה להיות נטליה, אני זוכר שהיו לי ארבעה כרטיסים והספקתי לתת שניים לאנשים שרצו לקנות, פשוט נתתי להם בחינם
אז אמנם זה היה עם פלייבק, אבל זה הכי קרוב שהייתי לנטליה

דפנושית

New member
הסיפור שלך נשמע מוכר.

גם אני עוד לא ממש הכרתי/עקבתי אחריה (זאת אומרת, אחרי הפרוייקטים שלה, גם עכשיו אני לא עוקבת אחריה
) כשהיא היתה בארץ בפעמיים הראשונות... גם ב"מי רוצה להיות נטליה" לא הייתי (ואפילו איבדתי, איכשהו, את קלטת הוידאו עליה הקלטתי את ההופעה, וגם את הנשיכה המפורסמת של דודו
)... ואז, ב2003, נטליה היתה אמורה להגיע לשתי הופעות (או שלוש, לא זוכרת) בארץ, והצלחתי לשכנע את חברה שלי לוותר על 250 ש"ח לטובת כרטיס להופעה (בשורה 7), ואפילו יש לי עדיין את הפרסומת מהעיתון (שלא יגידו שאנחנו משקרים
)... ואז הכלב אכל לה את השיעורים, או שהשכנה שלה שברה את הרגל, והיא ביטלה
בע"ה, כשיצא כבר האלבום הרביעי, אולי נזכה לראות ולשמוע אותה פה בארץ, בלייב (אני מקווה שהיא תוותר גם על עניין הפלייבקים).

Rony 05

New member
אני באחת

בסיבוב הופעות השני זה היה כמו חלום, אני זוכרת שנורא נורא התרגשתי ונהנתי מכל רגע הלוואי שתהיה לה פה עוד הופעה, ואז נלך כולנו ביחד

למעלה