חדשים בפורום

micheal1232

New member
שלום לכולם אני חדש!!!../images/Emo13.gif

אני מיכאל,למי שמכיר מפורום האלופה,פלוריסיינטה ועוד..
אני מתקוון להשקיע פה יפה,יותר נכון להתחרפן
אם אתם צריכים עזרה במשהו,תפנו אלי אני יעשה הכל
מקווה שאני אשתלב מהר,מיכאל

Katsuki

New member
או אה~ חדשה~ בערך.^^"

עכשיו שיש פורום יהיה יותר קל. D: אז אמ... כדי להכיר את עצמי שוב. D: שם: טלי שם משפחה: טל. בת: ביום שלישי הזה(30.5) בת 15. וזהו. X: מקווה להתקבל. X:

גם אני חדשה^.^../images/Emo203.gif אני נעמה,בת 15 רוב החיים שלי אני שומעת שירים מכל מיני סדרות אנימה ולא מבינה מילה../images/Emo13.gif

lilypotter

New member
תתחדשו וחדשה XD

אמממ נחמד שעשיתם על זה פורום, אז למי שמכיר פה זמרות/ים למיניהם יכול לספר לי על מישי ביפנית ששרה שירים קצביים שנחמד להקשיב להם תודה לכל העונים ^__________^

limmay

New member
אממ.... נהנודה

אין לי מושג מה אני אמורה להיות.."חדשה"? אבל אני ותיקה בקומונע...לא?..X_X אממ טוב...אז.. חדשה..^_^ בתתמונה... טושייה שלי.

nadav1232

New member
../images/Emo9.gifברוך הבא../images/Emo24.gif

טוב, אתה כבר מכיר אותי חחח.

nadav1232

New member
../images/Emo24.gifברוכה הבאה../images/Emo70.gif ^_^ אני נדב, בן 14 מהרצליה^^ את לא היחידה, גם אני לא מבין מילה../images/Emo13.gif

nadav1232

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo9.gif

אני נדב, בן 14 מהרצליה, השתלבות נעימה (=

PENELO

New member
D:: אסומי ^___^ ברוכהבאה P:

הייתי שמה לך תמונה של טושייה אם לא הייתי עצלנית XP

nadav1232

New member
../images/Emo13.gifברוכה הבאה../images/Emo24.gif

את מכירה אותי מהמסנג'ר^^

PENELO

New member
היי D:

אה... אני לא מכירה כל כך הרבה זמרות יפניות .. חוץ מקאנה שלא נראה לי שהיא בדיוק שרה שירים קצביים >.>" טוב לא שמעתי כל כך הרבה שירים שלה .. ._." רק איזה 2 או 3 .. ואמ.. בהחלט הספיק לי O.O" .. יש לה קול כל כך מוזר T_T .. >>" ממ.. מה אני קשורה בכלל P_P אבל אם את רוצה זמר ששר שירים קצביים אז ... MIYAVI בהחלט מתאים .. לפחות ככה אני חושבת ._." .. יש לו דיי שירים קצביים .. o_O .. *בורחת*

Tomiko8

New member
ברוכית

יש לי רשימה: Amuro Namie - קצבי,קצבי מאוד!גורם לרקוד! Lee Jung Hyun - זמרת קוריאנית ששרה ביפנית,ממליצה אך ורק השיר Heaven!!! Do As Infinity -רק Week כי כל השאר רגועים... BoA - זמרת קוריאנית ששרה ביפנית,מומלצים: Double,Shine We Are

nadav1232

New member
הנה רשימת זמרות

1) BoA 2) Namie Amuro 3) Ayumi Hamasaki 4) Dream (להקת בנות) 5) Ai Otsuka 6) Hitomi Yaida

למעלה