חדשים בפורום

Nittle Grasper

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo9.gif

נממ אני מכירה כמה זמרות אבל יצא לי לשמוע רק אחת [יש לי עוד כמה על המחשב, אבל אני עצלנית כדי לחפש אותם ולהתמכר אליהם] וזאת הלהקה Do As Infinity, יש לה כמה שירים ממש נחמדים D: השתלבות נעימה ^^ ני ירדן, אגב ^^

Hikaru

New member
R.I.P ;-;

אגב, עובדות רנדומליות על DAI~ הם התפרקו בדיוק 6 שנים אחרי שהם נהפכו ללהקה. אותו התאריך רק פלוס 6 שנים. והאלבומים שלהם..יש להם תבנית מאוד מיוחדת - האות שמסיימת את האלבום הראשון היא האות הראשונה של האלבום השני, והאות האחרונה של האלבום השני היא האות הראשונה של האלבום השלישי, וכו'. Fun fun fun. ^___^

star_female

New member
כן...

והתחלתי לאהוב אותם בדיוק כשהם התפרקו, מסתבר, כי זה היה אחרי שהורדתי את הסינגל האחרון שלהם. והיה לי עצוב לגלות את זה. ^^; (לפחות יש לי את כל הדיסקוגרפייה שלהם
)

Hikaru

New member
נה, את לא במסנג'ר?

ואם כן, למה אני לא רואה אותך X.X ;_;

Tomiko8

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!

הלהקה האהובה עליי התפרקה עוד ב-2005 ולא ידעתי על זההה!!!! אההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!*צורחת ופורצת בבכי מר* :-\

Nittle Grasper

New member
../images/Emo201.gif~הזדהות~

להקה [או להקות
] אחרת, וזה היה מזמן, אבל עדיין P: יש לי את כל הדיסקים שלהם על המחשב [נראה לי שזה כולם לפחות] ואני מתעצלת לשמוע ><

Swan Princess

New member
Otsuka Ai!!@!##~#@

המלכה של כלללל הJPOP!@!!@ אגב היי אני רותם בלו בלו בלה ^^

Tennis Princess

New member
יוהו~!~!

היי אחותי! XD ואני ממליצה על... נמנמ Aya Ueto! ו- Utada Hikaru! וכמובן איך לאאאאאאאא על Otsuka Ai!

Swan Princess

New member
מה קורה גברררררר

וaya ueto סתם וונאבי יש לה רק שיר אחד יפה וזהו
!! סתתםם בצחוקים שלך ;] אבל אין אין על איי! :O

Hikaru

New member
הממ

ברוכה הבאה ^^ KOTOKO hamasaki ayumi utada hikaru להקת בנות קצבית: HINOI chiimu \ HINOI team ו-YUI, שאין לה ממש את הסגנון הזה של ה-JPOP, זה יותר שירים יפים עם גיטרה ואני מאוד ממליץ עליה ^^

ייאי D: ../images/Emo94.gif ../images/Emo210.gif

ני בננה/סלק/יובל D: נעים להכיר...ו...ו... orange range -- הגאונים שעשו לבליץ' את שיר הפתיחה הראשון high and mighty color--- הגאונים שעשו לבליץ' את שיר הפתיחה השלישי
D-tecnolife- הגאונים שעשו לבליץ' את שיר הפתיחה השני? XD

למעלה