טרהלהלה נצל"שים וזה~

oracle

New member
מן הסתם.. וגם יותר גרועים~

P= אני דווקא הכי אוהבת את תמונה מס' 7. היא מושלמת~~ *__*

מ א י י ק

New member
סמדר תעשי לי קלנדר גאקטי XDD../images/Emo19.gif

איזה תמונות יפות יש שם *______*
למה שמת את זה במשרד? למה ?

iggygoldie

New member
האם יש כאן מעריצי סופר יורוביט?

שלום לכולם, שמי שירן ואני מאוד אוהב להאזין למוסיקת Super Eurobeat. מעניין אותי אם יש בארץ עוד אנשים שמכירים את התופעה הנהדרת הזאת. אם כן תכתבו לי או פה בפורום או הודעה אישית מה שבא לכם... ביי בינתיים, שירן

tenshichan

New member
אמממ...

עד היום לא קלטתי מה הם פירוש המילים "שקץ" ו"נצל"ש" מישהו בבקשה מוכן להסביר לי?@_______________@"""

innocence

New member
שקץ...? באיזה הקשר זה בא?

אבל נצל"ש זה "ניצול שרשור" משמע את מנצלת שרשור מסויים שכבר פתוח (ובדרך כלל אחד שכבר "נסגר" מבחינת מענה על שאלה או משהו בסגנון) בשביל משהו שלא קשור לנושא המקורי של השרשור.

pRiNcEsSa 10

New member
אמממ..

נצל"ש -> ניצול שירשור. מנצלים שרשור קיים כדי לשלוח הודעה, שלא קשורה לנושא המרכזי המדובר באותו שרשור.

tenshichan

New member
יאיי

עכשיו הבנתיXD" תודה לכם... אממ....שקץ...לא זוכרתX_X באחד מפורומי האנימה שהייתי בהם השתמשו הרבה במילה "שקץ" ואף פעם לא הבנתי מה הם רוצים מהחיים שלי...

limmay

New member
סתם סקרנית. מיזה ולמה הוא.. נהנודה

שר ככה?? Oo;;; http://www.youtube.com/watch?v=6ASagU78WYo לא דעת למה, אבל בכל זאת נמשכת לקול וצורת השירה המטומטמת שלו =__= מיזה ?? ^O^

limmay

New member
OMG!!! נהנודה

תראו את זה!!!! זה גאוני! טעימות (נו.. דרוג) של שירים...אבל ישניםםםם http://www.youtube.com/watch?v=2NXpiFJZn4E תראו במס' 57 השיר מוכר לי לגמרי! וגם שיר אח"כ .. לאחת הלהקות (לא זוכרת איזו..) יש שיר מחודש של זה!!

Nurmidor

New member
סוסס איזו כניסה!! Oם

כתוב בצד שקוראים לו טסונקו והוא קשור למורנינג מוסומה איכשהו

האא!! טסונקו!!

טסונקו הוא האדם שהקים את Hello! Project, והוא גם זה שכותב ומלחין את השירים לכל הלהקות והזמרות בחברה הזו והוא גם זה שבוחר את חברי הלהקות. בחיים לא שמעתי אותו שרO_O

nadav1232

New member
הא נכון XDD

וכן, זה באמת קשה להאמין שהוא כותב שירים של הלוו פרוג'קט 0.0

limmay

New member
תאמינו או לא! נהנודה

הכרתי מישהוא בן 20 גיי שאוהב אסיייתים כוסונים >O< אהההה!! חלומיייי... *___* בכל מקרה.. מצאתי אוותו איכשהו בשוקס ופתאום ראיתי את תמונתו השווה של JAY CHOU, הזמר הסיני הראשון שאהבתי, ברקע שלו! בסוף התברר לי שהוא מכיר ואוהב כלללל אסייתי שווה שיש. עכשיו יש לי עם מי לדבר TTUTT סתם רציתי לשתף..

למעלה