ים ושאלות קטנות

yb3963

New member
נחשו את מי ראיתי?

היי ערב טוב לכולם חיפשתי את הפורום ומצאתי אותו.אני דלוק על התכנית אששששששששש תכנית מדליקה להלאה וכעת אספר סיפור אישי, ביום רביעי שעבר בשעה שש בערב, שלוש שעות לפני שהתוכנית התחילה, הסתובבתי עם אישתי במרכז קניות באשקלון וופתע אני שומע קול מוכר לי ונחשו את מי אני רואה אני נותן נחוש היא אישה................

lightflake

New member
מתי יש עוד פרק? היה אתמול?

כל שבוע הם משנים את הימים...

הישרדות - כל האמת.

סתם, לא באמת כל האמת אבל רציתי שתכנסו :) כי חשוב לי לשמוע מה אתם חושבים ואם אני צודקת.. תשמעו, עם כל הכבוד שלי להפקה ותכלס ערוץ 10 הרים הפקה יפה מאוד אבל יש הרבה הרבה דברים שפשוט מציקים לי. 1. החלוקה לשתי תוכניות. זה פשוט מגעיל עד כמה רוצים "לסחוט" מאיתנו עוד ועוד רייטיניג ושנצפה בהם, בהישרדות המקורית הם היו מכניסים בתוך שעה אחת של תוכנית [ובסדר, אני לא מחשיבה ת'פירסומות] גם אתגר חסינות, גם אתגר פרס [ולא ביחד כמו אצלינו שזה ממש על הפנים] וגם את ההדחה. אז תעשו לי טובה למה אצלינו אי אפשר היה לעשות ככה? אני בטוחה שזה היה מושך הרבה יותר צופים. 2. זה טוב שהם מראים גם קטעים מעבר לאתגרים, כלומר מה שהולך בשבט וזה אבל זה לפעמים ממש חופר.. אז סבבה הבנו הם עושים קידוש ובלה בלה בלה, כמה אפשר? עכשיו כל שבת נסבול חצי שעה של קידוש? חח אני בטוחה שחצי אם לא כולם שם בכלל לא עושים קידוש בבית אז פתאום הם "מתחברים" למסורת?? ובכלל כאילו ערוץ 10 מנסים למשוך זמן.. כל דבר זה חפירות, אירובי - סבבה חמוד מצחיק אבל לקצר, לתקתק תעניין. זה פשוט מתסכל כי התרגלתי כבר לקצב המהיר והענייני של הישרדות, ואצלינו איך לא הכל צריך להיות מוגזם חופר וארוך. 3. נראה כאילו המתמודדים שם לא באמת מבינים את המשחק, איפה הבריתות, התחמנויות, איפה כל המשחק האמיתי? וגם שהעיפו את עומר זאתי בוכה כל הפרק, אויש באמתת.... רק דן משחק טוב ומעניין ובאמת שכיף לצפות בו. טובב יש לי עוד הרבה מה לכתוב אבל אני עייפה.. תכתבו מה אתם חושביםםםםם =]

Euroziv

New member
יש מצב,הלוואי שיתבלבלו והרייטינג יעלה!../images/Emo3.gif

limli

New member
זה נראה כאילו את ממש סובלת לצפות בתוכנית...

את יודעת, את לא חייבת....

Volldemort

New member
../images/Emo26.gif

ימי רביעי בשעה 21:00- המשימות ימי שבת בשעה 21:00- ההדחה והפעם (לפי ערוץ 10) זה סופי

זה לא קשור פיצול,

הם ניסו לסדר את השעות שלא יהיה מלחמה על הרייטינג, וערוץ 10 יקבל את רוב הרייטינג. הם ניסו ביום ראשון- מה שנכנס עם 'אחד נגד מאה' , הם ראו שאין סיכוי, ולכן העבירו לרביעי...

yb3963

New member
יפה יפה

אז אכן אתם צודקים ראיתי את ליה דיברתי איתה והיא פשוט ברחה משם תוך שתי שניות.בכל מקרה היא חמודה להלאה התלבשה כמו דוסית חצאית והיא גבוהה.אני אהבתי את זה שהיא אמרה ליואב בהדחה "גבר שלא מנסה הוא לא גבר" עם המבטא הרוסי הזה זה היה טוב.דרך אגב על הקטע של ההדחה של עומר לדעתי, זה המשחק אין פה מקום לרחמים, אנחנו עוד נראה קטעים הרבה יותר מסריחים שאף אחד לא ישחק אותה צדיק ,אנשים באו למשימת תחרות ולדרוך על כל מי שמפריע להם.אז תצפו להפתעות.

מגניב ..

לא הבנתי..דיברת איתה והיא ברחה לך? חחחחחח לייה עם חצאית ארוכה .. מצחיק לדמיין

YugiBoy

New member
הצילומים כבר נגמרו../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

חשבתי שהם בעיצומם והפרקים האחרונים יהיו בלייב או משהו... או שהיא פשוט הודחה =\

לא..

השידורים הסתיימו ממזמן ובערך עם סיימו אותם בערך מלפני חצי שנה או 5 חודשים רק הגמר הולך ליהיות בשידור חיי..

למעלה