(
) לוורדפרס יש כוכב בעברית

פגעסוס

Well-known member
(../images/Emo222.gif) לוורדפרס יש כוכב בעברית

לכל מי שחשב לפתוח בלוג עצמאי על מערכת וורדפרס ולכל מי שסתם מתעניין במה שקורה בתרגום העברי של המערכת, רן יניב הרשטיין פתח את פלאנט וורדפרס בעברית. מדובר בבלוג שהפוסטים בו נמשכים ממקורות RSS של בלוגים אחרים העוסקים במערכת וכך בעצם מאחדים את כל העיסוק בוורדפרס לבלוג אחד. ממבט ראשון מדובר שם בעיקר על תרגומי תוספים, גרסאות חדשות של המערכת, טיפים לבלוגרים והמקרה המדובר של עידן שלומן מול רן יניב הרשטיין. תהנו

תודה, רעיון נחמד.

אני אשתדל לעקוב. איך בעצם מצרפים לשם בלוגים? לדעתי כדאי יותר שזה יתבסס על תגיות של פוסטים ופחות על בלוגים מסויימים (ככה מגוון הפוסטים רק ילך ויגדל..).

0r0r

New member
פועל על תוסף בשם FeedWordPress

(http://projects.radgeek.com/feedwordpress/ ) מקריאה מהירה זה קורא רסס ממאגר פידים נתון שאפשר לעשות עליו סינון ולהוסיף אייטמים ספציפים כפוסטים לבלוג. אני מניח שמייל קצר יצרף לשם כל בלוג שאתה רוצה ומדבר קצת על וורדפרס. איסוף בלוגים בנושא הוא לא מסובך יותר מידי כשיש קהילה, קישורים ומיילים. מקסימום שאנשים יכירו את זה ויצרפו את עצמם. הצעד הנכון כאן הוא דווקא כן הביסוס על בלוגים מסויימים (שוב, הם לא רשימה סגורה). אחת הסיבות שהבלוג הזה קם הוא הבלאגן והספאם שחגגו בפיד בעמוד הראשי של הניהול של וורדפרס בגרסא העברית שהתבסס על טכנוארטי. אני מקווה שהפיד של הבלוג הזה יחליף את הפיד של טכנוארטי בגרסאות הבאות של וורדפרס בעברית. עם קצת שיפורים (הכנסת חיפוש שלא ברור לי איך הוא ייעשה בגלל שאין בבלוג הזה ממש תוכן עצמאי, הכנסת הרסס של הקהילה (או 2, לא זוכר כבר) הגוגל-גרופית כתוכן בסייבאר, דרך נורמאלית ליצירת קשר בעזרת תוסף שלוקח חצי דקה להתקין, עוד תוכן בלוגי-ישראלי שהוא לא בהכרח וורדפרסי ועוד דברים שאני סתם לא חושב עליהם כרגע) אני גם יכול לראות איך האתר הזה הופך מפיד-וורדפרס-למכורים למשהו פופולארי יותר.

הבנתי, תודה על המידע

נשמע מגניב. אני מבין שלפי תגיות של טכנוראטי היה המון בלאגן, אבל כשלוקחים רשימה מסויימת של בלוגים ורק ממנה שואבים פוסטים על וורדפרס, אפשר לפספס פוסטים טובים אחרים שנכתבים בבלוגים אחרים ברשת (גם בבלוגים שלא עוסקים לעיתים קרובות בוורדפרס).

פגעסוס

Well-known member
בסופו של דבר צריך לבחור

או שלא מפספסים כלום, אבל סובלים מספאם. או שדואגים לרשימה של בלוגרים ספציפיים שיודעים שהם לא ספאמרים, אבל מפסידים רשומות אחרות שיכולות להיות מעניינות. האפשרות האחרונה היא לדאוג שיהיה עורך שיקבל את כל הפוסטים מטכנוראטי והוא יחליט מה יעלה ומה לא... אבל למי יש זמן לזה?

למעלה