שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

oracle

New member
טוב, יש לי רעיון...

בשעה 13:00 נתאסף בכניסה לאולם המרכזי... אני אהיה הזקנה עם תג שם של תפוז אנשים שכתוב עליו - "Oracle - מוסיקה יפנית"~~ יצליח, יצליח.. לא, אז לא.. P=

MiirenaMizer

New member
מצידי אחלה

אני אהיה המעפנה עם השיער השחור והשורשים החומים כהים והחירורים בפרצוף עם שמלת גות'יק לוליטה חמודה ומלווה באחותי שעושה קוספליי למיסה מדת' נוט. I'll be there

אוקייXD יש לי עוד רעיון~

לדעתי כדאי שכל אחד יתאר איך הוא נראה/למי הוא מתחפש/מה הוא ילבש כדי שנוכל לזהות אחד את השני^^ אני אלבש קימונו ורוד עם אובי אדום, אני אעשה קוקיות עם סרטים אדומים ויש לי שיער ג'ינג'י._.

nadav1232

New member
אני עם חולצה תכלת שמצוייר סומו

וכתוב באנגלית "איי אם ביג אין ג'אפאן" באנגלית XDD ואני עם שיער שחור קצר ועם משקפיים XD ואני אהיה עם מיכאל שגם לו יש משקפיים~

pusher

New member
היי../images/Emo9.gifעזרההרהרה!O:../images/Emo215.gif

אני רוטצה המלצה על זמר-זמרת-להקה חדשה חדשה כי אני חורשת כל פעם על אותם אנשים!P: אה ותגידו,אתם ממליצים לשמוע שירים של הפאפי אייומי משו כזה הצמד היפניות האלה שיש עליהן סדרה מצויירת?

nadav1232

New member
הנה D:

זמרות (אלה שעדיין לא שמעת^^): Koda Kumi Nana Kitade Ai Otsuka Sowelu Ami Suzuki Mika Nakashima Utada Hikaru YUI Aiko Kayo Aya Kamiki melody להקות: AAA HINOI Team זמרים: Gackt Miyavi זהו בינתיים ^^ יש עוד מלא, לא רציתי להעמיס יותר מדי >>" XD

pusher

New member
איך אתה יודע מה שמעתי ומה לא?../images/Emo11.gif

שמעתי את גאקט ומיאבי קצת,שיואו זה כזה גכחכג1!!!
אה ות'היא גם Utada Hikaru אתה יודע שגיליתי שעוד כמה ימים יש לי יום הולדת??

nadav1232

New member
XDD כי אני זוכר שאמרת לי את מי את

שומעת.. XD כנראה לא בדיוק ממש זכרתי ^^" O: ומתי היומולדת? D:

oracle

New member
../images/Emo70.gif תזכורת - סקר ../images/Emo70.gif

מה, רק לשישה אנשים יש דיעה בקשר ללהקה הכי אובררייטד? O.O;; לסקר...

Keitarou

New member
מממממ... הצבעתי לאחר...

נראה לי שהכי אוברייטד כרגע הם asian kung fu generation נו סתם כי לא נעים לי להאשים אף אחת מהלהקות ברשימה.. אני אוהב את כולן.. ^^

Hao Asakura

New member
D=

רק רציתי לשאול מי מעוניין בלקנות את הסינגל של קומי YUME NO UTA/ FUTARI DE.... בגרסאת ה CD+DVD~ אני מוכרת אותו, אז בלי שאלות (אנשים נוטים לשאול למה XD) שלחו לי הודעה, מסר, אי מייל או משהו ונקבע מחיר << לא נעים לדבר על זה פה~ והנה תמונה! אה ורק לידיעה, זה חדש, סגור ולא משומש!

למעלה