איך עברה השבת?

S r 35

New member
לפי איך שאני רואה את הדברים ...

דניאלה לא הייתה יכולה להרשות לעצמה להתנהג אחרת. מקום העבודה לא היה מובטח לה והיא לא הייתה בכלל בעמדה של מיקוח עם המעסיקים שלה לגבי ימי חופש. במילים בוטות, היא קיבלה את העבודה והיא צריכה לשתוק. עצוב מאוד שזה כך אבל זה המצב.. זו לא שאלה של אסרטיביות אלא שאלה של לצאת לאנטליה ולהישאר מובטלת למשך החודשים הקרובים לפחות .... או לוותר על החופשה ולעבוד - הצעד המתבקש, שהיא אכן עשתה. לפעמים צריכים לראות גם את הדברים שמעבר לפינה ולהתעלות על רצונות. אני לא חושבת שיש לזה קשר לתגובות של גברים/נשים אלא - וסליחה שאני אומרת את זה - ההתנהגות של הבעל במקרה הזה הייתה ילדותית מאוד, ולא במקום. בסה"כ טוב שהנסיעה התבטלה בגלל סיבה טובה ולא בגלל משהו רע, חלילה. טוב שהדברים הסתדרו
דניאלה אני מאחלת לך זוגיות טובה, המון הצלחה בעבודה ואני בטוחה שאתם תפצו את עצמכם בחופשה במועד אחר.

frige

New member
עדן,

את פולניה, אבל ברמות קשות שממש ממש לא ניתנות כבר לריפוי. אני יודעת בדיוק מה זה מהבית שאין, שום דבר שיגידו, הפולניה צודקת ויהי מה, לא חשוב מה העובדות וההוכחות שיובאו בדרך לגזר הדין. לא תמיד מה שאנחנו רוצים אנחנו מקבלים, לפעמים יש אילוצים וצריך לקבל אותם. במקרה הזה, העבודה כאן היא מעל הכל, עובדה שבסופו של דבר דניאלה לוקחת אותה ולא מוותרת עליה בגלל איזשוהיא חופשה חלומית ב X או ב Y ו-ל' (דפנה - הוא טייס?
) צריך היה להבין זאת ולא לקחת את זה כל כך קשה, אולי לחשוב על זה בצורה אחרת שהוא בשלב זה חסך לעצמו כמה אלפי שקלים. בתחילת השנה היינו אמורים לנסוע לים המלח להשתלמות מהעבודה של אלי, גיליתי שאני בהריון אז ביטלנו את הנסיעה כי בהריון ועם 3 ילדים אין מה לעשות בים המלח, רק לסבול, כי אי אפשר להשתמש בכל האטרקציות שהמקום נותן. החלטנו לנסוע להשתלמות בחוף התמרים במאי, בדיוק נפלתי ונקעתי את הרגל ואז גם את זה ביטלנו, בסוף נסענו אחרי כמה זמן לשפיים. אז מה? אלי התעצבן? התאכזב (אולי)? התעקש? כל דבר בסופו של דבר הביא למשהו אחר, טוב יותר, כמו שאומרים כל עכבה לטובה. גם אלי בעבודה שלו, יש מקרים שהוא לפעמים בא לו להתפוצץ, אבל... ופה האבל הגדול, זו פרנסה, יש משפחה שצריך לדאוג לה, אנחנו לא אחרי צבא שיכולים להגיד, טוב, נו, נמצא משהו אחר, בלי טובות של אף אחד. יש הרבה דברים שכרוכים פה וצריך לקחת אותם בחשבון. עדן, לא פעם ולא פעמיים שמתי לב לזה שאת בשלך ויהי מה, שום דבר ממה שכותבים לך או אומרים לך לא מוצא חן בעינייך ואת לא מנסה אפילו להסתכל על הצד השני של המטבע ולהבין שיש דברים מאחורי... הבנתי זאת כמה פעמים ואחרי פעם או פעמיים נסוגתי אחורה והפסקתי לכתוב בנושא ונתתי לנושא לעבור. צריך ללמוד מתי לסגת. הלוואי על כולנו שיכולנו במדינה שלנו ללכת לעבודה, 6 שעות ביום, לקבל 7000 ש"ח נטו, לקבל כל מה שאנחנו רוצות, את כל התנאים שאנחנו רוצות, חופשות מתי שבא לנו, שהבוס יעמוד דום ברגע שהרכב שלנו מדומם מנוע, יפרוס שטיח אדום, הקפה יהיה מוכן על השולחן ולצאת מתי שאנחנו רוצות בקול תרועה של תופים ומחולות. פרנסה זו פרנסה "בזיעת אפך תאכל לחם" ולפעמים הפתגם הזה נכון. בקשר לגברים, גם אלי חושב לפעמים שהוא עובד הכי קשה. לא חשוב שאני לפעמים נראית כמו סמרטוט כשהוא מגיע הביתה ואני עם הלשון בחוץ רק מחכה שהוא יפנה לי את הידיים ושאני אוכל לנוח קצת. ישר: "איך אני עייף, איזה יום היה לנו, תשאלי כל אחד בעבודה ויגיד לך שלעבוד עם קהל זו עבודה קשה" לא יעזור בית דין, הוא עובד קשה יותר. אז כן, לפעמים הוא נשאר רק עם הילדים בבית ורואה מה אני עוברת, אבל כל זה עובר לו יום למחרת כששוב הוא חוזר מהעבודה ה"קשה ביותר" שלו, וחלילה אני לא מזלזלת, יודעת שלעבוד עם קהל זה קשה אבל לעבוד עם ילדים בבית (ועוד תאומים) זה לא קל יותר. הוא לא רואה שיש נשים שעם עזרה ומטפלת בבית לא מסתדרות ואני יכולה להיות "וונדר וומן" והכל יהיה בסדר. ככה זה, גברים וכמו שכתבתי אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם. יכול להיות שאפשר בלעדי הגבר הזה, אבל תמיד נרצה גבר בסביבה. אני על שלי לא מוותרת, אולי יש טובים יותר, אבל הוא הטוב ביותר עבורי. אז שוב, עדן, פה זה לא עניין של אסטרטיביות, אלא עניין של מה טוב וקודם יותר לטובת המשפחה. שרית

לולי72

New member
שרית, זה לא ממש נכון

יש דברים שאני אומרת בסדר, יאללה נעביר, אבל, ואני שמחה בשבילי שזה כך, יש מעט מאוד דברים שעליהם לא אסכים להתפשר, אבל אני שמחה שאני בדעה משלי ושהדעה שלי לא משתנה לכאן או לכאן. יש דברים שזה נכון ויש דברים שלא נכון להתפשר עליהם. ואני לא מדברת דווקא על העבודה הזו. יש דברים בחיים שצריך להתפשר עליהם ויש כאלה שלא. בשבעה למשל, חברה של דודה שלי ז"ל כששמעה שאני בטיפולים ושאני נותנת לעצמי צ'אנס של 5 שנים אמרה לי : "גם שנה זה המון" ואני הקשבתי לה, הנהנתי בראש ואמרתי לעצמי שיש לי מטרה של 5 שנים וזה מה שאני הולכת לעשות, גם אם בדרך יש מכשולים רבים וקשים כמו משפטים שהקרובים ביותר (ולא משפחה) אומרים לך כשרואים אותך: "את בלחץ, כשתצאי מהלחץ תיכנסי להריון", "כשרוצים משהו ממש אז הוא מתקיים", "את כל הזמן חושבת על זה ומדברת על זה, תפסיקי לדבר על זה" "הבטן הזו זה סימן למשהו?" וגם: "אל תחשבי על הכאבים אז לא יהיו לך כאבים" (על המחלה שלי, שתאמיני לי אני לא מאחלת לאף אחת לסבול כמו שאני סובלת), ואני מהנהנת, חושבת לעצמי על הטיפשות של אותם אנשים כשאני מסבירה להם שאני לא יכולה לא להתעסק בזה כי אני כל היום במצב של זריקות, בדיקות אולטראסאונד, בדיקות דם וכו', ולא מגיבה, מתפשרת על זה למרות שהייתי יכולה לסתום לכמה אנשים את הפה, אבל לא עושה את זה מתוך כבוד והערכה לאנשים שסביבי. הייתי יכולה באותה מידה להחליט שאם לא הולך לי, אז אני מסתפקת בילדה אחת, אבל החלטתי לא להתפשר ויש כאלה שיטענו שאני טועה ויש כאלה שיטענו שאני צודקת, אבל אלה העקרונות שלי שעליהם אני עומדת ויהי מה. וכן, גם אני רוצה להרוויח 7,000 ש"ח, וגם אני עובדת קשה וגם לירון עובד קשה ולפעמים אני מתעצבנת עליו שהוא לא רואה שהבית נראה הפוך ומבולגן לגמרי והוא לא מזיז אצבע עד שאני לא צועקת עליו, הייתי גם על זה יכולה להתפשר ולהגיד, הוא עובד יותר קשה אז מגיעה לו הנחה, אבל לא, שנינו אמורים להיות שותפים למשק הבית וכן, גם להיות ביחד עם יובל, אז כשהוא פנוי, הוא נוטל את האחריות ליובל ואני קצת ב"חופש", מנקה, מסדרת, ולוקחת לעצמי את הזמן שלי עם עצמי, זה עוד עקרון שעליו אני לא מתפשרת. אבל למשל, אחרי המקרה עם גיסתי בשבוע שעבר, לירון ואני החלטנו שבראש השנה אנחנו מארחים את המשפחה שלו (כי זה התור לעשות איתם) ואני לא מוכנה לעשות בקריות כי חםםםםםםםםםםםםםםםםם נורא שם, אז אני מוכנה ללמוד להכין מאכלים ולארח גם את ההורים שלו וגם את אחותו וגיסי, שאתן יודעות כמה אני מתה עליהם, אבל החלטתי להתפשר כי זה חשוב ללירון ואני אתנהג יפה ולא אגיד שום דבר (בתקווה שהם יתחפפו מהר). אז הנה יש דברים שאני כן מתפשרת עליהם. ויש עוד הרבה דוגמאות.

לילה טוב לכל יקירותייי...מוסרת ../images/Emo24.gif ענקי!!

שמחההההה מאד שחלק גדול מכן כן הבין אותי..... הכוונה איךלמה שאני הרגשתי באותם ימים!!!! כמו , ששרה ציינה וגם עוד מס' בנות שזה או עבודה או חופשה !!! ואני לא התכוונתי לוותר על מקום עבודה שלי מכמה סיבות-
אני אוהבת את העבודה הזאת, אוהבת ללמד ובמיוחד בבית הספר שאני נמאת בו כרגע!!!
מאד התחברתי לילדים שאני הולכת ללמד השנה (כי לימדתי אותם שנה שעברה) וכמובן אני מתהההההה על הילדים אלו.......... וכן יצרתי קשרים טובים עם ההורים שלהם!!! שזה מאאאאד חשוב!!!!
יצרתי גם קשרים עם המורים עם המנהלת וזה לא קל , לעזוב ולעבור למקום אחר. וישששששששששש עו הרבה סיבות ...... אחת מהן שאני חייבת לסיים לגזור ולהדביק את כל הקישוטים שאני עובדת עליהם כבר מס' ימים!!! ולצערי הרב
בעלי לא מבין, לא מעריך את העבודה זו!!! כמובן הוא מעדיף שאני אשב בבית, אבשל, אנקה, אטייל עם דניאלה(שגם ככה אני עושה ולא הוא), אעשה אמבטיה, אלך לקניות ועוווווווווד הרבה דברים. ובצדק אמרתן (אם אני לא טועה שרית ושרה?! אם טעיתי אז מראש מבקשת סליחה) שהוא התנהג כמו ילד קטן ולא התחשב במצב הנתון שלי!!! בקיצור חשב רק על עצמו!!! עדן, לצערי הרב יא אפשר לארגן ולקשט את הכיתה ביומיים ואפילו לאאאא בשלוש!!!! מיום רביעי אני עובדת על זה ועדייו אני נמצאת רק בחצי מהדרך!!!! וכן יש ישיבות, בסוף אוגוסט !!! תודה לכל אחת שהתיחסה והגיבה על ההודעה שלי !!! זה הוריד לי אבן גדולה מהלב!!! אוהבת את כולכן....
דפנוש
שריתוש
שרה
עדן
עזרתן לי מאדדדדד !!! מוסרת נשיקות לילה טוב ואני אלך לסיים את ..... בקיצור יש לי הרבה עבודה והלילה עוד ארווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווך !!!

לולי72

New member
דניייאלה - פיתחנו לך דיון מעמיק ../images/Emo24.gif

אבל מה שחשוב הוא שאת מאושרת בעבודתך, בהצלחה. וכמו ששמת לב אני יודעת כמה את השקעת, משקיעה ועוד תשקיעי לפי היכרותי הקצרה איתך, מאמינה בך. בהצלחה.

LANIT1

New member
השבת שלנו..../images/Emo24.gif

בוקר טוב , אצלנו עברה השבת די בכייף ביום שישי כולם עברו שיפוץ בשיער תספורת , צבע הכנה לבית הספר / גן.. בישולים ההורים שלי חזרו מחול ארגנתי ארוחת ערב חגיגית שכללה: פטריות שמפניון גדולות ממולאות בחזה עוף - יצא מעדן יש לי גם תמונה שעועית ירוקה מבושלת תפוח אדמה וקינוח (סופלה שוקולד חם) שהכינה - סיוי 24 (גיסתי האהובה) בקינוח הכנתי גם סלט פירות .. בנוסף עוף בגריל - והמון סלטים. יצא מהמם.. אתמול התקלקל לנו המקרר ובעלי ואחי הצליחו להציל אותו

dafgol

New member
אניטו'ש את נשמעת תשושה אבל מאושרת ../images/Emo24.gif

יאללה מתכונים....זרקי
תוחזר פינת המתכונים לאלתר ומייד

dafgol

New member
את כולם ../images/Emo6.gif וגם תמונות להמחשה ../images/Emo3.gif

למעלה