חוזרים ללימודים

dafgol

New member
../images/Emo50.gif לכולם

כל החוזרים מחר לגנים למעונות ולספסל הלימודים
כולנו עברנו כאן חופש גדול - ארוך מידי , קשה מידי ,כואב מידי , רועש מידי ....ואין צורך להמשיך מאחלת לכל הקטנים והגדולים שמחר פותחים פרק חדש בחיים - המון המון המון
, שמעכשיו יהיה לכם רק כיף , רק טוב , שקט ורגוע. שתשכילו להשתמש בכלים שתקבלו בביה"ס ובגנים , שתגדלו להיות ילדים וילדות , נערים נערות, אנשים ונשים בריאים שמחים , אוהבים ומאושרים בחלקכם. שתבחרו את הבחירות הנכונות בחייכם ותהיו שלמים עם עצמכם. שיהיה לכולנו בהצלחה ושיהיה לנו באמת רק טוב - כי מגיע לנו
שנת לימודים פורייה ומוצלחת לכולכם. אוהבת מכל ה
עם
ענקי לכל אחד ואחת מכן. דפנה

frige

New member
בוקר טוב ו../images/Emo50.gif לכולם

הראל בשמחה ובכיף הלך עם אבא שלי היום לגן ואני כבר מתגעגעת. עוד 4 שעות הוא חוזר. טוב, לפחות יש לי עוד 2 קטנטנים להנות מהם בבית. הם משחקים כל כך יפה ואני ממש מתמוגגת מאושר לראות אותם ככה. שוב, שתהיה לכולם
ושבוע נפלא ויום נעים. שרית

LANIT1

New member
יום טוב לכל החוזרים... בהצלחה...

בשנת הלימודים החדשה הבאה עלינו לטובה, לכל הקטנטנים ולכל הגדולדולים ב ה צ ל ח ה ונפגש בפורוס

חזרתי../images/Emo178.gif

איי איי.. היה טקס- בהתחלה היה נחמד ואז הפריחו את הבלון הכחול להשבת רון ארד ושאר הנעדרים שזה היה ה-ריגוש. ובסוף גם הפריחו בלונים בכל מיני צבעים. היינו בכיתו דיברנו על המלחמה וזה..דיברנו וכאלה <לא מעניין
> ואז המורה שלנו הביאה את המערכת שעות..שמעו זה עומס..!!! יום רביעי אני משמונה בבוקר עד שמונה בערב
(את הלימודים הבית ספריים ברביעי אני מסיימת לקראת ארבע ובארבע מתחיל הקורס, תענוגגגגגג) אהה וזהו התרגשות כללית כזאת..עבר בסדר היום.

dafgol

New member
../images/Emo124.gif אודיל'ה השמיע קול ../images/Emo70.gif

איך היה היום בביתצפר ? איך היה אתמול בים ? ככה נעלמים לנו ? מחכים פה לעידכון איך היה היום , ולעידכון מתי סוף סוף יהיה קרררררררררררררררררררררררררררר

dafgol

New member
S r 35../images/Emo124.gif נו מה קורה ?

איך היה היום ל
ים המתוקים שלך ? מחכים לשמוע חוויות

frige

New member
אה, וגם היה מאוד נחמד לצ'אטט איתכם

אתמול בלילה.

dafgol

New member
אניטה מה שלומך ?

קיווינו שתגיעי לצ'אט אתמול בערב. איך היה לילדים היום ?

dafgol

New member
שלומלומות לך "בתי" היקרה

ניסיתי לשלוח לך SMS בבוקר אבל לא הצלחתי משום מה.... נשמע שהיה טקס מרגש
לגביי המערכת....קטן עליך....תחשבי שאוטוטו חגים , אח"כ יהיו עוד חגים , תהיה איזה שביתה על הדרך ובום טראח נגמר....ואז הבגרויות וזהו.......
ענקית

היה כיף כמו כל יום ראשון של בצפר

הכרנו את הילדים החדשים יש לנו 5 ילדים חדשים 3 ילדים עזבו אותנו 2 לטכניון ואחד עזב לרוסיה אנחנו 42 ילדים בכיתה!!! איףףף היה כיףף אתמול היו גלים גבוהיםם היה מה כיףףף היתי בחוף דדו לא בדיוק נעלמתי פשוט לא מצאתי מה לכתוב בפורום ולא נראה שיהיה קר בקרוב אפילו יהיה יותר חםםםם דרך אגב... משהו יודע שהיתה היום רעידת אדמה בדרגה 3.2 בארץ?! מוקד הרעש היה באזור צפון ים המלח

S r 35

New member
אנלנן בסדר ../images/Emo13.gif

התחלנו את הגנים ברגל ימין
אצל ניר הייתה פרידה קצת קשה ממני בבוקר. אבל הגננות אמרו שאחר כך הוא היה בסדר גמור. כשבאתי לקחת אותו אחה"צ, מצאתי ילד שמח ומאושר. הוא צייר לי ציור, עשה לי סיור מלא גאווה בחצר (כאילו היא שלו והייתה שלו מאז ומתמיד) ואפילו נתן נשיקה לגננת לפני שהלכנו הביתה. מיד אחר כך הלכנו לאסי, הספר השכונתי, שיושב ממש ליד הגן. אסי כיסח לו את הצורה (להקדים רפואה לכינה - אני מתה מפחד מכינים וגן תמיד מביא אותן
), אבל ניר ישב בשקט ובסבלנות ובגלל זה הוא קיבל הפתעה ב"מכולת ההפתעות", שנמצאת גם היא ליד הגן ... אצל רון, עסקים כרגיל. הוא הגיע בבוקר לגן ושאלו אותנו מי זה הילד הזה, כי הם לא מכירים אותו. בחודשיים שהוא לא היה הוא צמח, גדל והוא כבר רץ
. רונקי הושיט מיד ידיים למנהל הגן (הוא מאוד אוהב אותו) בסימן שייקח אותו בידיים ומבחינתו אנחנו היינו כבר מיותרים. ובהמשך היום הוא המשיך להיות ידידותי לסביבה. בקיצור, כאילו שהגן לא נפסק לרגע. מקווה שההמשך יהיה טוב לפחות כמו עכשיו - ומאחלת לכולכם אותו הדבר
דפנה - איך אצלכם?

LANIT1

New member
הי מה קורה את כבר לא כותבת לי????

אניטה זו אני תעני... איפה את נעלמת כתבתי לך כמה הודעות

S r 35

New member
לא קיבלתי את ההודעות שלך

מקווה שעבר עליכם יום ראשון ללימודים מוצלח. ומאחלת לכם המון הצלחה בהמשך, כמובן. הולכת להרגיע את הקטנצ'יק הבכייני שלי - שלצערי, לא רוצה לישון. בקצב שהעניינים נראים נראה לי שאני ארדם לפניו. אין לי כוח אליו כשהוא כזה נודניק. אוףףףףףףףףף!!!!!

LANIT1

New member
אה.... בגלל זה לא ענית ../images/Emo33.gif

הילדה שלי גם לא מרגישה טוב , היה לה חום אתמול והיום היא חלשה כזו בלי כוח לא יודעת מה יש לה??? אין חום .. בטח וירוס טוב יהיה בסדר.

למעלה