חוזרים ללימודים

S r 35

New member
אניטה מקווה שהבת שלך מרגישה טוב

שיהיה לכם יום כייפי ונעים

dafgol

New member
אצלינו היה נפלא ../images/Emo57.gif

לקחנו את בר ואחרי חיבוקים ונישוקים הוא אמר לגולן ולי " נו , לכו כבר " כשבאתי בעשר לקחת אותו הוא עשה לי טובה שבא איתי בחזרה.....רזי בסדר גמור היה עד 15:00 במעון ( התחיל ביום שישי כבר ). מחר ברי עד 11:00 ומשלישי כל יום עד 13:20 , אח"כ יפתחו את הצהרון. בסה"כ....עבר חלק היום...אולי חלק מידי ????? צלצלי אלי מחר בצהריים , אני אהיה בבית.
ות מתגעגעת מאוד אJי

S r 35

New member
שמחה שלבנים שלך היה יום טוב בגן ../images/Emo13.gif

ברי מקסים, מדהים ובוגר כמו תמיד. ורזי - כמו רון - אצל הקטנים האלה גן זה עדיין כייף בדר"כ. אצלנו - בגלל שאנחנו גדולים כבר (גן חובה) הגן עבד היום באופן מלא, כולל צהרון. התבלטתי מאוד אם להוציא את ניר לפני סוף היום (הייתה אפשרות כזו), אבל בסופו של דבר החלטתי להשאיר אותו כדי לא לבלבל אותו (בעוד יומיים אני במילא צריכה לחזור ליום מלא בעבודה) וסמכתי על הגננות שיזעיקו אותי במקרה של קטסטרופה. לשמחתי, ההחלטה הוכיחה את עצמה ולא נרשמו כל בעיות. אני אשתדל להתקשר אלייך מחר, אבל אני לא מבטיחה. יש לי מחר יום עמוס סידורים - כולל שיעור שחיה של נירי בשלוש. כך שאולי אתקשר בערב ... שיהיה לכם יום כייפי גם מחר. גם אני געגעת

אה לא נורא, המספר אבל נכון:)

המערכת קטנה עליי..נראה לי גדולה עליי
מה שכן ועדיין לא ברור כנראה עד סוכות לומדים ב5 ימי לימוד ואחרי סוכות 6 ימי לימוד(ככה העומס יפחת, אני מקווה)..
אוי בגרויות את זה אני לא רוצה בכלל..

LANIT1

New member
טוב תודה,,,,מה שלומך??

את האמת התגעגעתי אליכם.. הכל טוב הילדים הלכו לגנים , הגדול לגן חובה, והקטנה למעון. החלטתי שלמרות שאני לא עובדת אני יכניס אותה כי היא כולכך אוהבת את הגן.. אפילו לא בוכה שאני עוזבת אותה.. רואים שכייף לה.. וככה אוכל לעשות סידורים ולחפש בנחת... אני מקווה שנמצא מהר מקום טוב הפעם.. בהצלחה לי. בכל מקרה יום חמישי היינו בארוע משפחתי.. היה מקסים אחות של בעלי רקדתי שם חבל על הזמן.. אני אוהבת לרקוד מאד . ויום שישי ערכתי בישולים ונקיונות.. אז התכתבי רק פריג' מתברר שאנחנו מכירות אפילו טוב. בכל מקרה מקווה גם לראות/לשמוע אותך. אני בבית בנתיים אניטה

dafgol

New member
איזה כיף ../images/Emo50.gif לכם

נשמע שהיה לכם כיף ומהנה, שיהיה
לילדודס והמון אושר
באיזה גנים הם ? פה בסביבה של נחל צבי ? בר נכנס היום לטרום חובה ופשוט ניפנף אותנו.....נישקנו וחיבקנו אותו והוא אמר לנו ....נו תלכו כבר ....נו שויין.

LANIT1

New member
הילדים חיכו כבר ללכת לגן../images/Emo163.gif

הילד בגן בנחל צבי למטה בגן חובה. דפנה את לא מכירה אותי בפנים ? איפה טרום חובה הילד? גם בנחל צבי? אצל מי?

dafgol

New member
הוא אצל מלכה ומרים

אני חייבת לראות תמונה שלך, אולי תשלחי לי במסר ? הם בטח בגנים אחד ליד השני אם ככה....

LANIT1

New member
הי DAFGOL

אני יודעת איפה הגן שלך, ליד בית הכנסת נכון למטה.. תמונה אני יעביר לך בהזדמנות כרגע אין לי במחשב

LANIT1

New member
מה איתך בבית עכשיו?../images/Emo82.gif

מה קורה אני בבית , מה שלומך ? אתמול הבת שלי הרגישה לא טוב לא הצלחתי לכתוב לך.. ברגע שתהיה לי תמונה העביר לך למרות שאני לא כולכך יודעת איך. בכל מקרה יסבירו לי לא מזמן פרמטטי את המחשב כמו שקונים חדש ואני לא מוצאת את התמונות שהורדתי מהמצלמה הדיגיטלית. הנושא בבדיקה. ואם את בבית תהיי בקשר. LANIT1

איףףף סוף סוף נפטרים מהחופש הזה

כבר מתחיל להיות משעמםםם אני עולה לכיתה ט' יהיה כיףף בעזרת השם!!!

frige

New member
שבוע טוב לכולם

שיהיה לכולם שבוע מהנה. התחלה והמשך מוצלח לכל ההולכים לדרך חדשה, לכל הממשיכים בלימודים, לילדי הגנים ובתי הספר. שנת לימודים מוצלחת. שרית.

גם אני מצטרפת לאיחולי הברכות

שתהיה לנו שנה טובה (יותר) ושילדינו יגדלו, יצמחו ויפרחו להם במדינה שלנו בשקט, בשלום ובשמחה.

למעלה