חצי שנה לזוגיותם של אלעדוס ונעה
.

../images/Emo62.gif משחק לכבוד החוגגים ../images/Emo62.gif.

הרכיבו ביטויים, מילים ומשפטים מהאותיות שיש ב"נטע ואלעד" כולל את ה-ו'. לא חייבים להשתמש בכל האותיות. זה למתקדמים, למתחילים: הרכיבו ביטויים, מילים ומשפטים מהאותיות שיש ב"נטע ואלעד החנונים"
. אני רצינית, קשה אבל בואו נראה מה אפשר לעשות
. נ.ב. כשנסיים כאן נעבור לזוגיות של אורית
.

הרצל מת בקברו ../images/Emo156.gif.

מסקרן אותי עכשיו מהיכן בא הביטוי "מתהפך בקברו"
. על פניו הביטוי נוצרי כי רק בארון עוד איכשהו ניתן להתהפך. אולם מעניין איך הוא הופיע.

elcool

New member
טחון עד דק

אבל אחד האהובים. אני עוד זוכר מתי שמעתי אותו בדרך אליה ברדיו
.

svety

New member
הייתי רוצה שיקדישו לי את 'עטור מצחך'

יש בו משהו אמיתי, נוגה... לא "אני אוהב אותך אותך אני אוהב אוהב אוהב אותך אותך" ושות'.

יש בעיה אחת קטנה

גם אני הייתי רוצה שיקדישו לי את השיר, אבל לשתינו יש שיער בעיר, ושם מדובר על שיער שחור (או לכלוך של כתם נפט על המצח)

גם אני6

New member
כבר כתבתי כאן בעבר שזה אחד משירי האהבה

המדהימים שנכתבו אי פעם. זה לאו דווקא שיער שחור:) תלוי איך את מביטה על השיר.. לפרט?

elcool

New member
יווו אני מסמיק כאן

איזו אחלה הודעה להתעורר איתה. וואו. תודה לכולכם! אני אראה את זה לנטע, היא תתפוצץ. שנינו זוג חנונים גאה. אפילו הכרנו בפסטיבל הקומיקס! אני מכרתי בדוכן... היא באה להתעניין... (ובסוף גם נשארה איתי למכור
) מתים עליכם. אני כל הזמן מזכיר אתכם ומדבר איתה על הפורום הזה. תודה!

איזה רומנטי ../images/Emo232.gif!

תגיד לה שהבלבול נבע מכך שגם לחברה הכי טובה שלי קוראים נטע, והיא כ"כ קרובה ובלעדית שזה משונה לי לייחס את השם הזה למישהי אחרת - בינתיים, כשנכניס את נטע שלך לביצה שלנו אתרגל
. אני חוזרת ומדגישה שחשוב שנטע שלך תגיע למסיבה, אנחו רוצים לראות אתכם רוקדים סלואו
.

גם אני6

New member
תקשיבי, זה לא אמיתי:)

על "u'r so beautifull" ו:) u r my sunshine..:) go figure למה השיר הזה מעלה בי חיוך בכל פעם מחדש!

למעלה