לכבוד טו באב , חג האהבה

S r 35

New member
איך אנחנו חוגגים את טו באב ../images/Emo23.gif

ניר נרדם
רון משגע את השכל. הוא גילה את מיקי-מאוס והוא סחב את הזוגי להקרנת ה DVD. הזוגי נרדם על הספה מול מיקי וחבריו ורון עדיין בפול מרץ,תכף הולכת להרדים אותו. לילה טוב

לולי72

New member
טוב, עונה גם

האהבה הראשונה שלי הייתה בגיל 18 (למרות ששלוש שנים אח"כ הגעתי למסקנה שאני הייתי טיפשה שהמשכתי איתו 3 שנים) אבל האהבה השניה שלי הצליחה לשבור לי את הלב, קראו לו ארז, אבל אחריו הכרתי את אהבתי שלי כבר 7 שנים - לירון. ההגדרה שלי לאהבה בין גבר לאישה היא: אמון, כנות, חברות, שיתוף, היכולת לדבר על הכל ביחד. את יובלי שלי, הפשפושונת, אני אוהבת כמובן בצורה אחרת, אין בעולם אהבה כמו של אמא כמו שאומרים וכל בוקר אני מסניפה אותה, את הריח המתוק שלה, אני זוכרת שבגיל חודשיים כשהיא התחילה לחייך הייתי באה לעבודה בהיי, כי רק החיוך הקטן שלה היה ממס לי את הלב, וכמה שלפעמים אני צועקת עליה והיא עושה לנו את החיים קשים, אין כמוה בעולם
ואני לא מחליפה את הילדה הזו בעד שום דבר שבעולם. מקווה בהמשך לאהוב עוד אחד /אחת קטנים ולהיות מאושרת עם המשפחה הקטנה שלי.

frige

New member
גם אני חושבת כמו שרה

על האהבה הראשונה שלי אין הרבה מה להוסיף, מה לדבר, חבל על האנרגיות והזמן. מי שיודע כבר יודע ואין לי כח לרשום עליו שום דבר כעת. על השאר, תימצתו כולם בצורה מאוד יפה. רוצה רק לרשום שאני אוהבת את הבעל והילדים שלי בכל ליבי ונפשי, קיבלתי כל מה שחלמתי ופיללתי לו כל החיים, האושר הוא אין סופי והחיים באמת יפים. בריאות, בריאות, בריאות, מזל טוב והמון אושר לכולם. שרית

למעלה