סיכום מפגש

Simply an Angel

New member
ס-ת-מ-י!../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo189.gif

תודה

m i r u s h i

New member
מעיין,אורי ואני../images/Emo108.gif

אורי חשב שחסרות לי קרניים כמו של מעיין XD

Simply an Angel

New member
שלא תצאי מקופחת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo189.gif

XXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDD

m i r u s h i

New member
תמונה אחרונה-אני ובוווווווב../images/Emo108.gif

יצאתי זוווווווווועה בתמונה הזאת
אבל חפיף
בוב איי לאב יו! ^_^

Simply an Angel

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo189.gif

איזו תמונה יפהההההההההה ^_________^

חוויות

היייהההה מדהים, יותררר מהמפגש האחרון זה בטוח, ממש נהנתיי.... תודה במיוחד ל.. מיריי ==>> ממש נהנתיי איתךךך.. מחכה כבר למפגש הבא.. שיי===> אוהבת אותך המון המון.. ו...ליאור סימפלל החמודונתתתת

m i r u s h i

New member
הסיכום שלי ../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

ממ..הגעתי ב15:30,ציפיתי לראות את שיצ'וק וליאורי בכניסה,מחכות לי...התאכזבתי
עליתי לגג ושם היו כווווווולם ^___^ חיבוקים,נשיקות,"היי" וכאלה :] ממ..ת'אמת? דיי השתעממתי מהקטע הזה XD *מריצה קדימה* ב18:00[?] ליאור ואני הלכנו בפקודת אורן [המכונה:'בלונדה' או 'דארלינג'] לחפש מקום מבודד.. ליאורי [הגאונה] העלתה את הרעיון "אולי נלך לאמפי?" *_* [בדרך לאמפי ראינו את שיר [המכונה: 'בוב'] במדרגות הנעות.שוב חיבוקים ונשיקות] הלכנו ואכן המקום היה ש ו מ ם
התלהבנו ^_^ חזרנו לגג ולקחנו את כל האנשים :} חיכינו כמה דק' באמפי והוא הגיע D: היה נחמד ^_^ לא קפצו עליו אנשים[!] גם לא במפגש[!] ישבנו במעגל על הבמה ואורי'לה שלנו סיפר לנו על המחזמר 'הלהקה' [אורי,אולי תכתוב שוב את כל המידע בפורום למען אלה שלא הגיעו?
] דיברנו על הא ועל דא ["דא.דא ליברמן
"] הצטלמנו דיי הרבה :} אה כן, באמצע כמה ילדות מוזרות נכנסו,ביקשנו שיצאו.והן יצאו בקריאות "רן דנקר" o_O ואז הן חזרו ורוני הגיבורה [רוני=הכתבת מראש 1[?] והבחורה החביבה שמתלווה לאורי בכל מפגש :)] גירשה אותן שוב והפעם הן יצאו בקריאות "השיר שלנו".. נו שווין. ממ.. היה נורא נורא נווווווווורא נחמד :) ואני מאוהבת בכם! [ממפגש למפגש זה רק מתעצם
]
ואל תדאגו,יש עוד שלושה שבועות עד לחופש הבא :] *ביום שישי,17.3,כולנו מכירים שנה. :]*

הלהקה

החלו חזרות למחזמר הלהקה המבוסס על על הסרט המפורסם באותו שם. היו אודישנים ארוכים ביותר. מאות (!!!!!) נבחנו ועדיין עורכים אודישנים. התהליך אמור להתחיל רישמית במסיבת עיתונאים לפתיחת החזרות - ביום א. המחזמר מספר על להקה צבאית בשנות מלחמת ששת הימים שעוברת בכל הארץ ומופיעה לחיילים. מבוסס על סיפורים אמיתיים. אני אגלם את דורון המאנייק הקנאי שמתעלל בחיילים החדשים ועושה להם חיים קשים. מתאים לי לשחק את הרע?... עוד בצוות - תפקידים ראשיים: מוקי, שירי מיימון, אמיר פיי גוטמן. ועוד: יעל דואני, שירלי נוב, קרן פלס, ועוד...... ההצגה תעלה בהבימה בסוף מאי בעזרת השם ובעזת אללה! כשזה יהיה רלוונטי אזמין אתכם לסיור VIP מאחורי הקלעים....

m i r u s h i

New member
יא../images/Emo12.gifגדול D:../images/Emo108.gif

ואתה רע?
NO WAY
את זה אני חייבת לראות
וזה יהיה רק בהבימה? זהלא ירוץ ברחבי הארץ?
והמון [המון המון] בהצלחה אורי ^_^

למעלה