פינת השאלות של אניטה

dafgol

New member
../images/Emo23.gif פינת השאלות של אניטה ../images/Emo23.gif

< אניטה מתאים לך פינה יומית בפורום של שאלות ותשובות ?
>

LANIT1

New member
איך מעירים פורום שהולך לישון צהרים

שואלים שאלות ואז כולם מתעוררים. והשאלות היו רק בעייני מגדל העמק חוגים , גנים וכדומה. במתכונים שואלים מה לעשות עם ענבים או שמרים או כל דבר שקשור לאוכל שאלתי רק בקשר למגדל העמק. אפשר לבצע פינה יומית כזו ואחשוב על שאלות... היה לי מעט זמן פנוי בן שלוש לארבע שהלכתי להביא את הקטנה מהגן ואז החלטתי לראות מי יענה ראשון אף אחד לא ענה כלומר אז שיהיה לנו טוב... ונמשיך רק לאהוב התגעגעתי להתכתב איתכם אני אשמה???????????????

dafgol

New member
חסה ולילה אשמה ../images/Emo88.gif

נהפוכו , אני אוהבת שאת אוהבת ומתגעגעת
חופשי להתכתב פה בפורום בכייף - בשביל זה אנחנו פה , אפשר רק בשרשור אחד ....
אולי באמת את תהיי המומחית לבישולים שלנו ? התחלתי להכין מאמר של מתכונים ששמתן פה ( זה לוקח המון זמן כי זה הרבה עבודה אבל לאט לאט...) אולי כל יום חמישי תהיה לך פינה עם המלצות לבישולים לסופ"ש ? תחשבי על זה

LANIT1

New member
מה זה שירוש אחד

ואין בעיה פינת השאלות באיזה יום או אפשר בכל יום וכדאי פינת בישול ביום חמישי מתאים לי.... נשמע טוב בכל מקרה מקווה להכיר אותך בהקדם.. ליראות מי אחרי המחשב ותגידי את הבת של ראובן מאיר?

dafgol

New member
../images/Emo2.gif כן ../images/Emo2.gif

למה ? פרטי נמקי הסבירי והדגימי

S r 35

New member
הי אניטה מה קורה?

מקווה שאת והילדודס בסדר. שנת צהרים ...
... תזכירי לי מה זה? בדר"כ בשעות הצהריים אני בעבודה (אין לי שם גישה לאינטרנט) והיום היו לי ים סידורים, כך שלמרות יום החופש שלקחתי התרוצצתי כל היום. שיהיה לילה טוב
(*** אגב, אני מבינה ששלחת לי מסרים. לא קיבלתי אותם - על מה שקיבלתי עניתי - את מוזמנת לכתוב שוב במסרים או בהודעות ואשמח לענות).

S r 35

New member
הרעיון לפינת בישול ביום חמישי ../images/Emo45.gif

אשמח ללמוד ממך.

למעלה