|שרשור אהבה ליונתן שנייברג

../images/Emo23.gif|שרשור אהבה ליונתן שנייברג

שרשרו לכאן את כל אהבתכם ליונתן פתחתי שרשור ליונתן כמו שפתחו לגור ולאלמה !!!!! תשלחו לפה גם תמונות שלו ואם רוצים גם שאלות אולי הוא יענה לכם!

|נשיקהאת הכוסון עולמייייייייייייייי

ממצב יוני? תקשיב נדמה סתם בגלל שנדמה לי ולכולם-אתה כזה כוווווווווווסוווווווון! תעשה לי ילד בקשהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה תודה

יהונתן מאמי שרופה עלייך!!!!!!!!!!!!

אתה הכי חתיך הכי מתוק והכי חמוד בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כולכם חמווווודים!!!!!!!!!!! תראו תמונה שעשיתי שלי ושלו... הלב קצת יצא עקום אבל לב זה לב!!!!!!!!!! נ"ב: כותבים יהונתן שנברג ולא יונתן שיינברג!!!!!!!!!! אוהבת מאוד, מורנוש דניאלי

יש לי ידיד...../images/Emo9.gif

שיכול לעשות את זה ממש בכאילו שהצטלמת איתו
חחחחחח אבל יפה מה שעשית

lilo the sexit

New member
נו-ואאי! בחיים לא!!! פיחס!

לא ולא!! זה לא שילוב מנצח מותק! לא שאני אומרת שהוא צריך מישהי כמוני אבל את נראת יותר מבוגרת מימנו!

תמונה

אני שולחת כמה תמונות......... לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!!

איזה תמונהההה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

ולא יחסמו אותך כל עוד את משרשרת
תודה על התמונות

עוד אחת

לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!!

מאיפה התמונות../images/Emo35.gif../images/Emo99.gif

איזה מושששללללללללללללםםםםםםםםם
**אוכלת את עצמי מקנאה**

עוד אחת

לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!! עכשיו הוא עם הבנות!!!!!!

עוד אחת

לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!!

עוד

לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!! כולם.... כנסו לאתר שלי.... msssm.tipo.co.il תגידו איך!!

למעלה