|שרשור אהבה ליונתן שנייברג

יואו את כ"כ עוזרת לי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פירמטו לי את המחשב והכל הלך
תודדדדדדדדדה

עוד

לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!! כולם.... כנסו לאתר שלי.... msssm.tipo.co.il תגידו איך!!

מחר אני יוסיף עוד... אם השירשור

יהיה..... עדיין אני הלכתי לראות פלורנסיינטה...... לאביעד ובן בבקשה אל תשעו אותי על הצפה ..... אני פשוט רוצה לשלוח כמה תמונות על יונתן ואי אפשר והודעה אחת...!!!! כולם.... כנסו לאתר שלי.... msssm.tipo.co.il תגידו איך!! קלטו משהו מגניב.. אולי אני טינקי ווינקי אולי אני דיפסי אלי אני ללה אבל מה שבטוח אני לא פה!!!!

מיטבית

New member
את כל כך אוהבת את ריקרדו?

למה את שמה תמונות רק של ריקרדו זה משעמם והוא גם לא כזה חתיך

אנשיםםםםם!! ראש חלול?!!?

תקשיבוווו הם כתבו יונתן בן נון..יעני הילד יא קשיםםםםםםםם!!!!!!!!

keton13

New member
מפגרים

ששששששששששששששששתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתקקקקקקקקקקקקקקקקוווווווווווווווווווווווווווווווו ככככככככככככככככבבבבבבבבבבבבבבבבררררררררררררררררררררר דייייייייייייייייייייייי מתחיל להימאס לי מהפורום הזה

mikmik000

New member
מה קרה????

איזה תמונה מושלמת התמונה הזאתי -----> שתי השחקנים האהובים עלי
חולה על שתיהםםם שוויםםם!

ליונתן...הכוסוןןןןןןןןןןןןןןןן!!!

יונתן!!!!! נשמה צ'לי!!!!!!!!!!!!!! חולה עלייך!!!!!! ~אין כמוך~ *שחקן אדיר! *100מם! *כוסון! *משגע! *מדהים! כולנו חולות עלייך!!! שולחת לך>>>>>>>>>>
!!!

../images/Emo23.gifיונתן../images/Emo23.gif

יונתן חולה עלייך!!!!! אתה מ-ו-ש-ל-ם!!!!!! האם יש סדרות שאתה משחק בהם חוץ מ"ראש גדול"? תענה לי פליז....

יונתן..כנס..פליז...

יש לי כמה שאלות אלייך... ורציתי להכיר אותך..כי אני מעריצה שרופה שלך!!!! כנס אליי לאי סי...פליז..! 264087108

למעלה