שרשור חוזרים לגנים ועולים לבתי הספר

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

לולי72

New member
שופט אחד, מתמחה ועוזרת משפטית

ועוד כמה קלדניות זה כמו גן ילדים, תאמיני לי

S r 35

New member
אז זהו, החופש נגמר - מתחילה שנת הלימודים

ושוב לארוז לשניהם תיקים לגן, להכין סנדביץ' בבוקר, לרוץ איתם לגנים, לאסוף אותם אחה"צ - סוג של שגרה... ומצד שני - לגדול איתם, להתרגש איתם, לקבל עוד יצירה שהם עשו הביתה ולתלות אותה בגאווה על הקיר או על המקרר, לשמוע עוד סיפור מצחיק שקרה היום בגן, לנחם על ריב שהם רבו, לנשק פצע שהם קיבלו, לצחוק איתם, לבכות איתם, להיות גאה על כל הישג, לארח עוד חבר חדש שמגיע לשחק אצלנו אחרי הצהריים.... להתבגר איתם... מתחילים שנה נוספת בגן - סוג של שגרה מרתקת מאוד. וכאילו שלא עברו רק שבועיים מאז הפעם האחרונה, אני מרגישה שאני כבר חודשים איתם בבית
ואני מתרגשת, כן... למרות שלכאורה הכל נשאר כשהיה. מאחלת לילדי הפרטיים ולכל אחד ואחת מהילדים כאן בפורום המון המון הצלחה! שנה מאושרת, שנה של חוויות נעימות, שנה של למידה ועניין, שנה מרתקת, שנה מלאה חברים. שנת לימודים הכי טובה שיכולה להיות.
ובמיוחד במיוחד - שנת לימודים מוצלחת לתלמידי כיתה א' החדשים: אורון של אניטה ושירז של אלה - מקווה שלא שכחתי מישהו/י. ב -
שרה

שרה המון תודות על איחולים../images/Emo24.gif

כתבתי כבר בשירשור אחר שלך. אז רק רוצה לאחל שוב הצלחה לכל התלמידים החדשים והותיקים שבחבורה.ששנה תעבור בכייף ובקלות. שיכירו אנשים טובים ולבביים. ולילדי הגן להמשיך ולעשות חיים נטוליי דאגות ושיעורי בית בנתים.

rby74

New member
ואיתי... אני חוזרת ביום רביעי

אחרי חופשת לידה ארוכה............................לבית ספר כמובן........

dafgol

New member
הו שלומלום לך ../images/Emo25.gif

חיכיתי חיכיתי לתמונות שהבטחת לי.... יאללה שלחי לי כבר....תכף תהיה לו בר מצווה
המון
בחזרה לבית הספר
מקווה לראות לך קצת יותר פה מה שלום הפרינססה ?

בהצלחה לכל המתוקונים הקטנטנים

בהצלחה לכ ל המתוקונים הקטנטנים שעולים לגן או שהולכים לכיתה א' או שסתם חוזרים לביהס,לעבודה או סתם מחופשה ארוכה והמון חת-חת לנו ההורים אשר שרדו את החופש הענק הזה עים המון סבלנות ששאבנו אחת \ אחד מהשני ומבני הזוג והמשפחה שיהיה למקסימים הקטנטנים שלנו המון המון המון המון בהצלחה בדרכם החדשה או הישנה אוהבת נורית

לולי72

New member
גם לנו היה מפגש בגן ביום חמישי

למרות שיובל נשארת באותו גן, אבל יש כמה "צעירים" חדשים ועכשיו יובל היא מהבוגרים בגן, היא נעמדה מאחורי כאילו מתביישת ואז באה אליה חברה שלה אופיר ואומרת לה: "יובל, למה את מתייבשת?" מה זה צחקנו, אח"כ הן הלכו יד ביד והכינו לנו אוכל והגננת שלהם המדהימה דנה הסבירה לנו מה הולך להיות בגן השנה, וזהו, יש להם ביום שלישי גננת מחליפה בשם שרה שאני מכירה אותה באופן אישי כי אני והכלה שלה למדנו ביחד באורנים ואני שמחה שהיא הגננת המחליפה כי היא מקסימה כמו דנה. זהו שתהיה שנה טובה לכולם.

S r 35

New member
שרית - הילדים שלך פשוט מדהימים ../images/Emo99.gif

אלעד ואיתי נראים כל-כך גדולים
לאלעד השחיין הקטן - רון שלי עוד לא מעז... או, יותר נכון, אמא שלו לא מעזה לשלוח אותו למים בלי מצופים. וגם הראל כמובן
הרבה הצלחה לשלושתם בגנים החדשים. שתהיה להם שנה מרתקת, מעניינת, מאושרת ומלאה בחוויות חיוביות ובחברים.

שריתי איך שהם גדלו מדהים

איזה חמודים איך שהם גדלו כאילו רק אתמול הם נולדו ושלחתי לחבר שלי הקטן ספרון חחחח זוכרת? הם מתוקים שריתי ישר כוח מעריצה מס' 1 שלך

dafgol

New member
איזה מרגש ../images/Emo23.gif

מדהימונים קטנים
אני אצלם מחר ואוסיף גם תמונות.

dafgol

New member
../images/Emo23.gif שרשור חוזרים לגנים ועולים לבתי הספר ../images/Emo23.gif

כל שרשורי הברכות האיחולים והחוויות מהיום הראשון בגנים ובבתי הספר
חוויות , רשמים, תובנות וגם תמונות יתקבלו בברכה
לכולם.

למעלה