Dear Elvis, need your help

nesherkal

New member
../images/Emo23.gifDear Elvis, need your help

באיזה אתר אם בכלל, אפשר לשמוע שירים של אלביס ולא רק קטעים?

קישור לאתר מיוחד ../images/Emo99.gif ../images/Emo79.gif

יש באתר הזה המון שירים של כל מיני מבצעים מכל מיני תקופות אבל הקישור הזה הוא לדף מחווה לאלביס ויש בדף הזה רק שירים של אלביס, כולל מילות השיר.

אני מצתרף ומוסיף בקשר לשואלת

שאני מציע לשתעיני בקישורים של השירים של אלביס כאן בפורום, נפתחו שני שירשורים עם שירים אודיו. אני מוסיף קטעי אודיו ומילים - מומלץ דרך אגב איך הפורום ?

../images/Emo10.gif לא מצליחה לפתוח את הקישורים

זאת אומרת, הקישורים נפתחים אבל משהו בקובץ המדיה שלי פגום ולא מצליחה להוריד תוכנה אחרת במקום. גם מה שיכולתי קודם לשמוע לא מצליחה עכשיו. אני צריכה לעשות סריקה למחשב ולסדר אותו כדי לשמוע את הקישורים.

nesherkal

New member
איך הפורום? ../images/Emo140.gif

היי אמיר כבר אמרתי ואני חוזרת ואומרת : "תודה" החזרתם אותי מעל 40 שנה אחורה, אני נזכרת בגל הרדיו "רמאללה" שבו שמענו את כל השירים ומצעדי הפזמונים. השיר הראשון שאני שמעתי וכמובן שהפך להיות הפייבוריט שלי הוא : "WOODEN HEART, אני מחפשת לשמוע את השיר השלם, בכל מקום יש קטע או שניים מהשיר אבל לא את כולו,את המילים יש לי. הספקתי גם לאסוף את כל התמונות שהוכנסו ועשיתי לי אוסף יפה של תמונות. הרעיון לפורום נפלא, נבקש שיהיה מספיק חומר וענין להמשיך. שבת שלום ולהשתמע נשרקל

כדי שהפורום ימשיך להתפתח אודות לכם

כל משתתפי הפורום היפה הזה של אלביס פרסלי יכולים גם להכניס תוכנים חומרים ועיניין לפורום. תודה

למעלה