היום הופעה בזאפה ת"א

veredmp

New member
../images/Emo230.gif היום הופעה בזאפה ת"א ../images/Emo230.gif

יום לפני תחילת השידורים החיים בכוכב נולד, מירי מגיעה לזאפה ת"א להופעה אקוסטית. כל מי שמגיע, בטוחה שמה זה תהנו
בואו לספר לנו איך היה כשמסתיים
נתראה

veredmp

New member
אני חדורת ציונות! וחגורת נפץ.....

היתה אחת ההופעות הטובות וההזויות שהייתי בהן
הנגנים, ובראשם פינטו ואורי כמובן, היו במצב רוח טוב מהרגיל, ולא הפסיקו לצחוק ולעשות שטויות (אורי גם צילם את "אינתא עומרי", אני בטוחה שאם הוא לא העלה את זה לפייסבוק עד עכשיו, עוד מעט זה יימצא שם. מירי בתגובה עשתה לו "נו נו נו") הנעל של מירי נתקעה בחור על הבמה, והיא אמרה שחבל שהיא תיפול אחורה, חברה שלה כבר עשתה את זה
אח"כ סיפרה שביום העצמאות כשירדה מאחת הבמות כולם סיפרו לה על הנפילה של קרן, אז היא התקשרה אליה בדאגה, לוודא שהיא בסדר, וקרן ענתה לטלפון בצחוק ענקי. אחרי שהיא ווידאה שהכל בסדר איתה היא הלכה לצפות בוידאו. שוב ושוב ושוב
בסיפור על פריז היא אמרה שהחליטה בכל זאת ללכת להופיע כי היתה חדורת ציונות, ואז הלר (או פינטו? חבר'ה, תעזרו לי!) אמר לה "חגורה?" אז היא אמרה את המשפט בכותרת שלי. הביצועים היו מדהימים! כל ביצוע התעלה על השני. נהניתי ממש! River של ג'וני מיטשל היה מעולה! אני מקווה שהוא נכנס קבוע להופעה. "ברכת המלך" הרג אותי, כרגיל, וגם "לשם" היה עוצמתי. בטוחה שיש עוד מלא דברים ששכחתי, משאירה לשאר לספר
תמונות מחר!

veredmp

New member
*** אורי צילם את אם ננעלו, לא את אינתא עומרי

רואים שהייתי עייפה כשכתבתי את זה

זה היה פינטו עם החגורה חחח../images/Emo42.gif

הוא הרג אותי אתמול, עם ההערות שלו, השיר שלו וגם עשינו מלא פרצופים אחד לשני זה היה מצחיק! חוץ מזה היה גם את הקטע שזאתי שישבה לידי אמרה שהוא חילק נשיקות בכניסה ומירי אמרה לו משהו כמו "מתי הספקת?" אז הוא אמר לה "מה הייתה קבלת פנים" או משהו כזה... (נראה אני קצת מעוותת את הסיפור חחח, אבל זה היה ענק)

חנוש33

New member
יואוו

יואווו זה נשמע כזה כיףף! אני הולכת להופעה בגני תקוווה! לא יכולה כבר לחכות

מי היה יותר הזוי - אלו שעל המה או הקהל?

בנוסף למה שורד ציינה- למישהי בשם טל היתה יום הולדת אתמול, ומירי שכחה לציין את זה, למרות שהיה כתוב לה על הליינאפ, נזכרה לקראת תום ההופעה ואז פתאום החלו להגיד כל מיני אנשים שגם להם יש יום הולדת היום.כתגובה מירי נתנה את המיקרופון לפינטו ששר להם שיר יום הולדת במקצב לטיני (מי שהיה בהופעה של הלוס חבייבוס יודע על איזה שיר מדובר). היה גדול. מירי אתמול שרה את השיר של ג'וני מיטשל ואת עינתא עומרי - השיר האחרון לפי בקשת מישהי ספציפית בקהל.אחרי ששרה את עינתא עומרי ציינה כי זו שישבה בשורה הראושנה היא שמעה אותה מלחששת כל מהלך השיר מה זה אומר והיא אמרה שהיא מבינה כי היא אשכנזיה וביקשה שבפעם הבאה תשב בשורה האחרונה מאחור. בהומור כמובן. מישהי מהשורה הראשונה ביקשה את השיר עינתא עומרי ואז החלו לצוץ עד כל מיני בקשות- מירי אמרה משהו בסגנון:" תנו לי לסיים את ההופעה, ואז אני אבצע את מה שביקשתם כי יש לי ביייביסיטר בבית וזה עולה הרבה כסף". הפעם היא לא פיטרה את הנגנים אלא את שוקו... היה גם קטע שאייל הלר בא לשבת ומאחוריו יושב אורי, אז הוא אמר לו משהו בסגנון שבגלל הפרשי הגובה הוא מסתיר לו את התאורה... אתמול אייל הלר היה אחראי לפתוח לה את הבקבוקים ולהוריד ממנה את הז'קט. כה זה שבנצי מחליף את מיקי....

ווואווו אני נותרתי פשוט בלי מילים!../images/Emo42.gif

זאת הייתה אחת ההופעות הטובות שהייתי בהן! היה מצחיק, מרגש, הזוי, מיוחד והכל ביחד!!! המון זמן לא הייתי בהופעה, או לפחות ככה זה הרגיש לי, ות'אמת שיחסית ראיתי את מירי הרבה בתקופה הזאת בגלל כל האודישנים שהיו אבל הפעם זה היה אחרת. פתאום זה היה לראות אותה כמו שאני רגילה שהיא זאת שעל הבמה וצריכה לשיר ולא ההפך. אני ממש התרגשתי וכל ההופעה היו לי פרפרים בבטן הרגשתי ממש כמו בהופעה הראשונה שהייתי. ות'אמת שזה היה נורא מצחיק כי עוד שנייה אני הייתי מחליפה את הסטנד. ישבתי על הבמה, על מירי חחח באיזשהו שלב היא גם הלכה כזה קדימה ואני כולי חושבת לעצמי בלב "יואווו העקבים האלה נראים מזה כואבים!!" (בהנחה שהיא תעלה עליי כן? חחחח) בכל מקרה הייתה הופעה באמת מהממת! מירי היתה שיקית בטירוף, יעל ואני ממש התלהבנו מהשמלה שלה, העגילים, הטבעת, הנעליים חחחח שמנו לב להכל! ובכלל היא הייתה מדהימה אתמול! הביצועים היו מעלפים ואדירים אחד אחד! נורא אהבתי את העיבוד שהם עשו לטיפה טיפה זה מגניב לאללה השילוב בין השניים! שני שירי הפסנתר היו בכלל מרגשים בטטירוף! גם ככה אני מתה על הביצוע של מירי ל"על הגשר הישן" אבל השיר של ג'וני מיטשל היה אתמול באמת קסום! מירי שרה אותו בצורה כל כך יפה ואמיתית! השיר והביצוע הזה באמת הזכירו לי למה אני כל כך אוהבת אותה! ההופעה עצמה הייתה ממש הזויה! לידי ישבנו שלוש הבנות האלה שלא הפסיקו לדבר כל הערב, עד שמירי דפקה עליהן את הצרחה שלה הרגה אותי מצחוק!! "לשם" היה באמת עוצמתי! מירי נתנה לקהל לשיר את כל הבית הראשון בערך וכולם שרו, זה היה מקסים ומהמם! לפני שיר תקווה מירי סיפרה את הסיפור של יואב וזאת פעם ראשונה שאני שומעת את זה ככה, אותה מספרת את זה וממש התרגשתי, עמדו לי דמעות בעיניים והביצוע אחר כך היה פשוט מושלם! בסוף הערב היה לי ממש חשוב לראות אותה, רציתי מאוד לשאול אותה מה היא חשבה עליי בכוכב נולד כי לאורך כל האודישנים שהיו מול השופטים היא הייתה מנועה מלדבר והייתי ממש סקרנית לשמוע את דעתה. בסופו של דבר היא יצאה ולמרות כל האנשים הצלחתי לדבר איתה. אני אומרת לכם הרגשתי כמו חלום שמתגשם הדברים שהיא אמרה לי המיסו אותי! וממש התרגשתי לעמוד ככה מולה! שמחתי ממש ממה שהיא אמרה וזה היה פשוט כל כך מוזר שזמרת שאני כל כך אוהבת ומעריצה אומרת לי שאני "שרה מדהים" הייתי בטוחה בדרך חזרה הביתה שאני על סף התמוטטות! העיקר שלא עשיתי לה פדיחות חחח
היה חלום היה מושלם! שמחתי מאוד לפגוש את ורד, עדי ותום ותשכחו לי אם שכחתי מישהו כי אני ממש בהיי מטורף חחח הופעת יומולדת יותר טובה מזו לא יכולתי לבקש! אז תודה לכל מי שהיה שותף
אגב יש לי קצת תמונות, אין לי מושג איך הן יצאו אבל בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני אעלה אותך למחשב ואראה מה יצא מזה חחח

למעלה