לוח מתאמנים וסטאז'רים

hhnoudelman

New member
מחפשת מתאמנים עם קשיי קשב וריכוז להמשך סטאג'

שלום. סיימתי לימודי אימון אישי והתנסות בתחום. אני מחפשת מתאמנים הסובלים מהפרעת קשב להמשך סטאגי בירושלים. אימון לפי מודל שמתמקד בכמה מטרות: הבנה של הפרעה והשפעתה על חיים יום יומיים. בניית אסטרטגיות עקיפת קשיים ספציפיים. שיפור מצב רגשי (כגון דימוי עצמי, תחושת אי מסוגלות וכו'. מפגשים במחיר סמלי. תודה רבה

cohenmiri9

New member
הצעה למאמנים בסטאז'

כמאמנת בתקופת הסטאז' אני מחפשת מתאמנים, אם גם אתם נמצאים במצבי יש לי הצעה. בואו נאמן אחד את השני, וכך גם נשפר את חיינו וגם נתקדם עם הסטאז'. אז אם את/ה מעוניינים צורו קשר במייל [email protected] . שבת שלום והמשך יום נפלא מירי

bridges

New member
../images/Emo230.gifלוח מתאמנים וסטאז'רים../images/Emo204.gif

שרשור זה מיועד:
לאנשים המחפשים מאמנים
למאמנים מתחילים וסטאז'רים המעוניינים לתת אימון בתשלום סמלי או בחינם. למודעות של מאמנים והודעות על סדנאות יש לפנות ללוח המודעות ולוח האירועים (הקישור בצד שמאל).

cohenmiri9

New member
קישור בצד שמאל???

איפה בדיוק בצד שמאל? מה כתוב? על מה ללחוץ??

bridges

New member
בצד שמאל של הפורום יש...

תיבה שכתוב עליה: "עוד בפורום". באותה תיבה את יכולה לראות קישור ל"לוחות" ול"לוח ארועים". רונן

סמאמי

New member
אימון קואצ'ינג בראשון בחינם

שלום ניתן לקבל אימון קואצ'ינג בחינם במסגרת לימודי הסטאג' שלי ,למעונינות שמוכנות להתחייב ל- 10 מפגשים בביתי בראשון לציון. לפרטים - שושי 0522728589

ronenrii

New member
|טלפוןדרוש\ה מאמן\ת לאימון קבוצה למציאת עבודה

דרוש\ה מאמן\ת לאימון קבוצה למציאת תעסוקה\וייזמות להלן מספר דברים שהקבוצה מעונינת 1.פגישות בימי חמישי אח"צ,או שישי בוקר 2.מאמן בעל נסיון מוכח בתחום התעסוקה 3.מפגש של כ 3 שעות. 4.כ 14 פגישות פעם בשבוע 5.נטוורקטינג בין חברי הקבוצה כל הזמן 6.הכנת חומר לימודי-סילבוס וחלוקה לקבוצה מידי שבוע 7.מיקום נוח לפגישות-איזור המרכז 8.יכולת ניהול קבוצה 9.אסרטיביות,יוזמה(יכולת קבלה של כ 50 איש והזמנה לערב מבוא לגבי הקבוצה 10.לימוד הנושאים הבאים(שיווק עצמי,ראיון עבודה,סימולציה,רשתות חברתיות,וכ"ו 14 נושאים כאשר כל מפגש יעסוק בנושא אחד 11.פנוי להובלת קבוצה למעונינים לאימון הקבוצה,יש לפנות אליי דרך תיבת המסר יום קסום

NoNoSh005

New member
יום טוב../images/Emo187.gif

אני חיילת שנמצאת חצי שנה לפני השחרור. אני גרה ומשרתת בדרום
. אני זקוקה למאמן אישי במהרה לאחר שכל הניסיונות שלי לעזור לעצמי כשלו. אשמח אם מאמנים פוטנציאלים יציעו לי עזרה באימייל [email protected] שם גם אפרט את כל העיניין. תודה מראש והמשך שבוע מצויין.

2bloom

New member
מחפש מתאמן

שלום. אני מסיים קורס אימון במי"ל ומחפש מתאמן. האימון בן 12 מפגשים ונעשה בפיקוח. יש לי ניסיון רב ועשיר ואשמח לחלוק בו עם מתאמן שרוצה להשיג מטרה בחייו.

דרוש מאמן/נת אישי בעל ניסיון בשיקום נפגעי נפש

שלום רב, אני מחפשת עבור ידיד שלי (בסוף שנות הארבעים לחייו), שחי בבדידות ואינו עובד כבר תקופה ממושכת (מוגדר ע"י ביטוח לאומי כ"נפגע נפש" ומקבל קצבה), מאמן/נת תומך ומעודד, שייסע לו לצאת מן הבית ולמצוא לו מסגרת כלשהי של תעסוקה, התנדבותית, עבודה, יצירה וכדומה. לדעתי, מדובר באדם שאינו חולה נפש, אף שהוא מתויג כך ע"י המערכת, אך הוא חסר ביטחון עצמי, חסר אנרגיות להתמודדות, ובעצם הרים ידיים. יש לציין, שהפנייה שלי כאן היא על דעתו ולבקשתו. האדם שלדעתי יכול לעזור לו, רצוי שיהיה בעל ניסיון בשיקום אנשים בעלי רקע פסיכיאטרי או קשיים נפשיים, רגיש, אמפטי, נבון, וכן רצוי שיהיה מאזור ת"א רמת גן. מי שמתעניין, אנא חזרו אלי לתיבת המסרים. בתודה וערב טוב.

soli84

New member
מחפשת מאמן/ת

שלום שמי שלי ואני מחפשת מאמנ/ת שרוצים לנסות לעבוד איתי בהתנדבות. אני זקוקה לעזרה מקצועית/ לימודית ובכלל. לצערי אני לא יכולה להרשות לעצמי לשלם, אז אם מישהי /מישהו מכם צריך לעשות סטאג'- אני פ ומוכנה להשתתף בניסוי. אני מיפו- אז אני מעדיפה שניפגש בת"א או ביפו. מקווה לשמוע מכם בברכה שלי [email protected]

2bloom

New member
אימון בחינם

היי שלי שמי אילן בלום ואני מסיים לימודי אימון במי"ל אני מעוניין במתאמן בתל אביב ל12 פגישות יש לי ניסיון חיים רב ועשיר ואני מאמין שאנחנו יכולים להגיע להישגים נאים האימון נעשה בפיקוח אשמח אם תשוחחי איתי 054-6583583 אילן

pini9061

New member
מתאמן/ ת לסטאז'

שלום , שמי פיני בעל נסיון רב בחיים ובוגר תואר ראשון במנהל עסקים ואני מסיים קורס מאמנים של איק"א/ מי"ל ובמסגרת הסטאז' אשמח לאמן מתאמן / מתאמנת מאיזור ירושלים . ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 0545691504 נשתמע , פיני

אשמח באזור חיפה

אשמח לקבל אימון באזור חיפה על ידי מי ניתן האימון? איזה נסיון יש לאדם? אשמח לפרטים

taliwonders

New member
אימון משפחתי כלכלי-סטאז'ר או אימון מוזל בקריו

שלום שמי טלי,אני נשואה פחות משנה,סטודנטית,בעלי שכיר. חזרנו לפני כשנה לארץ משהייה ארוכה בחו"ל ואנו מנסים ליצור עתיד-משפחתי ,כלכלי. אני ובעלי מעוניינים לעבור אימון משפחתי כלכלי,ואוליי גם עיסקי-מכיוון שיש לי עסק בחיתולים,האם יש מישהו באיזור הקריות שהוא סטאג'ר או מישהו שגובה מחיר נמוך על מנת שנוכל להתפתח ולראות עתיד מזהיר כתוצאה מאימון? מחירי האימון מאוד גבוהים ומכיוון שמצבנו הכלכלי לא מזהיר נשמח למחיר מוזל . תודה [email protected]

מאמנת בירושלים??

אני מחפשת מאמנת או אפילו סטאז'רים בירושלים.. (ולא יקרים כל כך!!! אני סטודנטית!) (לא לאימון בטלפון! סורי אבל אני לא מאמינה בזה..) תודה

למעלה