סיכום שבועי!!

LadySilkworm

New member
מלא זמן לא עניתי על זה.. [בכללי]

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: כלום דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כלום משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לארגן כמה דברים לפני הטיסה שעוד שבועיים [כמו לנקות את העדשה במצלמה, לדאוג כבר למשקפיים חדשות, להסתפר ועוד] סרט השבוע: אמממממ האנתלוגיה של הביטלס..זה באמת סרט השבוע, כי לקח לי שבוע לראות הכל [8 חלקים שכל אחד מהם שעה ומשהו]. אמ גם ההתנקשות בג'סי ג'יימס ע"י רוברט פורד הפחדן [באנגלית השם הרבה יותר טוב] וסרט דוקומנטרי על ג'ון לנון.. ראיתי היום גם את ברונו אבל לא היית מכתירה אותו לסרט השבוע למרות שהוא היה משעשע, עם הרבה קטעים "קצת" מרתיעים P: ספר השבוע: - אמן השבוע: הביטלס, והביטלס, ושוב הביטלס. שיר השבוע: יש הרבה המלצת השבוע: ביט-לס? ציטוט השבוע: - אתר השבוע: יוטיוב תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): נמ.

adi dion

New member
עונה :)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: בשבת שעברה הייתי שוב בהארי פוטר עם בן דוד שלי והיה ממש כיף!
ויצא הטריילר של אליס!!!! דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ כלום.. אין תוכניות סרט השבוע: הארי פוטר והנסיך חצוי הדם!! ורופא על הכוונת. ספר השבוע: ניו מון אמן השבוע: אף אחד כי בקושי שמעתי מוזיקה.. שיר השבוע: - המלצת השבוע: לכו להארי פוטר?
ציטוט השבוע: - אתר השבוע:
תמונת השבוע: זה לקוח מפה. כמה מהשחקנים של הארי פוטר "תרמו" את הנשיקות שלהם לצדקה- זה של הלנה
ואתם יכולים לראות שם את השאר :) אחר (או: מסר חשוב לאומה): משעמםםם

Endogenisis

New member
נמנמ.

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: תמונות מפראג דבר רע במיוחד שקרה השבוע: יותר מידי משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מפגשציצ D: סרט השבוע: FMA למרות שזה לא סרט ספר השבוע: - אמן השבוע: ליידי גאגא XD התמכרתי לפוקר פייס בדיליי שיר השבוע: ^ המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: שכחתי אתר השבוע: - תמונת השבוע:- אחר (או: מסר חשוב לאומה ): טריסטניה זה טוב

Snow fairy

New member
בחייאת, תקראו;]

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: ניצו שלי היה ברגילה
וקניתי בהנחת עובד את הספר של סיפורי דגים ואת "בשורות טובות" של ניל גיימן וטרי פראצ'ט סוף סוף! דבר רע במיוחד שקרה השבוע: פיטרו אותי! אבל החזירו אותי לעבוד אחרי שעתיים בערך
[צומת ספרים], זה אגב בגלל שהקדימו לי את הגיוס מה שכבר ממש רע כי זה אומר שאני אצטרך לוותר על הטיול שתכננתי מלא זמן
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ממ שום דבר מיוחד, אני עובדת מלא שבוע הבא אז אני מניחה פשוט לא להתפרק
סרט השבוע: הארי פוטר השישי! חביב:] ספר השבוע: יומנו של מכשף אמן השבוע: ג'זמין בקט גריפית'! אמא של חבר שלי הזמינה לי ספר אמנות שלה ליומולדת
שיר השבוע: Dream Theater- a rite of passage המלצת השבוע: צומת ספרים
ציטוט השבוע: חבר שלי אחותי מדבר עם אחותי בזמן שהיא ישנה: "הקמתי חברה" "וואלה, חברה למה?" "אתרים" "ויש לכם לקוחות?" "אחד" "מי?" "האפיפיור" "והוא שילם לכם?" "לא" "אז מה הוא הביא לכם?" "את הכובע שלו" "את הכובע שלו? יפה! מה, תלבשי אותו בבית?" "לא, ליציאות"
אתר השבוע: timburton.com
תמונת השבוע: אני ואנושקה, אני מתגעגעת אליה
[אני השמאלית, הימנית היא גרמניה חמודה בשם אנה] אחר (או: מסר חשוב לאומה ):
זאת שעובדת איתי פאקינג פגשה את טים והלנה באיטליה ברחוב בטיול שלה לפני צבא!!!!
בהתחלה לא האמנתי לה, אבל הסתכלתי בפייסבוק וראיתי את התמונה

theEscapist

New member
איך קרה שהספיקו לפטר אותך ולהחזיר אותך לעבודה

תוך שעתיים?

Snow fairy

New member
זה הלך בערך ככה:

"אממ.. .אדווה [המנהלת סניף], יש לי חדשות רעות, הקדימו לי את הגיוס לאוקטובר" "אז מאיה, אני לא אוכל להמשיך להעסיק אותך..." זה השלב שהייתי ממש מופתעת והתחיל המחנק בגרון
, אחרי כמה דקות לא התאפקתי יותר והתחלתי לבכות... אחרי שעתיים או שלוש היא חזרה ואמרה לי שהבכי שלי גרם לה להרגיש שהיא עשתה איזה פשע והיא הרגישה ממש רע עם עצמה אז היא עשתה כמה טלפונים ואמרו לה שאני יכולה להשאר עד אוקטובר:]

Snow fairy

New member
חחח היא בסדר, היא קצת לא סגורה על עצמה../images/Emo3.gif

לפעמים היא ממש אימהית וחמודה כזאת ולפעמים היא ממש קוץ בתחת

adi dion

New member
קראתי ../images/Emo3.gif

פגשה את טים והלנה??? אוווווווווף זה לא פייר!!!!!

Snow fairy

New member
כן!!!! זה כל כך מעורר קנאה../images/Emo10.gif

היא אמרה אבל שהוא ממש חמוד במציאות ושהיא סיפרה לו שהיא עשתה עליו פרוייקט גמר בעיצוב והוא ממש התעניין והתלהב ושבכלל היא ביקשה לצלם אותו ואת הלנה והוא צחק ואמר לה שהוא מעדיף שגם היא תהיה בתוך התמונה

LizStar

New member
../images/Emo210.gifאומגש איזה כיף לה!!

יש סיכוי שתעלי לפה את התמונה?[ברשותה כמובן
] איזה חמוד טיםםםםםםםםםםםםםםם

adi dion

New member
חמוד! ../images/Emo6.gif

יא כן, יש מצב שאם היא מרשה את מעלה לפה? :] אפילו עם צנזור שלה או משהו
הלנה

Snow fairy

New member
קחו בחשבון שזה עלול לקחת זמן../images/Emo3.gif

היא מתחברת לפייסבוק פעם בשבוע ואנחנו לא עובדות באותו סניף, היא רק באה לעזור לנו לפעמים... מקס' אם היא לא תענה אני אעלה את התמונה מצונזרת:]

Snow fairy

New member
קיבלתי אישור../images/Emo8.gif

אגב, היא הכי חמודה בעולם, היא קנתה לי את הספר של "סיפורי דגים"! חבל שכבר היה לי אותו
התמונה: אח של זוהר, זוהר, טים והלנה:]

tali44

New member
ואווווווווווו (רק חבל שיצא טיפה מטושטש)

איזה כיף לה!!

LizStar

New member
../images/Emo210.gifאומגש

אעהעה אני ככ' מקנאה בההההה פאק T_T טים נשמע חמוד לגמרי T_T אעהאעהאעאהאעהאעהאהעאהא אעה ככ' בלאי לפגוש אותו*מרץ.לונדון.*~מתפללת~

למעלה