Nanana Weekend

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo234.gifNanana Weekend../images/Emo234.gif

סורי על האיחור... שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: מה עשיתם / מתכננים לעשות בחג? שיהיה שבוע מקסים!

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifשהפגדמןשכגפדןםשגכדמ 33>

שיר השבוע של MCR:
שיר השבוע בכללי: Beautiful Target- B1A4 לגמרי LOL אמן/אלבום השבוע: סופר ג'וניור, כרגיל
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- אטאק און דה פין אפ בויז 3: חתולים בצמרת~ אישה יפה, אבק כוכבים~ תוכנית- אקספלוריישן אוף דה היומן בודי, גלי, האוס, כל מני שטויות של דיסני~ וידיאו- שוב, Beautiful Target- B1A4 פשוט כי זה קליפ כל כך עצום ;; הם כאלה טרלוז, באמת, אני כלכך אוהבת אותם 3: דבר טוב/רע שקרה השבוע:
אייקוןןןןןןןןןןןן יום הכי טוב השבוע: אתמול והיום, DUH. ומחר. ויום הכי רע השבוע: אני לא חושבת שהיה ;-; התחדשות השבוע: אוזניות של אנגרי בירדס [LOL], הספר "דברים שבירים" של ניל גיימן, דיסק של יו-קיס שחברה שלי מכרה לי 3: והמשחק "טאבו" שאנחנו כל הזמן משחקים בבסיס אז קניתי שיהיה לי בבית LOL האדם שעשה לי את השבוע: הרבה אנשים ;-; סיכום שבוע במילה אחת: אייקוןןןןן ציטוטי השבוע: OH MY BEAUTIFUL TARGET YOU ZOOM ZOOM MY HEART LIKE A ROCKET I LIKE IT LIKE IT LIKE ITTTTT [למקרה שתהיתם, אגב, מבטאים את זה "יו ג'ום ג'ום מיי האאאט לייק אה לוקט" LOL חבורה של סתומים~] והיו עוד~ 3: בעיקר היום, אנחנו כאלה טרלוז XD תכנונים לשבוע הבא: מחר אייקון 3: וברביעי חוזרת לבסיס T________T תמונת השבוע: טוב עוד לא כולם העלו את התמונות מהמפגש קייפופ היום וגם אם כן אני בטוחה שיצאתי נוראית בכל מקרה~ 3: אז ליידי היהי וג'נטלמן מימי, כי הם קושקושונים 3: מה עשיתם / מתכננים לעשות בחג?

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifהוא לא שלח את התמונה ;-;

טוב לא התמונה שהתכוונתי אבל זה אותם אנשים פשוט פה היצ'ול לא בדראג XD

Ayush Cohen

New member
:)

שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: e.t katty perry אמן/אלבום השבוע: MCr ♥ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: להצביע 10000000000000 פעם לMCR בפירסי MTV EMA תמונת השבוע: מה עשיתם / מתכננים לעשות בחג? לחגוג :p ולהשלים את כל השיעוריםלא עשינו בחופש :'(

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: Zero Precent Dead Thanks for the venom שיר השבוע בכללי: אממ וואו קשה...הרבה שירים של Cage The Elephant בעיקר shake me down והאלבום המדהים (באמת...) של You Me At Six -> Sinners Never Sleep אמן/אלבום השבוע: Cage The Elephant Foo Fighters The White Stripes You Me At Six סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אממ התוכניות הקבועות דקסטר יומני הערפד על טבעי (אומנם קצת פחות כי הם די נהרסו אבל עדיין...) סיקרט סירקל וזהו נראה לי... דבר טוב/רע שקרה השבוע:
אמממ הייתי סוף סוף (!!!!) בחופש!!! אחרי 12 שנות לימוד פסיכומטרי ישר אחרי הייתי סוף סוף בחופש! והוא לא היה משעמם כמו שציפיתי שהוא יהיה! היו רגעים שהייתי פתוחה שאני הולכת פשוט להתפגר בבית אבל היה כיף!
לא היינו בסוף בחמת גדר
יום הכי טוב השבוע: קשה...כל השבוע הערך ? ויום הכי רע השבוע: היום...הערב הזכיר לי את העובדה שהחופש שלי נגמר בשני... התחדשות השבוע: -אמממ 2 חולצות! אחת של 30 שניות למאדים ואחת של מיוז (ניסיתי למצוא של MCR אבל לא היה!) -סיכה של MCR -קארנג! של הספיישל 20 שנה של נירוונה! האדם שעשה לי את השבוע: ההורים בעיקר שעשו ככ הרבה בשביל שאני לא אתחרפן השבוע!
סיכום שבוע במילה אחת: חופששששששששששש ציטוטי השבוע: "כשבאים לסנטר הארוחה הקבועה שלנו זה התפוח אדמה אפוי!" תכנונים לשבוע הבא: מתחילה ללמוד בטכניון!!!!
תמונת השבוע: ג'ק ווייט וניק ולנסי!!! שתי אהבות חיי

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של MCR: פלנטארי שיר השבוע בכללי:guns n roses- dead horse אמן/אלבום השבוע:guns n roses... מפתיע נכון
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: תוכנית-המפץ הגדול,נשואים פלוס... דבר טוב/רע שקרה השבוע:
חופששש...
שיעורי בית
יום הכי טוב השבוע:אממ כולם ויום הכי רע השבוע:גם כולם
התחדשות השבוע: אממ חולצה,חגורה תיק, מיטה חדשה,אמממ ועוד כמה שאני לא זוכרת מהיומולדת
האדם שעשה לי את השבוע:חברים שלי סיכום שבוע במילה אחת:מעייף! ציטוטי השבוע:אין תכנונים לשבוע הבא:אממ שומדבר מיוחד... תמונת השבוע: חיחי...חמודיםםם
מה עשיתם / מתכננים לעשות בחג?אממ כלום...ישנתי רוב הזמן....

למעלה