יש לי סוף סוף תמונות

תודה לכולן והנה עוגת הדבש תמרים

שאני כבר לא זוכרת מי הביאה לכאן (אולי וויני?)

1winnie

New member
אני רוצה חתיכההההההההה

סבתא נעמי - כל התמונות באמת נהדרות! איזה כייף לראות את כל הדברים שאת עושה אם העוגה היא גם עם ממרח תמרים - אז אולי אני באמת הבאתי לפה, אבל זה מתכון של פירגה. בכל מקרה - ממש מתאימה לי עכשיו פרוסת עוגה כזאת

והנה קצת תמונות מן הסוכה (בלי מתכונים)

אמנם לא שייך לאוכל, אבל בא לי לשתף אתכן. למרות שהן לא ממש משקפות את המציאות.

ופלאקאט מצוייר בצבעי פנדה על קטיפה אדומה

הפלקטה מקרמיקה מעל עם היונה היא מעשה ידיו של בעלי שהולך לקורס קרמיקה.

סבתא זה מקסים!

זה עושה לי כזה עצוב שאני בכלל אל יודעת מתי יצא להיות שוב בסוכה שלכם.... הלוואי והסוכה שלנו הייתה מקושטת כל כך יפה!

רותי410

New member
סבתא נעמי, תמונות מרהיבות. פשוט מרהיבות.

והסוכה יפה כל כך שמתחשק לי שחג סוכות יעשה רוורס ויחזור. חחח גם קישטת(ם) יפה וגם צילמת יפה. יישר כוח.

1winnie

New member
התמונות נ-ה-ד-ר-ו-ת

הקישוטים באמת מדהימים אף פעם לא ראיתי דבר כזה....!!

תודה לכן אבל זה רק חלק קטן מן התמונות

פשוט לא צילמתי את כולן כי יש לי מן השנה שעברה. רק השקפים חדשים מן השנה. בשנה שעברה היו לי על הוויטרינה מגזרות נייר שעשיתי מנייר משי צבעוני. גם היה מאד יפה ומרשים אבל זה המון עבודה לגזור ולהדביק ואחר כך להוריד ולנקות את החלונות. אז השנה ציירתי על שקפים ואחרי החג ארזתי אותם היטב ובשנה הבאה שנזכה להיות בריאים, אשים אותם שוב. ובלי נדר אזמין את כל חברות הפורום המקסימות לביקור בסוכתי.

וזה בלי שום קשר לאומנות הבישול או

לאומנות בכלל. אשכול בננות שצומח לו על עץ הבננות שלי, ממנו לקחתי את העלים לדגים.

1winnie

New member
רואים שזה מושקע

וכמו שכתבתי קודם - אף פעם לא ראיתי דבר כזה זה פשוט מדהים!! בשנה הבאה בעז"ה צריך לרשום אותך לתחרות הסוכה היפה

1winnie

New member
אז שהילדים/נכדים ירשמו אותך

כי חבל שאחרים לא יראו את הקישוטים האלה

תלתל18

New member
איזה יופי , ממש תענוג!

אם התמונות כל כך מרהיבות , אז המציאות המוחשית שחוויתם בטח היתה מהממת וזה כל כך כיף להיות בסוכה מושקעת ויפה, כמו שאמרו חז"ל: "... כלים נאים , דירה נאה.. מרחיבים דעתו של אדם" - אז בודאי היתה לכם הרחבת הדעת בחג, ולנו עשית הרחבת דעת וירטואלית... תודה סבתא נעמי יקרה ותמשיכו כך בבריאות ושמחה.

למעלה