סיכום פינות הפורום - כאן!

shlomitzi

New member
../images/Emo239.gifסיכום פינות הפורום - כאן!../images/Emo240.gif

היי אנשים, סליחה שזה קצת באיחור, הרגשתי פשוט ממש לא טוב במשך כל הסופ"ש ועכשיו אני קצת מתאוששת. אז נתחיל לפי סדר ימות השבוע:
ביום ראשון
תפתח פינת-משחק אסוציאציות-הגיון (שעדיין אין לה שם), בידי מעיין.
ביום שני
אני אפתח את המשחק השבועי, כל שבוע משחק חדש והפתעה חדשה!
ביום שלישי
עדילי תפתח את פינת האירוטיוב, אלא אם זה לא מתאים לך אז אפשר גם ביום שישי, למרות שיש פה פחות גולשים ביום הזה אז קצת חבל. אם זה גם לא מתאים תגידי ונמצא פתרון.
ביום רביעי
אני אפתח את פינת הטוב הרע והלא נורא. נסיים את האלבומים והאוספים ואז נראה איך הפינה ממשיכה הלאה אם בכלל.
ביום חמישי
ייפתח הסכמ"ש (למי שלא יודע - סיכום שבועי), בידי לי. ואני אשמח אם גם תוכלי לפתוח התפקדות בתחילת כל חודש.
ביום שישי
נחים קצת, אלא אם מישהו רוצה לפתוח עוד משהו או להחליף יום.
ביום שבת (או יותר נכון במוצ"ש
תפתח הפינה של נועם, בנושא דיונים על השירים שכרגע נקראת Train Kept a Talking, אם אני לא טועה. אגב אהבתי את השם.
זהו, אלה הפינות, אבל הן לא צריכות להיות ההודעות היחידות שנפתחות בפורום. אם יש חדשות, דברים מעניינים, חידונים (*האם*תומר*האם*) או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפתוח הודעה חדשה, אל תפחדו, הכי גרוע אני אשרשר אם יהיו יותר מדי הודעות בקשר לאותו הנושא. כמו כן, הימים זה לא משהו שצריך להיות חקוק באבן. אם פיספסתם לא נורא אפשר למחרת, רק שלא יווצר מצב שכל פינות נפתחות באותו יום.
אז קדימה בהצלחה לנו שהפורום יפרח.

SaintJohn

New member
../images/Emo45.gif

קודם כל - מקווה שאת מרגישה טוב יותר
מה שנראה לי חשוב, זה מצד אחד שהפינות יהוו את הבסיס לפעילות קבועה בפורום, אבל מצד שני הימים לא חקוקים באבן. רצוי שכל פינה תעלה מתי שהיא צריכה, אבל גם לא סוף העולם אם יצא שביום אחד נפתחו שתי פינות. כי הפינות והדיונים והמשחקים יכולים להימשך יותר מיממה, וגם רצוי שיימשכו יותר מיממה. אבל טוב לראות את הנכונות לתרום לפורום מגיעה מכמה כיוונים, ויהיה עוד יותר טוב לראות את ההשתתפות של מי שנמצא פה. ואכן שיהיה בהצלחה

shlomitzi

New member
תודה ../images/Emo13.gif

אכן מרגישה קצת יותר טוב אבל עדיין לא בריאה לגמרי.
גם אני חושבת שזה חשוב ולכן הדגשתי (אולי לא מספיק) שאם נפתחות 2 פינות ביום אחד או שמישהו מאחר/מקדים את הפינה שלו זה לא נורא בכלל, העיקר זה להשתדל לפתוח את הפינה כל שבוע. הימים זה רק בשביל הסדר, שלא ייצא שכל השבוע יבש וביום אחד נפתחות 6 פינות וצריך להגיב לכולן. אה ועוד משהו שרציתי לשאול, מה דעתכם, אתם רוצים שהפינה היומית תהיה נעוצה ביום שהיא נפתחת או שלא קריטי?

adili6

New member
אני אשמח ../images/Emo9.gif שלישי זה פסדר

הקטע הוא שממש עכשיו מתחילה תקופה בחינות אז אני אשתדל לשים את הלינק בימי שלישי, אבל לא מבטיחה להיות משתתפת פעילה...

shlomitzi

New member
מעולה!

ואני אשמח אם תכנסי כמה שאת יכולה (אחרת אני בטח אשחק לבד בימי שני
), אבל הלימודים יותר חשובים כמובן.

למעלה