בברכת המון אהבה

קישקושי

New member
../images/Emo24.gifבברכת המון אהבה

היי לכולן, ויום אהבה עם המון אהבה לכולם.
הסתכלתי על דוגמאות לפריסות שייעצתן לעשות, ופרסתי את הקלפים לפי השאלה: מה - צדק אני - נער החרבות צריכה לדעת - שוטה על כוונותיו הרומנטיות -אביר המטות של X - ירח לגבי - תשעה גביעים ב-3 חודשים הקרובים - שני מטות קלף הסיכום - המגדל בתודה מראש על ההתייחסות

צוף3

New member
חסר רקע לפריסה...

ללא רקע אין אפשרות לפרש מחכים לך :)

קישקושי

New member
../images/Emo23.gifהיי צוף

ראשית, תודה על תגובתך כל סוף השבוע לא הייתי ליד המחשב, ורק עכשו קראתי את הודעתך. הרקע...הוא, בת 40 גרושה, יש לי מערכת יחסים עם מישהו, ורציתי לשאול "רק" לגבי רגשותיו כלפי. אז, איך לנסח את השאלה? תודה, ושנה מלאת אהבה|חיבוק

matal girl

New member
תוכלי לשאול

בפריסת שאלה- מה מרגיש X כלפי בימים אלה?סה"כ 4 קלפים +קלף סיכום. שמחתי לעזור. ממני, ילדה מטאלית אמיתית.

קישקושי

New member
פעם אחרונה..בכל זאת החלטתי לשאול...

תודה, חמודה בכל זאת, החלטתי לשאול "מה מרגיש X כלפי בימים אלה?" וזו הפריסה שיצאה 1 - שבעה גביעים 2 - אביר החרבות 3 - עשר חרבות 4 - מיזוג קלף סיכום - אס המטבעות (מצטערת שאני "נודניקית" אבל בנושא הזה, שאלה אחרונה בהחלט.

צ ל י ל 8

New member
צוף כתבה לך כך:

מאחר ולטעמי המערכת הזו ממש בתחילת דרכה הרומנטית אולי מוקדם מדי להסיק לגבי כך מסקנות ופשוט לזרום עם מה שבא ולהנות מכל רגע :) לטעמי הפריסה הזו מספיקה ואין צורך בפריסה נוספת להבהרת העניין. אני חושבת שבזה מוצה העניין, מה גם שהפריסה הנוכחית לא מלבבת במיוחד.

צוף3

New member
הי קישקושי ../images/Emo140.gif

תודה על הרקע שנתת. השוטה ב"צריכה לדעת" בא לטעמי לסמל נכון לכרגע את היותה של מערכת היחסים פתוחה ועדיין לא מחייבת. הבחור טרם מעוניין לנקוט עמדה כלשהי, וייתכן שיהיה פתוח כרגע גם להתנסויות רומנטיות אחרות. ייתכן שהבחור מגיע עם מטען ריגשי כלשהו הגורם לו לחשוש נכון להיום מלהתחייב לקשר חדש, אולי בשל קשר אחר שסיים לא מכבר. אביר המטות מסמל התלהבות ורמנטיות, הוא יכול להעיד על צורך להיכנס למערכת יחסים ולהתאהב, אך נראה כי כרגע יש לבחור מגבלות המונעות ממנו ליישם רצון זה (ירח) ואני מניחה שיידרש שינוי כלשהו מצידו כדי שמערכת היחסים תעבור שלב. מאחר ולטעמי המערכת הזו ממש בתחילת דרכה הרומנטית אולי מוקדם מדי להסיק לגבי כך מסקנות ופשוט לזרום עם מה שבא ולהנות מכל רגע :) לטעמי הפריסה הזו מספיקה ואין צורך בפריסה נוספת להבהרת העניין. שיהיה בהצלחה ויום אהבה נפלא גם לך

קישקושי

New member
../images/Emo24.gifתודה לכולן על העזרה

שוב תודה, לצוף
אני חושבת שאת צודקת מאוד, יש לו כרגע מגבלות, ואני מבינה אותם. גם מבחינתי עדיין לא כל כך יודעת מה אני רוצה, אבל שוב, נחמד לדעת...גם אם זה לא משהו מחייב.
|לב

דליה08

New member
ננסה ללא רקע..

"כל מה שאת צריכה לדעת על כוונותיו הרומנטיות של X לגבייך ב-3 חודשים קרובים.." שאלה ארוכה מידיי אך בכל זאת... (היה אפשר - מה כוונותיו של X לגביי ב-3 חודשים קרובים = 5 קלפים) X לא ממש ברור מול מה שהוא רוצה לדעת על כוונותיו לקשר, מה שמראה שאת מעונייינת בקשר יותר ממנו ומין הסתם חוסר הידיעה שלך ואי וודאות גורמת לך למין חוסר סיפוק ריגשי, כי את עצמך נמצאת בדילמה ולא ממש בטוחה שאת רוצה בקשר. גם אם יש תוכניות כאלו ואולי יש מחשבות (כמו שאומרים תוכניות על הנייר) הרי שבסופו של דבר זה לא ממש יצא לפועל וכנראה שקשר יתמוסס בטרם יהווה קשר רציני.

קישקושי

New member
../images/Emo23.gifהיי דליה

תודה על התייחסותך
אני חושבת שאת צודקת... גם אני לא יודעת מה אני רוצה. תוכניות אין כרגע בכלל, אבל כמו שאת יודעת, תמיד נחמד לדעת מה הצד השני מרגיש. תודה ושנה מלאת אהבה

למעלה