בהצלחה ותודה

../images/Emo24.gif בהצלחה ותודה ../images/Emo39.gif

ברכות לפורום החדש, ושיהיה המון בהצלחה. אני מקווה ויודעת שהמון אמהות ותינוקות ירויחו וייהנו מהפורום הזה, ומהעצות הנהדרות שלך. ובהזדמנות זו עדכון - מיה כבר שבוע לא יונקת! לאט לאט, ובקצב שלה, מיה נפרדה לשלום מעוד ועוד הנקות (וזה אחרי שבגיל שנתיים אני כבר הייתי בטוחה שהיא תינק עד הצבא
). וזו ההזדמנות להודות לך שוב על כל התמיכה והעזרה שנתת לנו לפני שנתיים וחצי כמעט (28 חודשים, אבל מי סופר
). אלמלא את, מיה ואני לא היינו זוכות לחוויה המופלאה הזו של ההנקה (בעצם, עכשיו שאני נזכרת - גם תומר לא היה יונק אלמלא העזרה שלך לפני חמש שנים כמעט...). אז שוב המון תודה
ובלי טיפה של ציניות רציתי להגיד שאנשים כמוך הופכים את העולם למקום טוב יותר
מור

../images/Emo24.gifKol hakavod!! ../images/Emo65.gif

I am sure that was not easy for you. Your story is such a special one, and will continue to be told in every lecture I give. I hope that you will continue to visit our forum and share your words of wisdom with new moms. And of course we will keep in touch an maybe even meet again in Lis? Love to Maya, Beni and Tomer

אסתר, המון ../images/Emo49.gif ובהצלחה

בפורום החדש. הסיבה שאני משרשרת להודעה של מור היא מכיוון שרציתי לעדכן אותך שגם עידן כבר די גמול. בגדול - התחלתי לגמול אותו שסביבות גיל שנה ושמונה חוד´. עשיתי זאת באופן מאוד איטי והדרגתי במשך כארבעה חודשים, עד שהגענו להנקה אחת קצרה ביום, כשהוא היה בן שנתיים. די מהר הוא עצמו החל לוותר על הנקות הבוקר, ולפתוח פערים של יומיים-שלושה, ואח"כ יותר. היום, כשהוא בן שנתיים וחודשיים, הוא יונק פעם בשבוע בערך, וכל פעם נדמה לי שזו ההנקה האחרונה.

למעלה