ברוכים הבאים לכל החדשים\החדשות

Qpqpz

New member
אהלן כולם

אני לא ככ אוהבת סרטים וסדרות עד שפגשתי את אחת שיודעת בהוט.אני חולה על הסדרה ברמות שלא הכרתי.אז אני מקוה שאני יכולה להצטרף לפה. ועכשיו לשאלתי: הוט מאד עצבנו אותי היום שהעבירו את הסדרה מ9 ורבע בערב לשעה 5 ללא כל הודעה מוקדמת ופיספסתי את הפרק היום.קיצר איפה אפשר להוריד את הפרקים האחרונים של העונה הראשונה עם תרגום בעברית? תודה אדירה למי שעונה לי

חדשה =)

היי אני עדי, בת 21 מהדרום הרחוק =) יש לי כמה שאלות לגבי הסדרה: 1. לא ראיתי את העונה הראשונה במלואה, ורציתי לדעת אם ישדרו אותה שוב בקרוב (השלמת פערים) 2. העונה השנייה לא באמת נגמרה, יש עוד פרקים לפי האתר הרשמי, למה הוט הפסיקו לשדר ( אני מדברת על פרקים שכבר שודרו בארה"ב 19 והלאה, אצלינו זה נגמר ב18) תודה =)

עדנוש32

New member
חדשה**** כנסו דחופפ.. =]

היי לכולם:) יש לי בטלוויזיה יס.. ויש ביס תסדרה אחת שיודעת?? ואם כן,באיזה ערוץ?? ועוד שאלה..יש אולי אתר שלשהו שבו אפשר לראות תפרקים??

אעאעעאכאעאא ../images/Emo7.gif

גילוי: אני מודעת לקיומה של אחת שיודעת רק בערך... ממ.. כמה חודשים. והביאו אטותה לערוץ 3 אז ראיתי. בהתחלה גיחכתי כי.. הפרקים הראשונים טיפה מגוחכים אתם חייבים להודות
אבל זו הסדרה האהובה עליי! היא מתפתחת והיא מעניינת ומגניבה ^^ בכל אופן ראיתי את הפרק האחרון אתמול ויללתי כמו ילדה קטנה מתחת לשמיכה כל הפרק. עכשיו אולי אני מעופפת (טוב אני מעופפת, אבל כי אני חולה) - דן לא שכב עם ג'ורג'ינה? הוא נפרד מסרינה בטענה מטופשת שהיא שיקרה לו... זאת הטענה הכי מגוחכת של מישהו להיפרד ממשהי כשהוא מאוהב בה.. מ.. לא זוכרת. הרבה זמן. (טוב, בכלליות שקרים זאת טענה מספיק טובה. אבל בסיטואציה הנוכחית שסרינה פשוט הייתה מבוהלת ממקרה שהיא לא סיפרה לאף אחד הציפייה שהיא תספר את זה דווקא לו ולא תשקר די טיפשית. מנסיון דברים שלא מספרים ושומרים לעצמנו נראים גדולים ומפחידים יותר ממה שהם באמת. אם דן הוא "הבן אדם הכי מבין בעולם" הוא היה אמור להבין גם את זה)

meital xoxo

New member
היי, חדשה כאן:)

הייי אני חדשההה כאןן:) אנייי מתה על הסדרהה "אחת שיודעת" מישהי יודעתת עם העונה ה2 תיהייה בהוט....? שבתת שלום:)

נועה21

New member
כל העונה השנייה תוך שבוע../images/Emo58.gif

שלום לכולם! זו פעם ראשונה שלי כאן בפורום וזה מכיוון שרק לאחרונה נחשפתי לסדרה למרות שבארה"ב לא מפסיקים לדבר עליה (כאן בארץ לא כל כך) אז ככה, בשבוע האחרון ראיתי את כל העונה השניה עד לפרק 16 ואני מחכה לפרק 17 (בכוונה שמתי סימן של ספויילר מכיוון שידוע לי שיש כאן אנשים שעדיין בעונה הראשונה) רציתי לשאול כמה שאלות, והראשונה היא: יש כאן עוד מישהו שחושב שג'ני האמפרי היא הדמות הכי מעצבנת שהופיעה על מרקע הטלוויזיה בשנים האחרונות?? אוקיי אז בפרקים האחרונים הורידו ממנה את הפוקוס ולכן היא כבר לא כל כך מעצבנת אבל היו כמה פרקים שהתקדו רק בה והיא פשוט עצבנה, אני לא אתפלא אם הרייטינג של הסדרה ירד בגלל אותם פרקים... שאלה שניה היא - הבנתי שקריסטין בל היא הקול מאחורי גוסיפ גירל, אבל איך עלו על זה? אני מתה עליה ואהבתי את ורוניקה מארס אבל בכלל לא שמים לב שזה הקול שלה. כל השבוע שצפיתי בעונה השנייה הייתי בטוחה שבפרק האחרון יראו אותה ומכאן כולם גילו שזו היא. חבל שלא מכניסים אותה לסדרה

Evil Kittie

New member
חדשה.

שיר, 17, נעים מאוד:) ושאלונת- אמרו לי שמשדרים את העונה ה1 בהוט 3, הסתכלתי בלוח שידורים ולא מצאתי את התוכנית,העונה ה1 נגמרה?

Keren 104

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אסור לדבר על הורדות בפורום.. אבל אם את רוצה תגידי לי ואני אשלח לך מסר עם הפרטים

RayoDeLuz

New member
היי

הסדרה לא משודרת כרגע ביס בגלל שהוט רכשו אותה...
אסור לדבר על הורדות/צפייה אונליין בפורום

Keren 104

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

תיהיה עונה שניה בהוט.. וכמו שכבר אמרו היא תגיע להוט בסביבות מרץ-אפריל :)

Keren 104

New member
את כל כך צודקת!

ג'ני כל כך מעצבנתתתת שנאתי את הדמות שלה עוד מהעונה הראשונה.. כל מי שאמרתי לו עד עכשיו שג'ני מעצבנת אותי לא הבנין אותי בכלל ורק אמר לי שהוא לא סובל את ונסה.. ונסה התחילה לעצבן אותי רק בפרק האחרון (16) ששודר.. אבל ג'ני מעצבנת אותי כבר כל כך הרבה זמן.. תאמת בזמן האחרון הייא דווקא סבבה אבל בהתחלה היא ממש עיצבנה אותי..

MeItOsH

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

מיתר,16.5 וכן,בעונה הראשונה היו רק 18 פרקים והיא נגמרה. השתלבות נעימה.

נועה21

New member
אני בכלל לא מתה על ונסה../images/Emo58.gif

אבל אם היא במלחמה עם ג'ני אז בטח שאני אהיה לטובתה. בכלל מכל הסדרה אני אוהבת רק את בלייר (המלכה) סרינה וצ'אק. דן יותר מדי שיפוטי, כאילו, תגיד תודה בכלל שסרינה מסתכלת לכיוון שלך. את נייט אהבתי עד שהוא החליט ללכת לכיוון של ג'ני. אין ספק שהדמות המעניינת של הסדרה היא בלייר. היא פשוט קורעת מצחוק. בהתחלה חשבתי שהיא ממש ביצ'ית אבל מהר מאוד הבנתי שהיא מדהימה. היא כל הזמן מתייצבת לצד החברים שלה. סרינה שכבה עם החבר שלה ובלייר סלחה לה ומגינה עליה כל הזמן (ראו מקרה ג'ורג'ינה). צ'אק דמות מאוד מורכבת, גם אותו בהתחלה לא הכי אהבתי אבל מאחורי הדמות הקשוחה שלו גם הוא כמו בלייר מגן על החברים שלו. לא אהבתי את מה שנייט עשה לו באונ' ייל. צ'אק הגן עליו מהסטודנטים שרצו להרביץ לו ונייט הכפוי טובה נוטש אותו והולך עם דן.

למעלה