ברוכים הבאים לכל החדשים\החדשות

Keren 104

New member
בלייר ../images/Emo47.gif../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

מהעונה הראשונה אני ממש אוהבת את בלייר היא מהממת!! בעונה הראשונה דיי אהבתי את כל הדמויות (חוץ מג'ני) אבל בענה השנייה התחלתי פחות לאהבות את סרינה ונייט לא יודעת סרינה נעשתה ממד צדקנית כזו ומעצבנת ונייט כל דקה החליף מישהי.. ודן עיצבן אותי שהוא כן רוצה את סרינה לא רוצה את סרינה תחליט כבר! אבל זו רק דעתי כמובן..

תגידו..

איפה באמת אני מוצאת תרגום מובנה לעונה השנייה? אני מפספסת טיפה דברים בלי תרגום

Keren 104

New member
אסור לדבר על הורדות בפורום..

אבל אם את רוצה תגידי לי ואני אשלח לך מסר עם הפרטים..

h e n y

New member
../images/Emo58.gifמממ

למה ג'ני חמודה, לא לדבר שהיא ממש יפה.... הדבר היחידי שעיצבן אותי בעניין איתה זה המריבה המטופשת בינה לבין אבא שלה..אבל חוצמיזה... ד"א שמתי לב שבעונה הראשונה בפרקים הראשונים היא הייתה די צינית ומצחיקה...ואפשר לראות כמה הדמות שלה התפתחה מהעונה הראשונה.. אבל את וונסה....איך לעזאזל אתם יכולים לאהוב את וונסה? היא כל כך מעצבנת
{במלחמה בינה לבין ג'יני או כל אחד אחר הייתי נגדה..}

meital xoxo

New member
:)

תודה מאמיי שלייי חחח איזהה כייייףף שתיהיה עונהה שניה כבר מחכהה לזהה חח:)

meital xoxo

New member
תודהה לכולן:)

אממ אני לא רשמתי מי אני חחח סורי אני מיטל בת 16 וחצי מהמרכז:)

Just Freckles

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

נויה, 14. כמו שקרן כבר ענתה לך, אין את זה ביס... ולגבי אתרים אסור לדבר כאן. אבל אני מקווה שתהני כאן בכל מקרה

Keren 104

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

1. אני לא חושבת שישדרו את העונה הראשונה שוב אבל אני מציעה לך לבדוק באתר של הוט או להתקשר אליהם. :) 2. העונה השנייה לא נגמרה עדיין בארה"ב. יהיו בה 25 פרקים ועד כה שודרו 16 פרקים. הוט עדיין לא התחילו לשדר את העונה השנייה. אני חושבת שהתכוונת לעונה הראשונה בשאלה שלך (?) כי בעונה הראשונה יש רק 18 פרקים. מקווה שעזרתי :)

esti93

New member
ברוכים הבאים :)

אני אסתי, מה נשמע? וכנ"ל לגבי מה שהיא אמרה.

למעלה