הי מגדל העמק גם אני מכאן....

LANIT1

New member
../images/Emo24.gifהי מגדל העמק גם אני מכאן....

זה כייף לדעת שיש אתר ועוד מגדל העמק כול הכבוד למי שחשב על כך. אני גם גרה במגדל העמק , כל חיי... אמא לשתיים , בן 5 ובת שנתיים עוד מעט. עברתי על ההודעות שלכם עוד מימי המלחמה , טוב לדעת ולהתעדכן כך ביחד ממש ריגש אותי לראות את האחדות שלכם . בכל מקרה "הכרתי" שמות שחוזרי על עצמם מעט אמן שכל זה כבר מאחורינו ושזה רק סוף ולא התחלה של משהו אחר.. אלוהים ישמור אותנו .. כל האזעקות האלה והמנות היומיות... טוב שהכל כבר מאחורינו.. הרבה שקט אהבה ואור בחיים לכולכם. אניטה מגדל העמק..........................

frige

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

בהצלחה בחיפוש אחר עבודה. אני שרית

טל205

New member
שלום אניטה

נראה כי המון מהמקום לא מודעים כלל לפורום.. הפורום כאן משמש כמו בית חם ולעידכונים מהנעשה באזור,אחלה פורום, אחלה אנשים. תהני.

dafgol

New member
הי אניטה ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif שלנו

תודה על המחמאות וברוכה הבאה למשפוחה הוירטואלית שלנו
גמני אמא לשניים , בר בן 3 ושמונה חודשים ורזי בן 10 חודשים , גרים בשכונת רבין, את מהסביבה פה ? ויש פה עוד כמה הורים
בני נוער
וסטודנטים
שמחה לראות אותך פה ומקווה לראות אותך פה עוד הרבה.
ושבת שלום
דפנה

LANIT1

New member
../images/Emo208.gifתודה לכל מקבלי הפנים החמה

אשמח להכיר את רובכם הקבועים בפורום , יותר לעומק איך עברה אצלכם השבת, ובכלל איפה אתם גרים , אני באזור החדש בכניסה למגדל העמק מצד שמאל. שיהיה לכם המשך ערב נעים ואשמח להתכתב.. ולענות על כל שאלה...

טוב אז אני יתחיל

קוראים לי אודי אפוטה אני בן 14 בחודש הבא עולה לכיתה ט' ואני גר באזור המרכז בוילות של רחוב הנשיאים באזור הרמזורים

LANIT1

New member
נעים מאד נחמד להכיר

כחול חמוד , רק אתה מתכתב או גם ההורים? ואיך אספת את כל התאריכים? איך העברת/ם את השבת.

frige

New member
הי אניטה

אני שרית וכמו שכתוב בחתימה נשואה ואמא לשלושה מלכים מדהימים. אנחנו גרים בתל-עדשים. בנינו פה בית בהרחבה ועברנו לכאן לפני כ-10 חודשים. נולדתי, גדלתי וגרתי במגדל העמק. ההורים שלי גרים במגדל העמק ובעצם אני נמצאת שם המון. שתהיה לך בהצלחה שרית

LANIT1

New member
הי שרית../images/Emo68.gif

הי מה שלומך, נחמד להכיר , כמה זמן את בתל עדשים? אני בעבר עבדתי בביאריץ באזור תעשיה שליד תל עדשים משפחת פייגן מכירה.. ממש כיף לגור שם הכל ירוק , אחי היה גר שם תקופה של שנה לפחות אבל הדירה היתה מאד קטנה. בת כמה את? אני ילידת 1970 אמא לשני מתוקים אורון עוד מעט בן 5 וליאן כמעט בת שנתיים שנייהם ילידי נובמבר. אני גם מתכתבת בפורום מתכונים חבל על הזמן ממש נחמד טוב אז נדבר

frige

New member
הי אניטה,

כמו שכתבתי אנחנו גרים בתל-עדשים כ-10 חודשים. לבעלי יש כאן משפחה (דוד שלו) ובטח שאני מכירה את פייגין, אנחנו מתחרים בניהם בכמות בני המשפחה. חחח. המשפחה שלי זו החתימה שלי - פְרִיג'. אני ילידת 1973 ולמדתי ברוגוזין. למדת ברוגוזין?

LANIT1

New member
למדתי ברוגוזין

אולי את מכירה את אחותי יש לה סלון כלות דפנה ליהוד בעפולה מה עם שרון פייגן את מדברת איתה?? הרבה זמן לא נפגשנו היינו חברות טובות מאוד.. נעים להכיר אותך אני ילידת 1970 בכל מקרה ביום רביעי יש פעילות באנפי במגדל העמק הופעות ומתנפחים לילדים והרבה פעילות.. תרשמי אם תרצי לבוא.. את עובדת?? טוב נשאל לאט לאט את השאלות .. לילה טוב בנתיים אניטה

למעלה