יום שלישי פעמיים כי טוב

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifיום שלישי פעמיים כי טוב../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

חברים יקרים זה היום השלישי כמנהלת פורום פעמיים כי טוב והיום אני חוגגת יום הולדת לפי התאריך העברי אז מזל טוב לי פעמיים ליום ההוללדת וכמנהלת פורום
אשתף אותכם בחוויות שלי מאתמול - אתמול נסעתי לירושלים לערב אירוח משלחת אמריקאית בקהילה הכורדית הירושלמית היו ריקודים מוזיקה ואוכל כורדי- והכי הכי חשוב שהייתי שם - אוהבת את ירושלים !!! מוזמנים לספר את החוויות שעברו עליכם מאתמול - זמן לחוץ לכול הנבחנים בבגרויות - צבא בית אישה ילדים וכו' וכו'
הפינה להיום
ברוח יום ההולדת אתם מוזמנים לשרשר את תאריך יום ההולדת שלכם ולצרף תמונה
נמלא משבצות ופעילות שוטפת יום יומית בפורום עד שנגיע ליום המיוחל צאת סינגל ראשון וחדש לדנה אינטרנשיונל יהיה לכולנו המון אמר אמרו המשך גלישה נעימה בפורום
אוהבת עמנואלה

מזל טוב עמנואלה!!! ../images/Emo13.gif יום הולדת שמח!!! ../images/Emo13.gif

המון המון מזל טוב לך וכמובן בהצלחה רבה רבה רבה בניהול הפורום!!!
עידו

EMANUELA XD

New member
../images/Emo24.gifתודה רבה מתוקים שלי../images/Emo25.gif

וזה לא פוטר אותכם לשרשר את תאריכי יום ההולדת שלכם כפי שבקשתי בראש ההודעה שלי

../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif מזל טוב ורק טוב../images/Emo13.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

יומלדת שלי - 29/9 עמנואלה , אני מאחלת לך מכל הלב המון מזל טוב, אושר ושמחה שתדעי רק טוב ודברים ושמחיים במהלך חייך, שיתגשמו כל משאלות ליבך על הצד הטוב ביותר שהאלוקים יגן עלייך מכל משמר ותמיד יהיה לצידך והכי חשוב בריאות , הדבר מספר 1. בהצלחה בניהול פורום
מכל ה-
..... שני

שני23889

New member
מזל טוב נשמה ../images/Emo13.gif

הרבה אושר,אהבה,חיוכים ושמחה!!! אגב, אני ב23.8 חחח

למעלה