פורם ראש גדול

../images/Emo24.gifפורם ראש גדול

צוות השחקנים מדבר אתכם כל היום, מגיב לכם, שואל אתכם ומגיב לכם. עכשיו אותנו מעניין לדעת מי אתם?. שכל חבר בפורום יספר בכמה שורות על עצמו: שם,שם משפחה,עיר,שיר אהוב,סרט וכו'... ככה כולם יכירו אחד את השני ויהיה יותר מעניין. כשכולם יכתבו , תהיה לנו אחלה התרשמות מכל חבר בפורום.

אני... ../images/Emo9.gif

דבר ראשון... אני אישית מזה שמחה שאתם פה מדברים איתנו והכל... אז תודה תודה תודה מכל ה
..!! אז נתחיל... אני אלה מנהריה... שיר אהוב תמיד משתנה... סרט... מממ.. אני אוהבת את פרל הארבור... ראיתי אותו לא מזמן (אתמול חיחי...)וזה תקוע לי בראש מאז... ממממ... מה עוד?

קבלו אותי !! חחחחח

אוקיי: אני דנית,בת 16 ו-3 חודשים (בדיוק היום!!) אני מת"א (תל-אvיvים שולטיםםם...חחחח,סתאםםם) אמממ..מה עוד מה עוד.. כיתה י"א,גמלי אין שיר אהוב במיוחד,בכל יום שיר שונה..חחחחח בקושי יוצא לי לראות סרטים..חח,אז השאלה לא ממש רלוונטית לגביי... חוצמזה,כשאני אהיה גדולה אני רוצה להיות עיתונאית!!
זהו נראה לי.. *~Love you all !!!~* דנדושית

לירןןןן

New member
הלו אגם?זאת רוני!בעעעעעעעעעעעע

קבלו אותי ===>לירן! שמי לירן כפי שרואים שם משפחה אוליאל! עיר-שדרות סיטי עיר הכוסיות! שיר אהוב?מאיפה זה בא?אמ..אמ.. ביוטיפול-כריסטינה אגילרה סרט- שיהיה הארי פוטר.... ====> קבלו תמונה...(למי שלא ראה)

לירןןןן

New member
מספר על עצמי

ילד שאוהב את העולם והעולם אותו אוהב מכל הלב! חולה על מועדונים מסיבות טראנסים בלאגנים בנות
לבלות עם החב'רה ללכת לקניונים ללמוד ממש אבל ממש לא אוהב! חוץ משיעורי ספורט שמשחקים כדורגל (לא תמיד) וילד רגיל כמו כולם!! עד להודעה חדשה לירן!!

שלי..

אני שרי אני בת 14 עוד מעט אני מלוד..(לודאים שולטיםם!!! חח סתם סתם) חולה על שירים של לינקין פארק ואוהבת את הסרט טרויה..

NoFaR MaLuL

New member
שלי

אני נופר מלול גרה בעפולה ס+יט+ הסרט האהוב עליי הוא שחקי אותה מותק זמרת כל שניה מתחלפת אולי דוגמן שאני אוהבת חחח יהודה לוי הכי חתיך בארץ אהה ועוד דבר עליי עוד כמה ימים בת 14

noy13pour

New member
היי!

אוקי אז אני ינצל את ההזדמנות.. אני חדשה אבל אני ערבתי אחרי הפורום מאז שהסידרה התחילה... אד ככה שם: נוי גיל: 13{אני ממש בוגרת לגילי...} עיר: בת ים סדרות אהובות: the o.c , מגרש ביתי, ראש גדול,מכושפות להקות וזמרים: evanescence, maroon5, היהודים , Eminem,The Rasmus שחקנים אהובים: אדם ברודי{השולט},רועי ויינברג,יונתן שיינברג ,בן {בנג'מין}מקנזי,צ´אד מייקל מוריי חיות אהובות: חתולים, אוגרים, ארנבים, סוסים, דולפיניםברווזים.. מקווה להשתלב...

שלי.!! אהה ורועי כנס לצא'טט!!

טוב קוראים לי לירון טלמור אני מרמת גן סרט אהוב.. אישה יפה.. שיר אהוב.. אמ.. הרבההה... נומה נומה היי.. חחח סתם!! וזהוו..

Refael30

New member
אוקיי אני אתחיל/אמשיך.

שלום, בלי הרבה דיבורים ,אגש למעשים: רפאל מנצור בן 15 פתח-תקווה. אוהב מחשבים אינטרנט,שינה,אוכל,חיל האוויר. מוזיקה ? אני מתחבר כימעט להכל. ספורט ? לאא לאא אין מצב ,לא אוהב את הדברים האלה מגיל 0. יום מהנה,

ממממ...

וואי כמה שנים לא נכנסתי לפה חחח שברתי שיא של עצמי...(פ'חחח) אהההה טוב מי שרוצה להכיר אותי שיכתוב לי בהודעה פרטית חח אבל פרטים לא ממש חסויים כמו סרט אהוב להקה זמר וכו' אין לי בעיה להגיד... אהה הסרט שאני הכי הכי אוהבת בעולם זה 'בלו קראש' ו'כשהמין היפה שובת' סרטים מ=ד=ה=י=מ=י=ם!! שיר כל הזמן משתנה אצלי אבל אני חולה על כלא 6 במיוחד על השיר שלהם 'אין מסיבה'.=!....אההה מה עוד...?אהה חח אני חולה על סקייטבורד ורולרבליידס (אני ה-סקייטרית אתם עוד תשמעו עליי..) וואו איזה מגילה.....אהה אני גם חולת צילום וצלילה=צילום תת ימי ועשיתי גם קורס שני כוכבים (באותו מועדון שאדם עשה חחחח תאכלו ת'לב חיחיחיחי) ווואיי איזה מגילה נרחם עליכם..טוב זהו חח מי שרוצה להכיר אותי שיכתוב בפרטי...

pilpelet11

New member
פשששששששש

בלו קראש,כשהמין יפה שובת,רולרבליידס סקייטבורד... הסרטים שכתבת פשוט מדהימים ורולרבליידס וסקייטבורד זה ה-דברררר..!! פשש אחותי..

idodo cohen

New member
אממ...

טוב, אין לי כוח לכתוב פה עכשיו הרבה על עצמי כשאני מקדיש לזה בלוג שלם: http://www.tapuz.co.il/Blog/UserBlog.asp?FolderName=idodi4791 ובכל זאת. קוראים לי עידו -דוד- כהן, אני בן 13 בכיתה ח'. אני גר בנשר, עיר קטנה בצפון (צמודה לחיפה, מהצד המזרחי). קשה להגדיר מוסיקה וסרט אהובים כשזה בא ככה בשאלה ולא ספונטני, אבל אני מעדיף רוק במוזיקה, וקומדיה או אימה בסרטים. יש לי 3 אחים (אני השני מבין 4).

mimi moo

New member
אני..

שלמלום! אני אביה מנתניה אממ.. אוהבת את כל המוזיקה ובסרטים אני מעדיפה קומדיות... אני אוהבת להיפגש עם חברים ולראות טלוויזיה, מחשב קיצר ילדה רגילה... חח

למעלה