פורם ראש גדול

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif אמממ.... אוקיי...

שם: רותם. שם משפחה: את מי זה מעניין?? עיר: איזור השרון, אני מעדיפה לא לפרט.... מי שיודע יודע.... שיר אהוב: This love&life סרט אהוב: שישי הפוך. תוכנית טלוויזיה אהובה: ראש גדול, איך לא?? אממ.. מה עודד?? אה כן... גיל: 12 (כמעט-בפברואר) כיתה: ו' כמובן... משהו מיוחד: אני לומדת ימאות, שיעור בים, אנחנו לומדים קייאקים, מפרשיות, חתירה בסנוניות (סירות) וכו'... אוף, היום לא היה כייף, חזרתי הרגע עם ידיים נפוכות מהמשיכות של החבלים במפרשיות, כאב בטן וכל הבקבוק נשפך לי בתיק והספרים והמחברות נרטבו... לא סובלת ימאות... טוב... מי שרוצה לדעת עליי עוד שישאל שאלות... רותם.

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif איפה את לומדת?? אל תגידי לי

שבמכמורת...

../images/Emo86.gifכל הפרטים שלי

שם:ספיר שם משפחה:פרוזי עיר:ראש העין ICQ:חסוי(תשאלו אולי אני יגלה לכם) אני חולה על דניאל רדקליף ועל ג'רמי סמפטר אוהבת לשחק כדורגל סדרות:אמי,פלורסיטה,וראש גדול. סרט אהוב:ספיי קידס 1-2-3 חולה אלייכם אנשים כיף לדבר איתכם

נעים מאוד!

שלום לכולם! אני אלמוג מעפולה, בת 15 (בקרוב), אוהבת מוזיקה מאוד מאוד......... אפשר להגיד שהמוזיקה בשבילי היא אוויר לנשימה, אני בעצם לא יכולה בלי מוזיקה, חחחחחחח..... השירים הכי אהובים עליי:כל מיני, שירים של עידן רייכל, משינה, עברי לידר. בקיצור מוזיקה ישראלית, מה שכן, אתם לא תיראו אותי צופה בערוץMTV חוץ מזה אני מנגנת על קלידים, והחלום שלי הוא להופיעה עם עידן רייכל במסגרת הפרוייקט שלו. סרט נחמד שראיתי ואני ממליצה עליו הוא: "לא רק בלונדינית1" סרט עם מוסר השכל, שהצורה החיצונית לא אומרת כלום, שווה לראות את הסרט, וכמובן סרטי בורקס ישראליים. חבל שהעולם לא בנוי בצורה כזאת, שבני האדם היו אומרים שלום אחד לשני למרות שלא מכירים. אז העולם היה נראה הרבה יותר יפה. וזהו.... בינתיים, אם יש לכם שאלות, תכתבו לי במסרים האישיים, או באימייל, או באייסיקיו. שחקני הסידרה אשמח ליצור איתכם קשר תמיד, מתי שתירצו ביי נשיקות

טוב אז ..

אני נופר מקרית מוצקין בת 14 אממ אני אוהבת לרקוד לצאת עם חברות ,בגדים ללכת למכון כושר ו..זהו אין לי מה עוד לספר .. זאת אני --->

nitzile

New member
ואני...

אני ניצן קוטנר פריקית של דרמה ותיאטרון ופשוט חייבת להיות שחקנית.. .אבל חוץ'מזה אוהבת גם לרקוד ולשיר ולבלות... אני חולה על דיסני אז בקשר לשיר אהוב ... טוב למה אתם מצפים?

להוסיף..

אני בכיתה ח'..מתה על הסדרות:ראש גדול,פלורסיינטה,קיץ ניצחי,השיר שלנו(בקרוב עונה חדשה)...שיר אהוב:אין לי אחד אני אוהבת הרבה אבל אממ פינוקיו של אבי מסיקה ושורטי...סרט אהוב:שישי הפוך והארי פוטר (כל ה3)..זהו..

te amo benjamin

New member
אני

שמי עדי דוד בת 17 מפ"ת יש מלא שירים שאני אוהבת סרטים בעיקר של רומנטיקה כזה טיפוס אני והרבה קומדייה והרפתקאות וסרטים מפחידיפ טיפה לא הכי אוהבת ואני מאוד אוהבת לבלות עם חברותי הטובות ובחיק המשפחה שלי זהו זה מש שיש לי לספר על עצמי נשמע מעניין? ורועי זה באמת רעיון מאוד טוב ככה נכיר את כולם חח

morhaliyo

New member
גדולים........

אני מאוד שמחה שמעניין אותכם ממנו ואני מעריכה זא. אז ככה..... קוראים לי מור חליו ואני גרה באור יהודה. אני חולה על שירה אני שרה כל היום הולכת לאודישנים ומופיע איפה שאפשר, ספיר אם את זוכרת אותי מהאודישן לכוכבי המחר אני הייתה עם הילדה שכל הזמן ניג'סה לך..........

עמיתוש14

New member
אני =)

עמיתוש .. בת 13 וחצי וכתבתי 14 כי זה ממש עוד שנייה .. כיתה ח' .. אזור המרכז .. חסוי חח .. לאב אותכם .. ות א מ י ד עונה להודעות .. צ'או מאמושים

shirel 1211

New member
הכירו אותי...../images/Emo70.gif

היי
הגיע הזמן שתכירו אותי...: שם מלא: שיראל צדקה
עיר: תל אביב
שיר אהוב: אני אוהבת המון שירים, אין לי שיר ספציפי
סרט אהוב: "המורדים- המסע אל החלום"
מאכל אהוב: על-האש וקוסקוס
תוכנית אהובה: "ראש גדול" ו"פלורסיינטה"
תחביבים: לשיר, לרקוד, להצטלם, לבלות, לצחוק ועוד
מזל: קשת
חלום: להיות מפורסת (שחקנית, דוגמנית)
תאוק חיצוני: שיער שטני, עיניים בצבע דבש, רזה, גבוהה (בערך...)
ואם אתם רוצים לדעת משהו נוסף- תשאלו אותי...

°°NaTaLi°°

New member
על עצמי חחח

שם: נטלי משפחה: סולין שם שני: אלינור גיל: 13.6 עיר: אשדוד תאריך לידה: 24.5.1991 סידרה אהובה: "ראש גדול" דהה חח סרט אהוב: "סיפור אהבה בלתי נשכח" תחביבים: לשיר,לרקוד,לשחק,לצייר,לגלוש באינטרנט,ולצפות בטלווזיה.... זהו מה עוד לספר חחח

טוב אז ........

שם : אלי גיל : 14 עיר : מעלה אדומים (ליד ירושלים) סרט אהוב : שר הטבעות שיר אהוב : הסוד - סבלימינאל & שרית חדד תוכנית THE O.C : TV משחק אהוב : need for speed undergrund 2 תחביבים : לצאת למועדונים ומסיבות , לראות TV , להכיר כוסיות מסינג'ר : [email protected] אי סי קיו :211371544 טוב אין לי תמונה לשים כי פירמטתי ת'מחשב אתמול , אבל יש תמונה שלי בשירשור של תמונות חברי הפורום .

למעלה