רק להיום
7 בינואר

../images/Emo24.gifרק להיום../images/Emo24.gif7 בינואר

7 בינואר "החלמה" 'מכורים אנונימיים' מציעה למכורים תכנית החלמה שהיא יותר מחיים בלי סמים. זו לא רק דרך חיים טובה פי אלף מהגיהינום שבו חיינו, אלה חיים טובים פי אלף מכל מה שהיה לנו." טקסט בסיסי, עמוד 103 רק מעטים מאתנו מעונינים לקבל בחזרה את מה שהיה לנו לפני שהתחלנו להשתמש. רבים מאתנו סבלו מהתעללות גופנית, מינית ורגשית. השימוש בסמים נראה לנו כאפשרות היחידה להתמודד עם בעיות כאלה. אחרים סבלו בדרכים אחרות, מכאיבות באותה מידה, עד שהגיעו להתמכרות. היינו חסרי כיוון ותכלית. היינו ריקים מבחינה רוחנית. הרגשנו מבודדים, לא מסוגלים ליצור קשר עם אחרים. לא היה לנו שום דבר מאלה שמעניקים ערך ומשמעות לחיים. השתמשנו בסמים בניסיון שווא למלא את הריקנות שבתוכנו. רובנו לא רוצים לחזור למה שהיינו בעבר. ההחלמה שאנו מוצאים באנ-איי היא סיכוי להתחיל בחיים חדשים. אנו מקבלים כלים שבהם אנו יכולים לפנות את ההריסות מחיינו. אנו מקבלים תמיכה כשאנו מחליטים לגלות אומץ ולהתחיל ללכת בדרך החדשה. אנחנו מקבלים את המתנה של קשר הכרתי עם כוח גדול מאתנו, המספק לנו את הכוח הפנימי ואת הכיוון שמהעדרם סבלנו קשות בעבר. החלמה? כן, בכל דרך. אנו מגלים חיים חדשים, הטובים יותר מכל מה שחשבנו שיהיה אפשרי, מכל מה שחלמנו. על כך אנו אסירי-תודה. רק להיום: הגעתי למשהו שאף פעם לא היה לי, משהו שחשבתי לבלתי אפשרי: חיים של מכור מחלים. תודה לך, כוח עליון, עמוקה יותר מכל מה שמילים יכולות לבטא.

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

אדם חופשי הוא מי שאיננו מפחד ללכת עד הסוף במחשבתו.
- לאון בלום אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של יום שמח ואיכותי../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על לילה ארוך של שינה רגוע ובוקר שלוו ושקט. אני אסירת תודה על בריאות פיזית ונפשית, על דרך חיים חדשה והתחלה של כניעה טוטלית, הבנות ואסימונים שמחלחלים לעומק, תחילתה של קבלה והערכה עצמית מחודשת. אני אסירת תודה על זוגיות ובן זוג מחבק, תומך ואוהב, על חברותא ודרך NA, קבוצת צעדים, פרנסה ומקום עבודה מיטיב, חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודש ועשרים ואחת ימי ניקיון
אתמול בלילה, במהלך שיחה לפני השינה, שמעתי את עצמי אומרת לבן זוגי, "אני אוהבת להיות מכורה"...
לרגע עצרתי את שטף הדיבור לקלוט מה יצא לי מהפה, כמו לא מאמינה לעצמי, כמו רוצה לברר מה קרה שם, איך זה שאמרתי דבר כזה.... מייד עלו בי ההתנגדויות המוכרות, אלא שאף אחת לא היתה מספיק חזקה לנוכח המציאות. ממי - אני מכורה! נדמה שאני מתחילה לקבל באמת, בכנות, לעומק, את עובדת היותי מכורה. אולי סופסוף אני יכולה לסכם בשלב הזה את צעד אחד ולומר שכן, אני מכורה על כל ההשלכות של זה, ולהיות מסוגלת לעבור לצעד 2 ולבקש את העזרה של כוח גדול ממני. אני מודה לאלוהים שלי על ההבנות, על המקום שמתפנה בי לקבל את עצמי למרות וחרף הפחד, על הנכונות להתמודד ויותר מהכל לצעוד בנחישות לעבר המטרה - לאהוב את עצמי כמו שאני. מאחלת לעצמי ולכולנו יום של תובנות וקבלה, שמחת חיים ועשייה בדרך אל עצמנו. אוהבים

צופיתי 2

New member
כל יום התחלה חדשה ../images/Emo140.gif

ינואר "המתנה הגדולה ביותר שאנחנו יכולים לתת אחד לשני היא תשומת לב לקיום האחד של השני. " – סו אצ'לי אבאוף כולנו רוצים להיות חשובים לבני אדם אחרים. לעיתים קרובות בעבר ולפעמים בהווה ההתנהגות שלנו צועקת בחיפוש אחר תשומת לב מאחרים. אולי במקום לנסות לקבל תשומת לב, עלינו לתת אותה. הדרך שאנחנו הולכים בה מלמדת אותנו שאנחנו צריכים לתת את זה אם אנחנו רוצים לקבל את זה. חוכמות עתיקות מראות לנו שבחיים אין מקריות ואין טעויות. הנוכחות של האנשים הקרובים אלינו ושל אלה שרק עוברים בתוך חיינו היא בעלת משמעות. נתינת תשומת לב לאדם אחר היא הקריאה שלנו. רק להיום: אני אתן תשומת לב מלאה למישהי שאני נמצאת איתה היום. היא תהיה חשובה לי ותשומת הלב שלי תהיה חשובה לה.

יום טוב לכולם../images/Emo24.gif אוהבים צופיתי../images/Emo8.gif

אין מקריות ואין טעויות... אני יזכור את זה
תודה.

למעלה