שלום לכולם :)

eyes55

New member
מזל טוב על הפורום החדש

מברוק גבר גבר לכבוד הפתיחה: שם: eyes55 גיל: 23 תעודות: מאמן מכון כושר, מאמן אישי ויועץ תזונתי כמה זמן במקצוע: 5 שנים במכון כושר ושנה באימון אישי סיסמא: תמיד יש מה ללמוד

2_be

New member
מזלטוב על הפורום ובהצלחה../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif

tlingit

New member
../images/Emo49.gif ברכות לפורום החדש ../images/Emo140.gif

מאחלת לכם פורום מעניין ומעצים ושתגדלו אותו לתפארת הפרדס

babuni

New member
מזל"ט ובהצלחה ../images/Emo45.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|חיב

../images/Emo57.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif איזה יופי../images/Emo13.gif

בהצלחה לפורום החדש
מי אני.. אני אמיר, מדריך חדרי כושר שלמד בשלוחת ב"ס למאמנים שבמועדון הספורט אונ' ת"א..בוגר קורס מדריכי ספינינג מטעם הולמס פלייס..עובד כמדריך כשנתיים גם בספינינג וגם חדרי כושר. בDO IT צומת כפר סבא ובהולמס פלייס מודיעין,בן 35 גר בת"א.
קצת סיפור חיים כאן
זהו, אני בטוח אבקר פה הרבה ... שיהיה בהצלחה!!!

חן M

New member
וואווו כל הכבוד אמיר נכנסתי לקישור

והסיפור שלך ועצם זה שהשגת את מטרתך מעלה בי גאווה זה רק מראה שאם אדם באמת רוצה להשיג משהו ולעשות שינוי אין דבר העומד בפני הרצון... אשמח לראותך כותב בפורום:) ותודה..:)

למה שאם לא...

אני מביא לפה את כל פורום ספינינג ולך תציץ ותראה איזה ברדאק מה הולך שם...שכונה קראחנה שאין דומה לה באף פורום... יאני ת'הלא רוצה אותם שיתחילו לשרוץ פה... או בעצם כן....

חן M

New member
אני אשמח שיכנסו לפה אנשים כדי:

ללמוד,ללמד ולא לשכוח שאנו מעלים פה את המודעות לתחום אז חשוב שזה יהיה פורום רציני ועם דיונים מעמיקים..

../images/Emo180.gifשלום ..איזה יופי ....../images/Emo180.gif

סוף סוף פורום כלבבי
חג שבועות שמייח

חן M

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gifשבועות שמח גם לך דבי

מקווה שתהני בפורום:)

B o o o o M

New member
../images/Emo59.gif שלום מאמנים ומאמנות

אני לא מאמנת, יותר מתאמנת, אשמח להיות כאן ולהשתתף איתכם בפורום וכמובן ללמוד ולהשכיל בהצלחה !

למעלה